Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] Blokada prowadzenia pojazdów, Tony Goose.

• Please log in to reply
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 0lefansy230 10/12/2009 - 22:58

0lefansy
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Tony Goose.

Administrator/moduł nadający karę: Misiek.

Powód kary: Bug Abusing na rowerze. Widzialem to.

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Cześć, jakiś tydzień temu dostałem od Miśka blokadę prowadzenia pojazdów, uważam że blokada jest niesłuszna. Dostałem ją za BA, a naciskałem tylko strzałkę od stoppie (ta do góry), która na motorach przyśpiesza, jechałem rowerem nie motorem. Na moje nieszczęście patrzył Misiek, uznał to za używanie buga. Po dniu postanowiłem popytać innych administratorów/gm'ów o ich zdanie na temat strzałki od stoppie na rowerze, kilku mówiło że nie jest to bug, a drudzy że jest. Jest to moja pierwsza blokada pojazdów mam nadzieje że niesłuszna. Uświadomiłem sobie jak ciężko grać bez możliwości prowadzenia pojazdów. Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej apelacji.
Pozdrawiam.

Jeśli to jest bug, to nie byłem tego świadom i jestem gotów ponieść karę, albo niech blokada prowadzenia pojazdów zostanie.
  • Do góry
    • 0

#2 Logan0 11/12/2009 - 16:03

Logan
  • Świeżak
Bez sensu jeżeli gracz który przegrał ponad 500 godzin na tej postaci w jednej chwili, przez zwykłą ciekawość lub nie wiedzę zostaje pozbawiony prowadzenia pojazdu co wedlug mnie jest esencją gta, sami wiecie jak trudno jest przemieszczać się pieszo bądź busem. Bądźcie wyrozumiali.
  • Do góry
    • 0

#3 J4RyZz 9 11/12/2009 - 16:28

J4RyZz
  • Zbanowani
Spełniłem jakieś 400h on-line z 0lefansym, wiem jak gra. Ludzie... Nie dajmy się zwariować, sam nie wiedziałem na początku, ze wciskanie strzałki jest BU.
  • Do góry
    • 0

#4 skb5247 11/12/2009 - 20:16

skb
  • Gracz
W związku, że to twoja pierwsza taka blokada, to zostanie ona zdjęta za dwa tygodnie licząc od dnia nałożenia blokady.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych