Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Przyjęty] [unBlock]Pejpson_Walker

• Zamknięty Temat jest zamknięty
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Jen165 19/06/2009 - 23:20

Jen
  • Gracz
Imię nazwisko poszkodowanego:Pejpson_Walker, a zarazem (Mike_Dodd, Coxsone Marley)
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Sam_Poey
Powód uznany przez administratora: Gangowe sprzeczki i płacz. A won mi. Na forum sie tłumacz
Wyjaśnienie poszkodowanego: Po pierwsze nie jestem w gangu. Moje wytłumaczenie jest proste. Zostałem "zabity" ze snajperki, odczekalem bw, ale juz na mnie czekali. Ledwo co skonczylem bw to chcialem pojsc. Nie ale jednak Ci musieli juz probowac mi zrobic drugie bw. Bylo to tak ze Ide sobie Ci do mnie wrzeszcza zebym zaczekal no to sie obrocilem a ten mi na /ja Uderza w glowe zeby stracil przytomnosc. No ja na to ze /do Nie udalo sie. Pozniej sie wystraszylem ze chca mi znow zrobic bw wiec "Zrobilem im bw" Ci sie poplakali i naskarzyli adminowi. Zaczely sie "sprzeczki" i na tym ucierpielismy... MY we 3.. Wiecej fotek nie mam bo misiek zaczol pieknie spamowac... Dziekuje to wszystko.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]:
http://img81.imageshack.us/i/samp025.png/
http://img81.imageshack.us/i/samp025.png/
  • Do góry
    • 0

#2 .ceka6 19/06/2009 - 23:52

.ceka
  • Świeżak
Jestem za, Jen czy tam Pejpson, to dobry gracz - zarazem nerwowy. Nie dziwię mu się, też bym się zbulwersował gdyby mi ktoś strzelał jedno CK za drugim..
  • Do góry
    • 0

#3 Konrad1589 20/06/2009 - 00:37

Konrad
  • Gracz
Wina jest po obu stronach, z ich, bo na ooc pisali że zrobią kolejne BW, i sam fakt tego, że chcieli je zrobić, a twoja, że nie umiałeś się powstrzymać przed zrobieniem tego im.
Smutne, że gangi muszą od razu chwytać się broni i robić BW każdemu jak popadnie. Każda wasza akcja musi kończyć się /bron uzyj ?

Jeśli dogadacie się między sobą, nie widzę przeszkód aby odblokować postacie, no i jeśli Misiek nie ma nic przeciwko.
  • Do góry
    • 0

#4 Mickul1638 20/06/2009 - 06:45

Mickul
  • Gracz
O, Pan Mike Dogg ma blocka. Jak mi przykro. To ja Cię dobiję i powiem, że na wczorajszej akcji otrzymałeś od FBI (Potem my dostaliśmy, ale non-stop odgrywaliśmy akcję z medykiem i leżeliśmy w łóżkach) BW, a po pięciu minutach radośnie biegałeś z unBW od kolegi? :>
A Coxsona odblokujcie, proszę. :) Niach.
  • Do góry
    • 0

#5 Ponury0 514 20/06/2009 - 07:36

Ponury0
  • Gracz
Według mnie to było tak oni chcieli porwać pana Pejpsona lub coś, ale wiecie nawet gdy go by postrzelili w nogę to pewno szedł dalej, to oni mu zrobili bw by nie uciekał. Bo każdy ucieka i zawsze /do Nie udało się... Lub coś innego, według mnie wina jest większa ze strony pana Pejpsona niż ze strony Mike i Cox'a. A więc proszę o UNBlock Mike i Cox'a.
  • Do góry
    • 0

#6 Spicky115 20/06/2009 - 07:56

Spicky
  • Gracz
I słusznie! Mówiłem że należy im się block, a widzisz Misiek? Wczoraj to ja miałem rację :)
  • Do góry
    • 0

#7 Eragon2 20/06/2009 - 09:16

Eragon
  • Świeżak
Walkera i Caxsona unblock.
A Panu Doddowi, który wczoraj respawnował z kolegami z gangu hp podczas strzelaniny, i płaczem na /oo dostał unbw...
ban, a nie block się należy :F
  • Do góry
    • 0

#8 Marhley316 20/06/2009 - 09:25

Marhley
  • Gracz
Nie dostaliśmy Blocka, a tylko Dożywotny AJ, prosze o unAJ, wiem, źle zrobiliśmy to, mogliśmy przeleżeć, bez płaczu. Bardzo za to żałuje.
  • Do góry
    • 0

#9 _Azoten_ 33 20/06/2009 - 09:37

_Azoten_
  • Gracz
Sam jestem za UnBlockiem dla Pejpson'a.
Chcieliśmy Cię okraść i powiedzieliśmy że jeszcze raz dasz /do nie udało się to ci zrobimy BW byś nie mógł nic zrobić.

Zrobiłeś nam BW bez przyczyny (takie bw po bw jak niby ty miałeś mieć) to napisałem /report. Bo pierdole godzinę czekać.
Misiek wpadł kazał nam to wytłumaczyć, no to zaczeliśmy rozmawiać w 3 a misiek nam spamował.
Nie zdążyliśmy się dogadać i dożywotni AJ...

Co jak co to już przesada.

@Mickul, dostałem UNBW od osoby która pomogła mi IC nie widziałeś?
I nie biegałem tylko poszedłem i wsiadłem do Van'a biegałem dopiero po 15 minutach.
  • Do góry
    • 0

#10 Jen165 20/06/2009 - 11:29

Jen
  • Gracz
Co do tego warto by bylo sie pogodzic... Nie jestem w gangu, a w powod jest napisane : Sprzeczki gangow.

Prosze o UNAJ. Dziekuje za glosy poparcia albo cius :)

@edit
Czekamy teraz tylko na administratora ktory powie swoje i zrobi swoje. Dziekujemy (Coxsone, Dodd i ja) za glosy. Dla nas najlepiej jak by sie zakonczyly sprawa UNaj.
  • Do góry
    • 0

#11 Dzemfan 0 20/06/2009 - 12:38

Dzemfan
  • Zbanowani
Płakac nie powinienes, ale kojarze cie i wiem ze jestes dobrym graczem, za to gangi przeginaja ( co niektorzy) bo graja pro gangsterow . Dojdzie wkoncu do tego ze zamkna nam ulice w miescie i bedaa lapac i krasc samochody, a potem wogle przejma miasto . I bedzie jak na kubie kiedys
  • Do góry
    • 0

#12 Jen165 20/06/2009 - 13:05

Jen
  • Gracz
Obydwie strony sporu zgodzily sie na porozumienie iz:
Akcja nie zostala zrobiona.
  • Do góry
    • 0

#13 * B M61462 20/06/2009 - 13:19

B M
  • Zarząd