Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [unBan] Max Engels

• Please log in to reply
22 odpowiedzi w tym temacie

#1 What? 0 12/12/2009 - 21:04

What?
  • Zbanowani
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Max Engels
Administrator/moduł nadający karę: Ban przez stronę
Powód kary: Akcja z GameMaster'em.
Wyjaśnienie:
No więc zacznę od dzisiejszej akcji, kiedy się to wszystko zaczęło. Wraz z Crips'ami, i chłoptasiami z Ganton, chcieliśmy odbić członków gangu. Ukradłem odznakę oraz mundur koledze: Bryan'owi Connor'owi. Pojechałem na miejsce wydarzenia: Ganton, i zacząłem podszywać się pod glinę. By odbić członków, miałem za zadanie likwidację policjantów, oraz transport. Pierwszym moim celem był... Cian Hewson (Czy coś takiego). Powiedziałem że będę go osłaniał, że będę mu pomagał... I go postrzeliłem. Za ścianą był Lukas J., który także dostał Brutal Wanted. Wyskoczyłem na Binco, i załatwiłem z góry jednego z nich. Zeskoczyłem, i przybiegłem z drugiej strony - pod pretekstem przeszukania domu Volt'a. Następnie, szybko zabiłem dwóch z nich. Załadowałem Crips'ów do Pony, i poszedłem zabrać broń gliniarzom. Tylko InCharacter, żeby nie mogli strzelać. Schowałem w Pony, i podszedłem do Simone. Ale tutaj! Strzał znikąd. Okazało się, że gliniarz z dachu zrobił mi Brutal Wanted - bo nie mam */duty*, oraz mam odznakę kolegi (/opis). Oczywiście nasze układy, pozwoliły mi uciec. Medyk za-symulował iż wyciągnęliśmy broń, i zaczęliśmy mu celować Deagle w skroń. Uciekliśmy. Kilka godzin później, siedzę z mieszkańcem (Marcus Ealy) na dzielnicy, i widzę... F.B.I podjeżdża, wychodzi z Ranchera - i strzela. Tutaj zdziwienie! Skąd wiedzą że to ja? Miałem bandanę! Skąd wiedzą gdzie mnie szukać, do strzału? MetaGaming! Poprosiłem o pomoc NumLock'a. Zrobił teleport'a, i oglądnął jakieś tam screeny... Po czym sobie poszedł. Zostałem przetransportowany do szpitala, gdzie wyjęto mi kule. Pomimo tego, iż medyk wypraszał agentów z powodu ich nie-sterylności, jeden z nich został z wyjętym M4.

Podsumowanie:
MetaGaming podczas odbijania członków gangu,
MetaGaming podczas wjazdu na dzielnice,
MetaGaming przy poszukiwaniach,
Złamanie zasad Role Play w szpitalu.

To oskarżenia na agentów F.B.I.
Jakoż iż Frank (Agent) był GameMaster'em, załatwił mi tegoż bana.

Dowody:
Mała sklejka
Dołączona grafika

Wjazd do garażu (Z powodu ich noobstwa, dałem /qs - za co mogę ponieść 30minut AdminJail'a.
Dołączona grafika

W razie odrzucenia, proszę ukarać jedynie mnie! Pinky używa mojego komputera, nie chce mu kończyć gry.
  • Do góry
    • 0

#2 Majkel4251 12/12/2009 - 21:07

Majkel
  • Gracz

Strzał znikąd. Okazało się, że gliniarz z dachu zrobił mi Brutal Wanted - bo nie mam */duty*, oraz mam odznakę kolegi (/opis).

Dostaliśmy informacje na /d, że policjant strzela do agentów FBI, ponadto Cię opisali, więc wszedłem na dach i zacząłem szukać. Siedziałeś obok agenta, zabierałeś mu broń, więc Cię postrzeliłem.
Szkoda, że nie wspomniałeś o twoim płaczu, niech administracja sprawdzi logi, to się uśmieje.
  • Do góry
    • 0

#3 zaxior0 12/12/2009 - 21:17

zaxior
  • Gracz
Oh.
Co to ma być? Kompletne MG. Byłem wtedy z Łotem na skejpie, gdyż nie mogłem być z nim IC i gadaliśmy.
A po za tym, jak Łot mówi, to jest. A zresztą mówił że miał bandanę.
To tylko z mojej perspektywy rozmowy z nim OOC.
  • Do góry
    • 0

#4 Turkus 352 12/12/2009 - 21:24

Turkus
  • Gracz
Od początku mi coś nie pasowało. Kojarzyłem Cię OOC, że byłeś w jakiejś organizacji przestępczej, nie miałeś /duty i takie. IC nie wiedziałem o tym. Zauważyłem dopiero jak usłyszałem 3 strzały za sobą ;e.

Co nie zmienia faktu że dałeś /qs podczas akcji RP.
  • Do góry
    • 0

#5 Squir655 12/12/2009 - 21:32

Squir
  • Gracz
Whooa. UnBan po moim trupie. Non stop puacz OOC + /qs jak Cie chcieliśmy zatrzymać.

Miałem bandanę!

Z dupy, którą założyłeś dopiero jak nas zobaczyłeś.
  • Do góry
    • 0

#6 Grypa 242 12/12/2009 - 21:33

Grypa
  • Świeżak
Szybki zdecydował czy dać ci bana czy nie. Ja tylko dałem screeny. Przy okazji je tu dam.

http://i49.tinypic.com/2ql66np.png
http://i48.tinypic.com/25ywzde.png
http://i47.tinypic.com/2mxfv4z.png

dałem /qs - za co mogę ponieść 30minut AdminJail'a.

Za to bany są.
  • Do góry
    • 0

#7 Kowal1143 12/12/2009 - 21:40

Kowal
  • Gracz
Tak, wylogował się w czasie akcji, też tak robie, ale wracam.
Stałem tam obok, zauważyłem błąd FBI. Po co dawaliście mu nerwowo BW od razu?

Tak ogólnie to "What?" cały czas pisał mi na OOC, że robią MG, więc nie wiem co jest grane.
  • Do góry
    • 0

#8 Crea63 12/12/2009 - 21:42

Crea
  • Świeżak

i podszedłem do Simone. Ale tutaj! Strzał znikąd. Okazało się, że gliniarz z dachu zrobił mi Brutal Wanted - bo nie mam */duty*,

Nie /duty tylko Medyk Ray zauważył, że strzeliłeś do policjanta i dobiłeś Mnie i Petera. napisał to na /d i podał twój rysopis. Na Dachu był Lenny i cie zauważył.

MG - wjazd na dzielnice - słyszałem, że nasi agencji rozpracowują coś o Master of Speed. Wiedzieli gdzie cie szukać.

Co do tych sterylnych warunków to fakt, trochę zaniedbanie.
  • Do góry
    • 0

#9 Kowal1143 12/12/2009 - 21:46

Kowal
  • Gracz

Szybki zdecydował czy dać ci bana czy nie. Ja tylko dałem screeny. Przy okazji je tu dam.

http://i49.tinypic.com/2ql66np.png
http://i48.tinypic.com/25ywzde.png
http://i47.tinypic.com/2mxfv4z.png

dałem /qs - za co mogę ponieść 30minut AdminJail'a.

Za to bany są.

Przecież wrócił.
  • Do góry
    • 0

#10 Evan. 0 12/12/2009 - 21:47

Evan.
  • Zbanowani
[quote='CreaLive' pid='175800' dateline='1260650541']
[quote]

MG - wjazd na dzielnice - słyszałem, że nasi agencji rozpracowują coś o Master of Speed. Wiedzieli gdzie cie szukać.

[/quote]

Masters of Speed? Skąd wiecie że to się tak nazywa?
A tak pozatym - za unbanem. Wiele osób takie rzeczy robiło i banów niedostało. Tylko coś w postaci wysokiego Admin Jaila
  • Do góry
    • 0

#11 Grypa 242 12/12/2009 - 21:48

Grypa
  • Świeżak
[quote='Evan.' pid='175819' dateline='1260650847']
[quote='CreaLive' pid='175800' dateline='1260650541']
[quote]

[/quote]

Masters of Speed? Skąd wiecie że to się tak nazywa?
[/quote]

Widocznie wiemy. Mamy swoich informatorow i robimy rozne dojscia.
  • Do góry
    • 0

#12 Majkel4251 12/12/2009 - 21:48

Majkel
  • Gracz
Nie gadajmy tu o sprawach FBI, proszę.
  • Do góry
    • 0

#13 Pinky 0 12/12/2009 - 21:49

Pinky
  • Zbanowani
Ta akcja CAŁA była A, normalna. FBI zrobiło MG na stacji i wtedy w garażu.. Max stał plecami do was a wy go rozpoznaliście.. W opisie widać że jest zasłonięty więc nie powinniście go rozpoznać...

MG - wjazd na dzielnice - słyszałem, że nasi agencji rozpracowują coś o Master of Speed

coś? To chyba za mało siedzę dość trochę na dzielnicy i inni też i nikogo nie widzą. Wjechaliście tam przez przypadek. I tyle wam powiem.
  • Do góry
    • 0

#14 Grypa 242 12/12/2009 - 21:51

Grypa
  • Świeżak
Nie wjechalismy tam przypadkiem. Pojechalem pod wasze hq celowo i zobaczylem go tam. Co do chusty to jeśli nie masz kominiarki/maski/chusty w /u to nic ci opis nie da.
  • Do góry
    • 0

#15 Squir655 12/12/2009 - 21:53

Squir
  • Gracz

W opisie widać że jest zasłonięty więc nie powinniście go rozpoznać...

Miałem bandanę!

Z dupy, którą założyłeś dopiero jak nas zobaczyłeś.

:D

Wjechaliście tam przez przypadek. I tyle wam powiem.

Nie do końca. Wiedzieliśmy, że w tych rejonach może być.
  • Do góry
    • 0

#16 Kowal1143 12/12/2009 - 21:56

Kowal
  • Gracz

Nie wjechalismy tam przypadkiem. Pojechalem pod wasze hq celowo i zobaczylem go tam. Co do chusty to jeśli nie masz kominiarki/maski/chusty w /u to nic ci opis nie da.

W takim razie skoro nie mamy tego w przedmiotach - to może opis jest zbędny? Albo powinniśmy mieć zadarty nos, rane na czole, podbite oko w przedmiotach.
  • Do góry
    • 0

#17 bert1166 12/12/2009 - 21:58

bert
  • Gracz
Maska to przedmiot: nie masz maski - widać twarz.
  • Do góry
    • 0

#18 Grypa 242 12/12/2009 - 21:59

Grypa
  • Świeżak
To idz się pożal do administracji, że taki jest regulamin.
  • Do góry
    • 0

#19 Neon 2 12/12/2009 - 22:00

Neon
  • Zbanowani
z tego co wiem, zwykła maska/kominiarka nie działa, a Kominiarka FBI jest tylko dla FBI, tak? ;f

@Down

Strzelasz BW policji, robisz /me i /do że zabierasz policji, a potem w panelu org/biz/frakcji czy czego innego zmieniasz; f

@Down

A czy ubranie PD to kominiarka czy też żółty papier?
  • Do góry
    • 0

#20 Squir655 12/12/2009 - 22:02

Squir
  • Gracz

z tego co wiem, zwykła maska/kominiarka nie działa, a Kominiarka FBI jest tylko dla FBI, tak? ;f

Jak sama nazwa mówi...

Ponadto - skąd masz skin PD? :>

@Up:

Strzelasz BW policji, robisz /me i /do że zabierasz policji, a potem w panelu org/biz/frakcji czy czego innego zmieniasz; f

Jest zakaz zabierania tych kominiarek tak jak i żółtych papierów.

@Up2

A czy ubranie PD to kominiarka czy też żółty papier?

Nie ma zakazu zabierania ubrań PD, aczkolwiek nie wiem jak to ma wyglądać :D Nie da się dać ciucha z /przebierz.. chyba ^^
  • Do góry
    • 0

#21 M-Boy. 24 12/12/2009 - 22:05

M-Boy.
  • Zbanowani

Jak sama nazwa mówi...

"Ukradłem odznakę oraz mundur koledze: Bryan'owi Connor'owi. "
  • Do góry
    • 0

#22 Kolpik37 12/12/2009 - 22:19

Kolpik
  • Gracz

Jak sama nazwa mówi...

"Ukradłem odznakę oraz mundur koledze: Bryan'owi Connor'owi. "

Ekhm. No sory "What?"... Jesteś przeciwko mnie, czy jak ? Przecież ja mam odznakę zawsze na posterunku w Dillimore, to jak ty mi mogłeś ją ukraść ?

PS: Sory, nie wiem czy to prawda, ale no proszę Cię nie kłam..

Co do UnBanu to mam neutralne zdanie. Ale jednak chciałbym, żebyś grał dalej na tej postaci. Masz dobre RP. Fakt to była niezła wpadka i chyba pierwsza i ostatnia... Szkoda..
  • Do góry
    • 0

#23 Mickul1638 12/12/2009 - 22:48

Mickul
  • Gracz

Podsumowanie:
MetaGaming podczas odbijania członków gangu,
MetaGaming podczas wjazdu na dzielnice,
MetaGaming przy poszukiwaniach,
Złamanie zasad Role Play w szpitalu.

Nie umiesz pogodzić się z porażką,
Nie umiesz pogodzić się z porażką,
Nie umiesz pogodzić się z porażką.

Wjazd do garażu (Z powodu ich noobstwa, dałem /qs - za co mogę ponieść 30minut AdminJail'a.

No chyba kpisz.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych