Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [UnProwadzeniePojazdów][UnBronie]Quatro Moralez

• Please log in to reply
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Quatro0 09/12/2009 - 21:31

Quatro
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci:Quatro Moralez

Administrator/moduł nadający karę:Misiek

Powód kary:http://h-rp.pl/thread-19020.html

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Więc jak tam mówiłem, chciałbym z apelacją stwierdzić iż Admina Misiek się co do mnie trochę pomylił, gdyż dał mi blokadę broni oraz prowadzenia pojazdów, dopisał też że mam 13 lat, a właśnie że tak nie jest. 13 lat nie mam, mam 19 lat, w tamtej sytuacji nie używałem Broni ani pojazdu więc dlaczego mam mieć na w/w blokady, był zemną Mat Corvatore i chciałem mu sprzedać Deagle, on zaś chciał od razu kupić amunicję, to pomyślałem że pojedziemy na Glen Park, iż owi gangsterzy (Purpz) mogą posiadać taką amunicję, gdy już tam byliśmy oni arogancko nas wyrzucili, dodam też że dostałem blokadę OOC, argumentując akcję, od początku gry nie użyłem czatu OOC.Po nagannej sytuacji odjechaliśmy, zatrzymaliśmy się na światłach, gangsterzy nas zaczęli gonić, po 1 próbie poinformowania kierowcy aby uciekał, nie zareagował, potrzebny był mały spam by owy gracz zobaczył co piszę.Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby, OOC jest mi nie potrzebne bo go zbytnio nie używam, ale przydało by się to, by porozmawiać z Adminami.
  • Do góry
    • 0

#2 Mickul1638 09/12/2009 - 21:33

Mickul
  • Gracz
To już Twój problem, że nie potrafisz odgrywać 27-letniej postaci. Misiek nie miał na myśli Twojego wieku, lecz wiek Twojej postaci. Od kiedy ktoś, kto ma 27 lat używa wyrażenia "Twoja stara"? Po prostu zmieniliśmy Ci wiek na 13 lat, zablokowaliśmy pojazdy, bronie i proszę bardzo - mów sobie Twoja stara do woli.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych