Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [unBlock]Andre Swayze

• Please log in to reply
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Fifek 673 10/12/2009 - 21:44

Fifek
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Andre Swayze

Administrator/moduł nadający karę: Szybki

Powód kary: Blokada Szybki (Natalie Wiliams) Terminator od siedmiu bolesci. 10/12/2009, 21:06

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Na początku przepraszam wszystkie poszkodowane osoby. Więc zaczynami. Na glen park zaczęła się strzelanina z PD. Dobra, na początku było to takie sranie. Później wszystko się zaczęło - Pościg za Voltem. W pewnym momencie Crips otworzyli ogień to PD. Oni wezwali wsparcie - wojna się zaczęła. Nie wiem, czy to było FBI, czy SWAT ale było ostro. Została rozłożona pierwsza blokada. Zauważyłem, że moja mama IC stoi tam razem z moim 'wujkiem'. Podbiegłem tam, zostałem postrzelony przez służby porządkowe (10letnia postać). Dobra, medyk przyjechał, naprawił mnie. Udałem się do domu, chwilę odpocząłem i powiedziałem sobie, że nie zostawię ich tak. Podbiegłem do rannego Clifforda Jacobsa. Był również agent, mówiłem, że podam go do sądu za to, że mnie postrzelił. W pewnym momencie wybuchło coś we mnie, strzeliłem mu BW. Wtedy zacząłem uciekać, dostałem strzał z Deagle. Po krótkiej chwili Szybki mnie zablokował. Nie wiem, co wtedy we mnie wstąpiło, lecz bardzo, ale to bardzo tego żałuję. Obiecuję, że w razie zdjęcia blokady nie powtórzy się już taka sytuacja. W ramach kary mogę odsiedzieć 400-500 minut admin jaila ale proszę, nie blokujcie mi tej postaci. Bardzo dobrze mi się ona układała, chciałem ją dobrze rozwinąć. Zrobię wszystko, aby właśnie ona dostała unblocka. Z poważaniem, Damian.
  • Do góry
    • 0

#2 Super226 10/12/2009 - 21:58

Super22
  • Świeżak
Bardzo dobrze odgrywa dziecko na naszej dzielnicy, myślę że unblock się należy, ale sytuacji nie widziałem, a wjazd pd był.
  • Do góry
    • 0

#3 Neon 2 10/12/2009 - 21:59

Neon
  • Zbanowani
Ta, Andre to dobry gracz ;f Umie odgrywać dziecko i takie sprawy, zasługuje na drugą szanse, ech. :|
  • Do góry
    • 0

#4 Toretto42 10/12/2009 - 22:13

Toretto
  • Gracz
BW akurat mialem w SF (nie wiem jakim cudem) ale na CH widziałem to. PD *swat czy tam fbi) przywiozło normalne M4 i wojna się zaczęła. Było tak jak mówi, jestem za unblockiem.
  • Do góry
    • 0

#5 DrakixD10 10/12/2009 - 22:47

DrakixD
  • Świeżak
Mysle ze unblock sie nalezy,zeby Swat czy fbi strzelalo w dziecko ? to nie III Rzesza...Wszystko mi opowiedziano i uważam,że się należy.
  • Do góry
    • 0

#6 Daro7 2430 11/12/2009 - 13:10

Daro7
  • Gracz
Tez jestem za unblockiem....Andre bardzo dobrze odgrywa dziecko na glenie a wtedy jak PD i Swat czy cos wjazd zrobili bylo naprawde goraco wiec jestem za unblcokiem...:D
  • Do góry
    • 0

#7 Mickul1638 11/12/2009 - 13:16

Mickul
  • Gracz

zeby Swat czy fbi strzelalo w dziecko ?

Ktoś kto ma 18 lat nie jest dzieckiem.
  • Do góry
    • 0

#8 Neon 2 11/12/2009 - 13:17

Neon
  • Zbanowani

Przecież ma opis, że ma 10lat ;f
  • Do góry
    • 0

#9 Jen165 11/12/2009 - 13:34

Jen
  • Gracz

10-latek ma, ja mam 18 na dzielni ^^.
  • Do góry
    • 0

#10 Mickul1638 11/12/2009 - 13:40

Mickul
  • Gracz
500 minut i wiek zmieniony na 10 lat. (Było 18)
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych