Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [unWARN] Ceasare Willis

• Please log in to reply
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Krump 181 12/12/2009 - 14:04

Krump
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci:
Ceasare Willis

Administrator/moduł nadający karę:
H5N1 (Clyde Carey)

Powód kary:
/report to nie czat

Wyjaśnienie wraz z dowodami:
Wezwałem admina bo gracz zrobił akcje nonrp i zrobił mi bw. Tamten gracz coś skłamał żeby nie dostać AdminJail, wiec admin napisał mi, czemu mu go zacząłem bić, więc ja chciałem mu odpowiedzieć, że ten gracz mnie pierwszy zaatakował, więc ja zacząłem się bronic, a tamten gracz nonrp [bo leżał na ziemi] uciekł wyją deagle i mnie zabił. Ale admin był na GameMaster wiec nie znalem jego ID, żeby odpisać mu na /w nie moge również podczas BW pisać na czacie ooc ". [tekst]", wiec napiąłem na /report'cie po czym dostałem warna.

DOWÓD:
Dołączona grafika
  • Do góry
    • 0

#2 Grypa 242 12/12/2009 - 14:08

Grypa
  • Świeżak
Zacząłeś bić jedną osobe bez powodu. On ci oddał i złapałeś bw. Z reszta warn to tylko notatka dal administracji. Btw. Jak chcesz napisac cos do gma to zrob /w gamemaster_idgma. W ogole co to za imie "Ceasare".
  • Do góry
    • 0

#3 Krump 181 12/12/2009 - 14:18

Krump
  • Gracz
widzisz skłamał ci! On mnie pierwszy zaczął bić, więc się zacząłem bronić, nawet Deng_Ho staną w mojej obronie. i jak Tamten w ogóle nonrp uciekł, bo leżał wstał przeskoczył przez blat, bez żadnego /me wyją deagla i mnie zabił. a co do tego /w do game mastera to nie wiedziałem że tak można. A Ceasare to jest imię amerykańskie, zapraszam na www.google.com
  • Do góry
    • 0

#4 skb5247 12/12/2009 - 14:35

skb
  • Gracz
Nie zdejmujemy warnów.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych