Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [unBan]David_Henry

• This topic is locked This topic is locked
12 replies to this topic

daniel1991 0 11/12/2009 - 21:23

daniel1991
  • Zbanowani
Imię i nazwisko ukaranej postaci: David Henry

Administrator/moduł nadający karę: System

Powód kary:
Tp do pojazdu
Wyjaśnienie wraz z dowodami:
Już drugi raz mam ten problem, a mianowicie jechałem na motorze z Kazuo Chan on napisał mi, że spadł z motoru wróciłem po niego. Zszedłem z motoru bo on powiedział, że pojazd jest zamknięty wpisałem /v z nic się nie wyświetliło, wpisałem ponownie i nic. Próbuje wejść na motor a Kazuo mówi mi na skype, że mam bana. Tak gra mi się zlagowała, że nawet nie wyświetliło mi się info o banie. Wyłączyłem SA:MPa i zrobiłem tylko ss, że mam bana

Dowód :
Posted Image
  • Back to top
    • 0

Lipton18918 11/12/2009 - 22:00

Lipton189
  • Gracz
Tak ale zauważ że to nie tylko 1 kara
  • Back to top
    • 0

Squir655 11/12/2009 - 22:03

Squir
  • Gracz
Ja także rozmawiałem z nim na skype. Gdy powiedzieliśmy że dostał bana to wykazał duuuuże zdziwienie :X
  • Back to top
    • 0

Rey_Palashen 0 11/12/2009 - 22:28

Rey_Palashen
  • Zbanowani
Na prawde bardzo dziwny przypadek.
Może ma parę innych AJ lecz nie ma świętego. Każdy popełnia jakieś błędy.
Ja jestem za UnBanem bo szkoda gracza za takie głupie niedociągnięcia serwera.
  • Back to top
    • 0

0lefansy230 11/12/2009 - 22:32

0lefansy
  • Gracz
Chyba nie ten dział kolego :D
http://h-rp.pl/forum-192.html
  • Back to top
    • 0

daniel1991 0 11/12/2009 - 22:34

daniel1991
  • Zbanowani
już raz dostałem bana za to samo, AJ za sprint, złą komendę wpisałem bo chciałem pokazać przedmioty i warna dostałem, drugą AJ i teraz ban znowu za tp niby
  • Back to top
    • 0

Evan. 0 11/12/2009 - 22:41

Evan.
  • Zbanowani
Jeszcze dodatkowo postać to Celebrity Name, http://www.filmweb.p...759/David Henry
  • Back to top
    • 0

TwojaTata0 11/12/2009 - 22:44

TwojaTata
  • Świeżak
Ban jak najbardziej słuszny:
Pojechałem sobie pod alhambrę i postawiłem motor przed klubem, po czym szukałem kogoś, kto da mi 5$ żebym mógł wejść do lokalu. W tym czasie w jakiś tajny sposób ktoś mi ukradł motor (zamknięty z Immo), to zacząłem jeździć z bratem jak debil po mieście i szukaliśmy motor. Jak znaleźliśmy, to właśnie "pokrzywdzony" jeździł z kolegą MOIM motorem (sprawdzałem jak byliśmy obok nich na /v namierz 1) po ulicach kosząc lampy i olewając światła. Zatrzymaliśmy ich i wyciągnęliśmy digla, a gdy zsiadł David z motoru, dałem /v zamknij. Ten zaś sprytnie OTWORZYŁ pojazd i sobie próbował odjechać, gdy celowaliśmy w niego z deagle. Następnie dostał bana. Wtedy porozmawialiśmy z jego kolegą, chyba Kazuo Chan, i powiedział mi jego imię oraz że skołował klucze do mojego motorku, nie wiadomo jak, i według mnie to podchodzi pod BU.
  • Back to top
    • 0

daniel1991 0 11/12/2009 - 22:44

daniel1991
  • Zbanowani
kurczę... jak tworzyłem postać nie wiedziałem, że jest ktoś taki... mój błąd ale chyba to nie jest tak znana osoba, że każdy ją zna. Więc tak klucze znalazłem, musiały być jakieś lagi bo u mnie nie widziałem was ani nikogo innego oprócz Kazuo. Nie kosiłem latarni na światłach się zatrzymywałem. Naprawdę nie widziałem żeby ktoś koło mnie był pisał coś na /me czy jechał samochodem, deagla też nie widziałem.
  • Back to top
    • 0

Gość (Zatra) 12/12/2009 - 00:27

Gość (Zatra)
  • Goście
A kto zna jakiegoś David'a Henry?
Gdyby zlagowało Ci neta, nie słyszałbyś co mówią na Skype.
A o zlagowaniu samego SAMP, to nie wiem.

PS nie sądzę, aby chciał się TP'ować na serwerze RP.
  • Back to top
    • 0

daniel1991 0 12/12/2009 - 00:31

daniel1991
  • Zbanowani
zlagowało mi SA:MPa. Aż taki głupi nie jestem, żeby się teleportować do pojazdu na najlepszym serwie RP w Polsce aby potem mieć bana.
  • Back to top
    • 0

Gugel1 12/12/2009 - 13:58

Gugel
  • Świeżak
A kto wie ? Może jesteś na tyle nie mądry? Mój kolega używał sobie s0beita tu na H-RP i jak dostał AJ to sobie użył Airbreak'a i dostał bana :D Bo był na tyle głupi.
  • Back to top
    • 0

Paweł Chonchera147 13/12/2009 - 00:26

Paweł Chonchera
  • Gracz
Apelacja zaakceptowana, rapuj dalej :D
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic