Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [UnBlock] Martin Simmons

• Please log in to reply
22 replies to this topic

Batu0 12/12/2009 - 01:42

Batu
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Martin Simmons

Administrator/moduł nadający karę: Natalie Williams

Powód kary: Brak Chęci do gry

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Zaczynam od początku, stoję sobie obok siłowni i chowam do samochodu parę piw, bo nie mam już gdzie ich zmieścić, przyjeżdża LSPS i chciała mnie przeszukać. Z jakiej racji? Ponieważ coś chowałem w samochodzie. Gdy odmówiłem przeszukania samochodu, ponieważ nie mieli do tego podstaw. Wyszedłem z wozu, zamknąłem go, nie pisałem gdzie chowam klucze. Jeden mnie uderzył pałką i mnie skuli. Wiem że był tam John Feluci. Po chwili koleś mnie przeszukał by sprawdzić gdzie mam klucze, chciałem napisać na . żeby pisał gdzie przeszukuje, ale miałęm zablokowane OOC przez admina, tak że napisałem na /do (( )). I dostałem AJ na godzinę. Ponieważ byłem skuty, do AJ mnie nie wsadziło, chwilę po tym, nie wiem skąd dostałem blocka konta z powodem wyżej wymienionym. Jak miałem mieć chęci do gry jak miałem AJ, tylko że byłem dalej przy tym policjancie bo byłem skuty. Myślę że Natalie się pomylił, ponieważ myślał że nie dostałem AJ ( bug czy coś ) i myślał że dalej akcje toczymy, a gdy ja nie odzywałem się bo powinienem być w AJ ( nie miałem czatu ) dał mi bloka.
Proszę o UnBlocka, ponieważ nigdy nie miałem takich sytuacji, a to było nieporozumienie.

Chciałem zrobić screeny wcześniejszej akcji, by dać sprawę do sądu, ale wyskakuje mi niestety bardzo często ten napis Unable to screenschot, nie wiem o co biega z nim;/
Screen: Posted Image

Jak widać na screenie, siedzę w AJ jeszcze 59min, i stoję obok tego policjanta, bo byłem skuty. No i piękne okienko z blokiem;/
  • Back to top
    • 0

Delavor21 12/12/2009 - 01:53

Delavor
  • Gracz
Funkcjonariusz ma podstawę do przeszukania auta gdy widzi choć cień podejrzenia o przechowywaniu narkotyków bądź nielegalnych przedmiotów. Chowałeś coś na przeciwko nas. Myśleliśmy że się przestraszyłeś i chowałeś broń. No cóż, wolałeś płakać i odmawiać na siłę przeszukania auta.

Jestem przeciw.
  • Back to top
    • 0

Batu0 12/12/2009 - 02:01

Batu
  • Gracz
Mi nie chodzi o to co mi wy zrobiliście, bo to chciałem załatwić IC sądzie. Chodzi mi o blokadę konta, gdy siedziałem w AJ, czytaj uważnie. OOC plułem się, bo klucze trzymałem w dłoni, nigdzie ich nie odkładałem, i chciałem byś mówił gdzie mnie przeszukujesz. Za to dostałem AJ, ale nie wiem za co dostałem Blokadę konta, przecież nic nie robiłem, co ja poradzę że nie tepło mnie do AJ'u przez to że byłem skuty...
  • Back to top
    • 0

Delavor21 12/12/2009 - 02:02

Delavor
  • Gracz
Nie, nie. To nie było od razu.
Najpierw grzecznie prosiliśmy, odmawiał. Jechaliśmy na typową łapankę, akurat widzieliśmy bo staliśmy na przeciwko niego że podejrzanie się zachowuje panicznie chowając coś. No to wychodzimy, tlumaczymy. On mówi ze nie mamy prawa, kłóci się. Utrudnia pracę policji, mam prawo użyć siły, skuliśmy go a ten będąc skutym uderzył kolegę w jaja. Okej, odegrał RP. Ja go postrzeliłem paralizatorem (w między czasie płakal OOC za co dostał blokadę OOC). Potem odmawiał za wszelką cenę przeszukania auta ,,/do kluczy nie ma w kieszeni" no cóż.
  • Back to top
    • 0

Zagubiony1569 12/12/2009 - 02:04

Zagubiony
  • Gracz
Stał sobie koleś na drodzę, był w przeciwną strone. zatrzymujemy go, mówię, że mam podejżenie, że ma w aucie narkotyki bo ktoś widział jak je tam wkładał, akcja ic ble ble ble, płacz ooc ble ble i po akcji.
  • Back to top
    • 0

Batu0 12/12/2009 - 02:09

Batu
  • Gracz
Nie płakałem czego mam blokadę OOC, poprostu szukałeś mnie nie pisałeś gdzie, schowam se klucze w skarpecie to napisz gdzie mnie przeszukujesz, a nie tylko komendą... Przecież w LR schowasz se coś w skarpetke i nieraz Ci tam tego nie znajdą, ale robicie Off-Top ;/.

Dostałem blocka za nic, powienienem odsiedzieć AJ, a on mi jeszcze blocka dowalił.
  • Back to top
    • 0

Zagubiony1569 12/12/2009 - 02:25

Zagubiony
  • Gracz
Zanim Cię przeszukałem dałem animki -bomb, -umyjrece,-szukaj. wszystkie części ciała.
  • Back to top
    • 0

Paweł Chonchera147 12/12/2009 - 04:01

Paweł Chonchera
  • Gracz
To nie był bug z AJ, po prostu PD trzymało cie na kajdankach.
  • Back to top
    • 0

Delavor21 12/12/2009 - 04:03

Delavor
  • Gracz

schowam se klucze w skarpecie

Daj screena, zresztą. Da się sprawdzić logi, nie widzieliśmy żebyś dawał to na /me
  • Back to top
    • 0

Damian72a474 12/12/2009 - 07:57

Damian72a
  • Świeżak

Zaczynam od początku, stoję sobie obok siłowni i chowam do samochodu parę piw, bo nie mam już gdzie ich zmieścić, przyjeżdża LSPS i chciała mnie przeszukać. Z jakiej racji?

Policja w USA może przeszukać każdego i o każdej porze. Powinno się każdemu z osobna wytłumaczyć, jakie prawa ma Policja, bo najwidoczniej nie wszyscy je znają.
Ty jako obywatel masz przyjemność wykonywać polecenia funkcjonariuszów, to wszystko.
  • Back to top
    • 0

Batu0 13/12/2009 - 00:36

Batu
  • Gracz
Wybaczcie, ale czy moja prośba jest aż tak poważna że muszę czekać tyle na "weredykt". Sprawa jest prosta, dostałem blocka konta za nic, chociaż siedziałem już w AJ.
  • Back to top
    • 0

Damian72a474 13/12/2009 - 01:55

Damian72a
  • Świeżak
Ja bym mu dał UnBlocka. Nie znam Zioma, ale tworzy fajny klimat w klubach. Zawsze jest w tej fajnej niebieskiej kurtce, ma czapkę z daszkiem i popija piwko. :D
  • Back to top
    • 0

Zagubiony1569 13/12/2009 - 10:43

Zagubiony
  • Gracz
"chociaż siedziałem już w AJ"

Nie siedziałeś bo Cię /kajdanki przy nas trzymały, a tak w ogóle to aj dał Ci system za próbę ominięcia blokady jeśli dobrze pamiętam.
  • Back to top
    • 0

Batu0 13/12/2009 - 20:46

Batu
  • Gracz
System mi nie dał tylko Szybki. Dla systemu, siedziałem w AJ bo miałem czas, nie mogłem pisać i nic, jedynie kajdanki postać trzymały.

Chcę żeby się wypowiedział Szybki dlaczego mi dał bloka, bo wg. mnie dostałem go za to że nie odgrywałem żadnej akcji ( bo tak naprawdę powinienem być w AJ ) i jeśli tak było, to prosiłbym o unblocka i żebym dosiedział te 59 minut.
  • Back to top
    • 0

Styper152 14/12/2009 - 08:59

Styper
  • Gracz

Blokada OOC| Styper (Bart Styper)| Placz ooc| 12/12/2009, 01:31
AdminJail| System| "(( pisz co przeszukujesz ))"| 12/12/2009, 01:32
Blokada| Szybki (Natalie Wiliams)| Brak checi do gry.| 12/12/2009, 01:34

• Back to top
    • 0

Batu0 14/12/2009 - 13:44

Batu
  • Gracz
No to przez system to mi się pomyliło, dostałem AJ'a, ale chyba nie musiałem potem dostawać blocka za brak chęci do gry. Mam chęci do gry, tylko mnie to wkur**o ze se odstawialem coś do samochodu i mnie policja zaraz łapie i przeszukuje.
Dostanę tego unblocka czy bana? Bo regulamin nowy mówi że jak negatywnie zostaje rozpatrzona apelacja, to się dostaje 2 razy większą karę, chcę wiedzieć czy będę grał czy nie;]

Prosiłbym o unblocka jeszcze raz.
  • Back to top
    • 0

DrakixD10 14/12/2009 - 23:47

DrakixD
  • Świeżak
Dajcie mu tego unblocka,należy mu się ,znam jego rp,a policja rzuca sie przez to ,że piwa chował do auta,no ja pierdziele...
Bóg wybacza,H-RP nigdy ? xD
  • Back to top
    • 0

Batu0 15/12/2009 - 17:06

Batu
  • Gracz
Nie chodzi o policje, tylko o to ze dostałem blokadę ooc, sekundę później AJ'a na godzinę ( nie mogłem nic pisać itd. a postać dalej była w miejscu akcji, bo byłem skuty ) i zaraz potem blocka, za brak chęci do gry. Dostanę tego unblocka, czy nie, ile można czekać na rozpatrzenie skargi...

edit. Tfu... apelacji*
  • Back to top
    • 0

DrakixD10 15/12/2009 - 21:02

DrakixD
  • Świeżak
No to może tak,że 300 minut AJ i przeszukanie wozu ? to proponowana kara .
  • Back to top
    • 0

Batu0 15/12/2009 - 22:32

Batu
  • Gracz
Za co 300 min? Dostałem AJ'a na jedną godzinę, ponieważ na /do napisałem w ooc, bo miałem zablokowany. Chwilę potem nie wiem ską blocka konta od Szybkiego.
  • Back to top
    • 0

Kopacz0 15/12/2009 - 22:39

Kopacz
  • Świeżak
Myślę że spokojnie można dać temu graczowi UnBlocka. Nie był w stanie dalej grać i to nie była jego wina tylko błędy innych. Dobrze postąpił że nie dał /q. A Panowie Szybki i Styper dając kary powinni zostać przy kliencie i zobaczyć jak się sytuacja rozwinie, jeśli byłby admin dający AJ na miejscu na pewno nie doszło by do takiego nieporozumienia. Jestem za Unblokiem, i chętnie poznam tego gracza IC .
  • Back to top
    • 0

Batu0 16/12/2009 - 19:42

Batu
  • Gracz
A jeszcze takiego czegoś zapomniałem dodać, policja sobie jedzie o 1 w nocy, 2 funkcjonariuszy w środku po Groove street? Nie baliście się mnie zatrzymywać, chociaż nic nie zrobiłem, nie rozumiem dlaczego ja dostałem blocka... W rl. policja w życiu by nie wjechała z takim uzbrojeniem do ghetta...
  • Back to top
    • 0

skb5267 17/12/2009 - 15:06

skb
  • Gracz
Wniosek zostaje zaakceptowany, dodatkowo za używanie komendy /do jako chatu ooc na twoją postać zostaje nałożona kara - 500minut adminjaila.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic