Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [unBlock] Thomas Waltz

• Please log in to reply
16 replies to this topic

WexoR 0 12/12/2009 - 18:01

WexoR
  • Zbanowani
Imię i nazwisko ukaranej postaci:Thomas_Waltz

Administrator/moduł nadający karę: Mickul

Powód kary: http://h-rp.pl/threa....html#pid164669

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Witam. dnia 3/12/09 dostałem blocka od administratora Mickul. Tego dnia chciałem sie wyzyć na kimś, ponieważ zostałem porwany 3 razy i chciałem kogoś Zabić. Za to że zrobiłem to w sposób Non-RP chiałbym bardzo przeprosić, co dziennie czytam Regulamin. Nauczyłem sie go, i dowiedziałem sie że nie można robić MG i PG na /sprobuj. Chciałem przeprosić równierz gracza harry299 za to co zrobiłem. Przepraszam wszystkich poszkodowanych prze tą moją "Gre". Gdybym mógł Prośić administracje o zamienienie tego Blocka na Jakiegoś Wysokiego AdminJaila + Blokade Broni ale to juz jest wasz wybór. Bardzo przepraszam
  • Back to top
    • 0

Inverto0 12/12/2009 - 18:07

Inverto
  • Gracz
Znam WeXoRa i jego RP. Jako tako tego wybryku nie widziałem, ale myślę że zasługuje na drugą szanse, za unblockiem.
  • Back to top
    • 0

Logan0 12/12/2009 - 18:56

Logan
  • Świeżak
Hm. Narwany i nie ogarnięty odpierdalacz. Według mnie należy mu się.
  • Back to top
    • 0

Mama5 12/12/2009 - 19:24

Mama
  • Gracz
Jestem przeciw odblokowaniu postaci. Sądzę że Twoja blokada powinna być przestrogą dla innych graczy robiących podobnie. Administracja powinna traktować takich graczy surowo, i dobrze. Gdy będzie rygor taki jak na v1 za Caman'a to i RP będzie dobre i gracze będą dobrzy. Byłem przy tamtej akcji i jestem przerażony Twoim poziomem RP, do tego ty chciałeś GM'a dostać, jeszcze lepiej.
  • Back to top
    • 0

Banana 4 12/12/2009 - 20:08

Banana
  • Świeżak
Pamiętam Cię jeszcze z SF i te Twoje akcje, które psuły mi tylko rozgrywkę... Niestety jestem na nie, wyżyj się na kolegach w szkole, rodzicach w domu (jeśli Ci na to pozwolą), ale nie psuj nam rozgrywki...

UP(Mama)@ przed "i" nie daje się przecinka!
  • Back to top
    • 0

WexoR 0 12/12/2009 - 21:11

WexoR
  • Zbanowani

Hm. Narwany i nie ogarnięty odpierdalacz. Według mnie należy mu się.

To znaczy?? To że brałem helikopter bez pozwolenia ((Pytałem, ale nikt nie odpowiadał)), lecz z Akcją RP to "Odpierdalanie"??,

Jestem przeciw odblokowaniu postaci. Sądzę że Twoja blokada powinna być przestrogą dla innych graczy robiących podobnie. Administracja powinna traktować takich graczy surowo, i dobrze. Gdy będzie rygor taki jak na v1 za Caman'a to i RP będzie dobre i gracze będą dobrzy. Byłem przy tamtej akcji i jestem przerażony Twoim poziomem RP, do tego ty chciałeś GM'a dostać, jeszcze lepiej.

No wiem że źle zrobiłem, nie doczytałem regulaminu z /sprobuj. źle zrobiłem... A to źle że zapytałem się o GM?? Dla tego piszę tą prośbe o UnBlocka... I

Pamiętam Cię jeszcze z SF i te Twoje akcje, które psuły mi tylko rozgrywkę... Niestety jestem na nie, wyżyj się na kolegach w szkole, rodzicach w domu (jeśli Ci na to pozwolą), ale nie psuj nam rozgrywki...

UP(Mama)@ przed "i" nie daje się przecinka!

Wybacz, Ale ja nigdy z tobą akcji nie miałem.... Nawet cie nie znam ;( Może to wtedy Gdy pewna osoba mi sie włamała na Konto ??
  • Back to top
    • 0

WexoR 0 12/12/2009 - 21:40

WexoR
  • Zbanowani
Ja nie byłem w RC gdy rozgrywka sie toczyła w SF, ale pamiętam że był gość który miał bardzo podobny Nick Do mojego. I w SF wogóle nie posiadałem broni tylko pałke policyjną ale po resecie broni juz nie, dopiero w LS kupiłem swojego pierwszego Deagle'a.
  • Back to top
    • 0

WexoR 0 12/12/2009 - 21:46

WexoR
  • Zbanowani
Na 100% Nie byłem, A teń gośc sie chyba zwał Tomasz_Woltz czy jakoś tak, Minąłem sie z nim kiedyś....
  • Back to top
    • 0

Banana 4 12/12/2009 - 21:54

Banana
  • Świeżak
No dobra, przepraszam! Mój błąd.
  • Back to top
    • 0

Kobył1180 13/12/2009 - 08:43

Kobył
  • Gracz

((Pytałem, ale nikt nie odpowiadał))

Nie rozróżniasz OOC od IC. ;>
  • Back to top
    • 0

WexoR 0 13/12/2009 - 11:53

WexoR
  • Zbanowani
Myśle że umię. Chyba nigdy nie zrobiłem tego błędu na h-rp.
  • Back to top
    • 0

J4RyZz 9 13/12/2009 - 11:55

J4RyZz
  • Zbanowani
Lubie go, chodz IC wkurwiał mnie nie samowicie. Chłopak ma dobre RP, czasem lubi się ekhm... wyluzować :>
  • Back to top
    • 0

Konrad1589 14/12/2009 - 08:42

Konrad
  • Gracz
Jako, że nie umiałeś kreować swojej postaci, scharakteryzuj ją i napisz jej biografię. To wejściówka do dalszych rozmów o unBlocku.
  • Back to top
    • 0

WexoR 0 14/12/2009 - 23:54

WexoR
  • Zbanowani
Charakterystyka.

Thomas Waltz

Thomas jest 20 letnim amerykaninem. Mierzy on 189 wzrostu oraz waży 90 kilogramów. Jest smukłej postury,
lubi ubierać się w skromne rzeczy. Na plecach ma tatuaż przedstawiający głowy rodu jego rodziny.
Jest on równierz patrotą, za swój kraj oddał by nawet życie. Nie lubi mieszać sie w życie innych
dlatego trzyma sie zdala na uboczu, w swoim domku na ganton. Ciężko pracuje na swój majątek, oraz
żeby utrzymać swoje Samochody oraz dom. Pracuje w firmie FedEX, jest szefem grupy "GFC Ultras",
oraz pracuje w szpitalu. Żeby dojść na swoją obecną pozycje, Thomas Pracował ciężko, ale dokonał swojego.
Zawsze stara sie spełnić swój życiowy cel. Nie Pali oraz nie Pije, Nie bierze narkotyków.
Swojego pierwszego Deagle'a zakupił nie dawno ale zaraz go sprzedał gdyż bał sie że kogoś zrani.
Posiada 6 Samochodów, gdyż lubi majsterkować przy nich, Codziennie po pracy oddaje sie czyszczeniu,
Polerowaniu, itp... W przyszłośći stara sie zakupić ich więcej i otworzyć bardzo tani salon samochodowy.
Zawsze dużo rozmawia z innym ludźmi, Stara sie być miłym dla sąsiadów. Gdy widzi coś złego zawsze reaguje.

Bigrafia

Thomas Waltz urodzony 1 Marca 1988 roku jest skromnym czlowiekiem, nie lubi sie chwialic tym co ma, wiedzie spokojne zycie
zdala od Mafii,Gangów,Narkotyków. Zawsze stara pomóc sie potrzebujacym. Stara sie pokazywac z jak najlepszej strony, co prawie zawsze mu wychodzi.
Nie zawiera Znajomosci z Mafia ani Gangiem aby nie narobic sobie problemów. Posiada 1 Skromny dom i 6 skromnych samochodów.
NIe pali oraz nie pije. Jego matka zostala brutalnie zamordowana a jego brat skoczyl z urwiska. Ma doskonale kontakty z ludzmi.
Rozwozi paczki swoim Burrito i zyje szczeslwie. Gdy Thomas dowiedział się że jego matkę zabito, Odciął się od świata i zapadł w głęboką depresje.
Zaczął Pić, stał sie alkocholikiem. Wówczas jego brat Alberto Waltz który przybył mu pomóc, Skoczył ze skały niedaleko jego domu.
Thomas nie raz myślał o samobujstwie, lecz starał sie otrząsnąć. Wtedy jego Ojciec został zabity.
Thomas zrospaczony, Ostatnie pieniądze wydał na Bilet do domu, do Liberty City. Dom zastał pusty,
Odwiedzając swoją martwą rodzine na cmentarzu, spakował dobytek rodziny i wyjechał do Los Santos. W Los Santos wiedźie mu sie
znakomicie. Zaczął nowe życie, znalazł prace, nowy Dom, Kupił sobie samochód oraz poszedł na Odwyk Alkocholowy.
Dzisiaj Thomas powrócił do swojego starego życia, bez alkocholu oraz innych złych rzeczy.
  • Back to top
    • 0

Lebron#23 0 15/12/2009 - 13:59

Lebron#23
  • Zbanowani
Czytając twoją biografię zauważyłem znaczny błąd, gdyż byłeś zastępcą szefa GFC Ultras, szefem był Han Youshi :) Mogłeś również dodać że miałeś doczynienia z Gangiem, gdyż Han Youshi i Thomas Waltz posiadali właśnie GFC Ultras, i z tego co wiem, to zachowywali się jakby byli gangiem, bili, okradali itp. Ale dał bym owemu graczowi kolejną szanse. :)
  • Back to top
    • 0

WexoR 0 15/12/2009 - 17:26

WexoR
  • Zbanowani

Czytając twoją biografię zauważyłem znaczny błąd, gdyż byłeś zastępcą szefa GFC Ultras, szefem był Han Youshi :) Mogłeś również dodać że miałeś doczynienia z Gangiem, gdyż Han Youshi i Thomas Waltz posiadali właśnie GFC Ultras, i z tego co wiem, to zachowywali się jakby byli gangiem, bili, okradali itp. Ale dał bym owemu graczowi kolejną szanse. :)

Han Youshi ( O ile nie dostał bana ) Juz nie jest szefem gdyż odszedł grać na boisko. Ultrasów niedawno przejąłem ja ale mam Blocka. Nie biliśmy i nie okradaliśmy ale raz dawno dawno temu, a nawet bardzo dawno temu okradlismy jednego człowieka, ale wtedy nie było GFC ani GFC ULTRAS :D
Ale dzieki za wypowiedź :P
  • Back to top
    • 0

skb5267 15/12/2009 - 18:46

skb
  • Gracz

Charakterystyka.

Thomas Waltz

Thomas jest 20 letnim amerykaninem. Mierzy on 189 wzrostu oraz waży 90 kilogramów. Jest smukłej postury,
lubi ubierać się w skromne rzeczy. Na plecach ma tatuaż przedstawiający głowy rodu jego rodziny.
Jest on równierz patrotą, za swój kraj oddał by nawet życie. Nie lubi mieszać sie w życie innych
dlatego trzyma sie zdala na uboczu, w swoim domku na ganton. Ciężko pracuje na swój majątek, oraz
żeby utrzymać swoje Samochody oraz dom. Pracuje w firmie FedEX, jest szefem grupy "GFC Ultras",
oraz pracuje w szpitalu. Żeby dojść na swoją obecną pozycje, Thomas Pracował ciężko, ale dokonał swojego.
Zawsze stara sie spełnić swój życiowy cel. Nie Pali oraz nie Pije, Nie bierze narkotyków.
Swojego pierwszego Deagle'a zakupił nie dawno ale zaraz go sprzedał gdyż bał sie że kogoś zrani.
Posiada 6 Samochodów, gdyż lubi majsterkować przy nich, Codziennie po pracy oddaje sie czyszczeniu,
Polerowaniu, itp... W przyszłośći stara sie zakupić ich więcej i otworzyć bardzo tani salon samochodowy.
Zawsze dużo rozmawia z innym ludźmi, Stara sie być miłym dla sąsiadów. Gdy widzi coś złego zawsze reaguje.

Bigrafia

Thomas Waltz urodzony 1 Marca 1988 roku jest skromnym czlowiekiem, nie lubi sie chwialic tym co ma, wiedzie spokojne zycie
zdala od Mafii,Gangów,Narkotyków. Zawsze stara pomóc sie potrzebujacym. Stara sie pokazywac z jak najlepszej strony, co prawie zawsze mu wychodzi.
Nie zawiera Znajomosci z Mafia ani Gangiem aby nie narobic sobie problemów. Posiada 1 Skromny dom i 6 skromnych samochodów.
NIe pali oraz nie pije. Jego matka zostala brutalnie zamordowana a jego brat skoczyl z urwiska. Ma doskonale kontakty z ludzmi.
Rozwozi paczki swoim Burrito i zyje szczeslwie. Gdy Thomas dowiedział się że jego matkę zabito, Odciął się od świata i zapadł w głęboką depresje.
Zaczął Pić, stał sie alkocholikiem. Wówczas jego brat Alberto Waltz który przybył mu pomóc, Skoczył ze skały niedaleko jego domu.
Thomas nie raz myślał o samobujstwie, lecz starał sie otrząsnąć. Wtedy jego Ojciec został zabity.
Thomas zrospaczony, Ostatnie pieniądze wydał na Bilet do domu, do Liberty City. Dom zastał pusty,
Odwiedzając swoją martwą rodzine na cmentarzu, spakował dobytek rodziny i wyjechał do Los Santos. W Los Santos wiedźie mu sie
znakomicie. Zaczął nowe życie, znalazł prace, nowy Dom, Kupił sobie samochód oraz poszedł na Odwyk Alkocholowy.
Dzisiaj Thomas powrócił do swojego starego życia, bez alkocholu oraz innych złych rzeczy.

Wiele błędów ortograficznych, odrzucam.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic