Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

Might & Magic Duel of Champions

• Please log in to reply
17 odpowiedzi w tym temacie

#1 WiseWolf159 04/07/2013 - 19:54

WiseWolf
  • Gracz

img_banner.png

Witam, chciałbym wam przedstawić wspaniałą grę czyli Might & Magic Duel of Champions to gra CCG i Free2Play polegająca na kolekcjonowaniu kart i mierzeniu się z innymi graczami przy ich użytku. Gra jest stworzona przez Ubisoft i jest jedną z odsłon serii Might & Magic. W grze możemy zdobyć bardzo dużą ilość kart w które wchodzą karty podstawowe, rzadkie, epickie i bohaterskie. Podstawowe karty są najłatwiejsze do zdobycia i powinny znajdować się w każdej talii, rzadkie potrafią robić już trochę więcej na polu bitwy, a epickie sieją na nim pustoszenie, karty te prócz bohaterów dzielą się jeszcze na 3 klasy, stworzenia, magia i fortuna. Karty stworzeń posiadają HP, Moc Ataku i punkty odwetowe, karty magii pozwalają nam na osłabienie, zabicie, zadanie obrażeń lub ulepszyć jakieś stworzenie, a karty fortuny pozwalają nam dobrać kartę, zdobyć więcej punktów many i tym podobne. Na czym to wszystko polega? Każda talia musi mieć 1 Bohatera, 8 kart wydarzeń i 50 kart wcześniej wymienionych. Czyli można to kłaść na polu bitwy za darmo? Otóż nie, trzeba do tego punktów many, które wzrastają z każdą kolejną naszą turą i poziomów Mocy, Magii lub Fortuny, które możemy zwiększać z każdą turą używając naszego bohatera. Aby wygrać grę trzeba sprowadzić życie przeciwnego bohatera do zera za nim zrobi to on wcześniej z nami, nie zrozumiałe? A więc pobieraj grę i sprawdź samemu.

Porady dla początkujących:
Na początku mamy do wyboru trzy frakcje: Przystań, Nekropolia i Inferno.
W zależności jaką frakcję wybierzemy takie karty dostaniemy na początek ale nie martwcie się w grze można zdobyć wszystkie więc to którą frakcje wybierzecie będzie miało znaczenie tylko na początku. A więc pytanie, którą frakcje wybrać? Opowiem trochę o każdej frakcji z osobna.

Przystań jest frakcją bardziej defensywną, na początek dostajemy bohaterkę Kassandrę, która włada magią powietrza i światła pozwala ona budować Control Decki czyli talie, która ma na celu niszczenie jak największej liczby stworzeń przeciwnika. Dodam jeszcze, że Przystań ma buga na kampanii, który pozwala na wygranie jej bez żadnych problemów używając nieśmiertelności, wtedy BOT nas nie atakuje, ponieważ myśli, że za dużo na tym straci.

Następną frakcją jest Nekropolia, która swoimi czarami może osłabiać stworzenia, a ich stworzenia z trucizną są na prawdę zabójcze. Można na nich grać bardzo agresywnie.

Kolejną frakcją jest Inferno, która ma tanie i silne stworzenia, gra się nimi bardzo agresywnie, najczęściej Rush'e czyli szybkie wystawianie tanich stworków i niszczenie przeciwnika.

Ogólnie w grze jest 5 frakcji ale tylko 3 są do wybrania na początek, resztę trzeba samemu złożyć. Jeżeli ktoś nie wie co robić na początku swojej przygody z MMDoC, polecam najpierw przejść kampanie, a potem walczyć z prawdziwymi graczami.

Sklep:

Co kupować w sklepie? Na początku same pakiety posiłków, a za pieczęcie zestawy. Kiedy uznamy, że wystarczy nam podstawowych kart kupujemy Pakiety Bohaterów, Pakiety Herald of the Void i Void Rising przy czym Herald of the Void jest za pieczęcie, a Void Rising nie. Absolutnie nie kupujemy pakietów Emilio bo są nie opłacalne. Zapomniałem wspomnieć o tym jak zdobywamy złoto i pieczęcie... Złoto zdobywamy z nagród dnia, kampanii, która nie jest za długa, walk z prawdziwymi graczami, levelowanie i osiągnięcia, a pieczęcie za kampanie, logowanie się przez 7 dni z rzędu (nagroda dnia), osiągnięcia i levele. Za jeden level mamy 10k golda i 100 pieczęci. Możemy je jeszcze kupować za prawdziwe pieniądze ale to się nie opłaca, a ci którzy to robią za dużo na tym nie zyskają.

Kody:

1. A3D-WER-Q8E-DF2-E4J - 3 Premium Booster + 10000gold

2. M3R1-XMAS-2YOU-FROM-D3VS - Alternatywna wersja  karty obozowisko

3. TH4NK5FBF4N5 - boost na 5 gier (dostaje się więcej golda)

4. 5ORRY54TURD4Y (1 paczka kart + 100 niebieskich)

5. WE-ARE-NO-TROLLS (1 paczka kart)

6. Kolejny kod jest na 275 seali i 3 pakiety posiłków ale go wręczam każdemu kto napisze pod tematem, każdy taki kod jest jednorazowy i wysyłam go na PW :) (W każdej chwili mogą się skończyć)

7. THANK5-4-THE-F4CEBOOK-LUV (Heard Of The Void paczka kart)

Jeszcze nie zachęciłem kogoś do gry? Zajmuje ona tylko ok. 176MB, załączę dodatkowo parę screenów z rozgrywki oraz kanał YouTube na którym będą pojawiały się filmiki z gry.

Screeny i filmiki:

2RDMEvF.jpg

apE7hTO.jpg

j0phdmr.jpg

x40sZOY.jpg

3vNBnod.jpg

2DX8ffj.jpg

Mój nick to Bladeyyyy :)

Trochę się rozpisałem, myślę że ktoś to doceni, wiem że już miałem taki temat ale za mało tam opisałem...

Użytkownik Bladey edytował ten post 10/07/2013 - 15:20

• Do góry
    • 2

#2 Zmobilizowany Ryszard20 04/07/2013 - 22:53

Zmobilizowany Ryszard
  • Gracz
Ja poproszę taki kodzik na pw :)
  • Do góry
    • 0

#3 WiseWolf159 05/07/2013 - 08:02

WiseWolf
  • Gracz

Ja poproszę taki kodzik na pw :)

Kodzik dostarczony :)
  • Do góry
    • 1

#4 2late1077 05/07/2013 - 14:09

2late
  • Gracz

no ja też poproszę o kodzik . 

• Do góry
    • 0

#5 WiseWolf159 05/07/2013 - 14:46

WiseWolf
  • Gracz

no ja też poproszę o kodzik . 

Kodzik dostarczony :)

• Do góry
    • 1

#6 Casia 36 05/07/2013 - 19:33

Casia
  • Gracz

mi ty moj bikersie kodzik daj

• Do góry
    • 0

#7 WiseWolf159 05/07/2013 - 20:24

WiseWolf
  • Gracz

mi ty moj bikersie kodzik daj

Kod jak zawsze został dostarczony.

• Do góry
    • 0

#8 Casia 36 05/07/2013 - 20:59

Casia
  • Gracz

ogralbym was wszystkich.

• Do góry
    • 0

#9 WiseWolf159 05/07/2013 - 21:08

WiseWolf
  • Gracz

ogralbym was wszystkich.

Nie plawda :<

Dodałem filmik z tej gry, na razie bez mojego głosu ale w następnych już będę się wypowiadać :) 

Użytkownik Bladey edytował ten post 06/07/2013 - 13:07

• Do góry
    • 0

#10 Kagami 2590 10/07/2013 - 07:59

Kagami
  • Gracz

Jak ELO i kiedy następny film? ;p

• Do góry
    • 0

#11 WiseWolf159 10/07/2013 - 11:52

WiseWolf
  • Gracz

Jak ELO i kiedy następny film? ;p

ELOsz 1013, już się staram iść w górę ale spadam kiedy testuje nowe decki. Nowy film będzie dopiero kiedy uda mi się pobrać Sony Vegasa + kupić nowy mikrofon, ponieważ przez ten słychać mnie bardzo słabo (próbowałem już nagrywać).

• Do góry
    • 0

#12 Kagami 2590 10/07/2013 - 12:26

Kagami
  • Gracz

ELOsz 1013, już się staram iść w górę ale spadam kiedy testuje nowe decki. Nowy film będzie dopiero kiedy uda mi się pobrać Sony Vegasa + kupić nowy mikrofon, ponieważ przez ten słychać mnie bardzo słabo (próbowałem już nagrywać).

Ja ostatnio coś nie mam ochoty grać, ale przez testowanie to z lekko poniżej 1000 spadłem na 700 ;d

• Do góry
    • 0

#13 WiseWolf159 10/07/2013 - 15:25

WiseWolf
  • Gracz

Nowy kod za lajki na fejsbuku THANK5-4-THE-F4CEBOOK-LUV

• Do góry
    • 0

#14 Kagami 2590 11/07/2013 - 13:19

Kagami
  • Gracz

Nowy kod za lajki na fejsbuku THANK5-4-THE-F4CEBOOK-LUV

Co daje? ;p

• Do góry
    • 0

#15 WiseWolf159 11/07/2013 - 13:31

WiseWolf
  • Gracz

Co daje? ;p

7. THANK5-4-THE-F4CEBOOK-LUV (Heard Of The Void paczka kart)

Już wiadomo?

• Do góry
    • 0

#16 Kagami 2590 11/07/2013 - 14:02

Kagami
  • Gracz

Już wiadomo?

Nie czytałem, dzięki.

• Do góry
    • 0

#17 Kajcper251 11/07/2013 - 19:00

Kajcper