Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] (Unblock pojazdów i OOC) Calvin_Smith

• Please log in to reply
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Daro7 2430 09/12/2009 - 20:26

Daro7
  • Gracz
b]Imię i nazwisko ukaranej postaci:[/b] Calvin_Smith

Administrator/moduł nadający karę: Natalie_Williams

Powód kary: Stunt rowerem.

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Witam...Otóż gram już około tygodnia bez OOC i pojazdów i gra się bardzo źle...Wiem że dostałem blocka słusznie lecz każdy powinien dostać drugą szansę tak myślę...Block OOC dostałem ponieważ prosiłem admina o unblocka i że to się nie powtórzy....Grałem przez ten tydzień i wydaje mi się że to był argument na granie poprawnie.Miałem także 400 min AJ i bardzo proszę adminów o unblocka a w zamian danie 500 minutowe AJ lub warna lub coś innego tylko bardzo proszę o Unblock'a. Wydaje mi się że RP gram dość dobrze. Moje otoczenie na Glen Park'u raczej nie narzekało na moją grę a ten wybryk był jednorazowy więc jeszcze raz proszę ADMINISTRATORÓW wręcz bardzo porszę o unblocka i przysięgam to się nigdy nie powtórzy....Porszę o rozważenie mojego tematu....

Dziękuję, pozdrowienia dla Administracji i wszystkich graczy :D
  • Do góry
    • 0

#2 LilTheGame 1503 10/12/2009 - 12:41

LilTheGame
  • Gracz
Ja osobiście uważam, że dostał już kare i block powinien zostać zdjęty OOC i pojazdów. Myśle, że nauczył się już i nie będzie stuntował rowerem, chyba na skate jedynie. Widze jak Calvin gra i gra dobrze RP więc powinien dostać to o co prosi. Pozdro.

//Blokada pisania.
  • Do góry
    • 0

#3 skb5247 10/12/2009 - 14:37

skb
  • Gracz
Cztery dni to nie tydzień. Blokada zostanie zdjęta za miesiąc licząc od dnia nałożenia blokady, a na zdjęcie blokady ooc nie masz co liczyć.
AdminJail	System	"( to co uzywac)"	08/12/2009, 19:44
AdminJail	System	"(( fajnie skoczyl))"	08/12/2009, 21:03
AdminJail	System	"L)"	09/12/2009, 20:14

• Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych