Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [Block]Chris Winters

• Please log in to reply
5 replies to this topic

Zima728 11/12/2009 - 16:04

Zima
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Chris Winters

Administrator/moduł nadający karę: Philippe Moreau

Powód kary: Handel bronia przy stacji paliw. Wzor policjanta. Tlumacz sie na forum.

Wyjaśnienie wraz z dowodami:Dowodów nie mam, ale chciałbym odwołać tamtą akcje, potrzebowałem szybko pieniędzy i musiałem coś sprzedać dałem jednemu murzynowi broń "śrutówkę" jako shotgun za 200$, uważam że blokada jest w 100% niesłuszna.Chcialem philipe wytłumaczyć że chce tamtą akcje odwołać ale mi zaraz nadał blocka
  • Back to top
    • 0

Gapis 533 11/12/2009 - 16:12

Gapis
  • Gracz
Znam Chrisa i wiem że zawsze dobrze grał. Proponuję dać mu kolejną szansę, blokadę zastąpić Ajotem.
  • Back to top
    • 0

Kali71 11/12/2009 - 16:13

Kali
  • Gracz
Jak 'odwolac akcje'? Nie rozumiem tego, gdzie tu RP? Jestes dobrym graczem, ale blokada sluszna.
  • Back to top
    • 0

0lefansy230 11/12/2009 - 16:14

0lefansy
  • Gracz
Jesteś dobrym graczem, pamiętam gdy byłem z tobą PD. Potrafisz się zachować, pewnie trafiłeś na coś bardzo taniego że sprzedałeś pierwsze co popadnie. Wg. zasługujesz na odblokowanie. :D
  • Back to top
    • 0

Zima728 11/12/2009 - 16:15

Zima
  • Gracz
Chciałem mu IC dać to jako śrutówkę admin mnie mógł źle zrozumieć jesli miałbym to sprzedać jako shotgun to bym sprzedał za 1500$
  • Back to top
    • 0

skb5267 11/12/2009 - 16:21

skb
  • Gracz

murzynowi broń "śrutówkę" jako shotgun za 200$, uważam że blokada jest w 100% niesłuszna.Chcialem philipe wytłumaczyć że chce tamtą akcje odwołać ale mi zaraz nadał blocka

Żartujesz sobie, prawda? Shotgun to nie śrutówka. Założę się, że shotgun był własnością policji. Wniosek zostaje odrzucony.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic