Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [Unban] Peter Flim

• Please log in to reply
31 odpowiedzi w tym temacie

#1 mariusz1990 0 09/12/2009 - 20:01

mariusz1990
  • Zbanowani
Imię i nazwisko ukaranej postaci:Peter Flim

Administrator/moduł nadający karę:Enerv (Bobby Iverson)

Powód kary:Idiotyzm

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Było tak.Mam blokade ooc, więc napisałem na /report żeby przyszedł pod hotel indewood ,ponieważ mam proźbe.(mam blokade ooc).Przyszedł i mu napisałem /c że mam prozbe.Wpadł mi rower do wody i chciałem żeby mi naprawił.Powiedział "nie". To postanowiłem jechać szukać motelu Jefrensen.(miałem 2 rowery).Przejechałem przez środek ulicy żeby wjechać na chodnik. Za chwile widze że pisze że dostałem blokade prowadzenia pojazdów za skakanie po czymś.Stanołem i napisałem mu na /report że To kłamstwo. Za chwile pisze że mam bana.To ss:

http://img3.imageshack.us/content.php?page=done&l=img3/1907/samp005jo.png&via=mupload-to jak dostałem bana
http://img69.imageshack.us/content.php?page=done&l=img69/6889/samp004i.png&via=mupload-to jak mi rower wpadł do wody(rower gdzieś byl bardziej na dole,można kawałek jego zobaczyć)

Prosze o od banowanie konta.Przepraszam że tak napisałem.
  • Do góry
    • 0

#2 PasHa.56 09/12/2009 - 20:13

PasHa.
  • Gracz
Ehh... Nie znasz za bardzo pojęć z GTA, skakanie po czymś (?) czyli stuntowanie, mówiłem Ci żebyś nie stuntował nie reagowałeś więc napisałem Ci żebyś nie skakał tez nie reagowałeś, ogarnij swoją grę na innym serverze RP i przyjdź na H-RP. Chociaż widziałem Cię w paru akcjach RP i miałeś dobre RP (nie będę pisał że bardzo dobre bo takie ono nie jest).

Nie

@EDIT I
O spamowaniu na /report już nie będę się wypowiadał.
  • Do góry
    • 0

#3 Jon Lajoie 8 09/12/2009 - 20:16

Jon Lajoie
  • Gracz
Pobił dwóch policjantów MYSZKA + ENTER w tym mnie, do BW. Proszę sprawdzić logi nic nie dało się napisać bo było tak:

Peter_Flim mówi: Panie!

A potem jeszcze jeden idiota do niego dołączył, i tak z dwadzieścia minut. Chciałem go do stanowego wziąć bo tego nie dało się wytrzymać a wtedy zrobił mi i koledze z PD BW. :D Poza tym naucz się pisać i naucz się korzystać z komend w tym /report, poczytaj poradniki. To na razie nie serwer dla Ciebie. Jestem za utrzymaniem bana.
  • Do góry
    • 0

#4 TuQi16 09/12/2009 - 20:16

TuQi
  • Gracz
Widziałem cię w akcjach Role Play jeżeli twoje "Akcje" Można tak nazwać. Robisz OOC w IC Wszystko na odwórt nie umiesz Grać RP poprostu 0. Nie
  • Do góry
    • 0

#5 ViVi305 09/12/2009 - 20:18

ViVi
  • Gracz
Ja rowniez niestety potwierdze wypowiedz NareLLioka... Mariusz1990 nie gra zbyt dobrze RP. Niech naprawde na inny server idzie pocwiczyc. A to co zrobil na report bylo nie zbyt madre. Ja rowniez na "nie"

@EDIT I
Do tego jeszcze grozenie skarga.
  • Do góry
    • 0

#6 blackmigogang2936 09/12/2009 - 22:35

blackmigogang
  • Gracz
Nie nadajesz się do gry. Pewnego razu zacząłeś mi zapłakiwać /w, bo Cię do AJ wrzuciłem. Kazałeś mi, abym Cię wypuścił, mówiłeś, że Misiek to Twój sąsiad i mam "przejebane" oraz groziłeś mi, że jak mnie na serwerze po 21 spotkasz, "to wpakujesz broń w ryj". Oczywiście, nie brakowało także przekleństw no i innych niekulturalnych słów.
  • Do góry
    • 0

#7 Szamy6 09/12/2009 - 22:35

Szamy
  • Gracz
Na rekrutacji FD też nie popisałeś się RP. Najgorsze jest to, że w cale nie chcesz się uczyć i uważasz, że twoje RP jest świetne.

Na nie.
  • Do góry
    • 0

#8 Grypa 242 09/12/2009 - 22:49

Grypa
  • Świeżak
Dołączona grafika Twoje zachowanie po dostaniu AJ. Pozostawie to bez komentarza.
  • Do góry
    • 0

#9 adamingo36184 09/12/2009 - 22:52

adamingo36
  • Gracz
Koleś przy mnie rowerem przystanek przeskoczył...
  • Do góry
    • 0

#10 0lefansy230 09/12/2009 - 22:57

0lefansy
  • Gracz
A mi ukradł rower jak z niego spadłem ;
  • Do góry
    • 0

#11 Vikusia454 09/12/2009 - 23:02

Vikusia
  • Gracz
Ta, pracowałem na jednej z moich postaci w Lock & Load, i jeden facet mnie wyzywał, po czym wyszedł z samochodu i zaczęliśmy się bić. Przyszedł Peter i zaczął pomagać tamtemu i zlali mnie do BW, po czym strzeliłem sobie CK :D. Albo na stacji pracowałem, a on zaczął się z mechanikiem bić, po czym podszedł policjant i dostało się tylko mechanikowi, a on zaczął. FAIL
  • Do góry
    • 0

#12 Kobył1180 10/12/2009 - 07:37

Kobył
  • Gracz
Również jestem na Nie. to nie serwer dla Ciebie, poszukaj innych. Wróć jak nauczysz się grać.
  • Do góry
    • 0

#13 mariusz1990 0 10/12/2009 - 07:56

mariusz1990
  • Zbanowani

Ehh... Nie znasz za bardzo pojęć z GTA, skakanie po czymś (?) czyli stuntowanie, mówiłem Ci żebyś nie stuntował nie reagowałeś więc napisałem Ci żebyś nie skakał tez nie reagowałeś, ogarnij swoją grę na innym serverze RP i przyjdź na H-RP. Chociaż widziałem Cię w paru akcjach RP i miałeś dobre RP (nie będę pisał że bardzo dobre bo takie ono nie jest).

Nie

@EDIT I

Wiem że pisałeś, ale przez przypadek naciskałem 0.
"
Napisane przez Gringo - Wczoraj 20:16
Pobił dwóch policjantów MYSZKA + ENTER w tym mnie, do BW. Proszę sprawdzić logi nic nie dało się napisać bo było tak:

A potem jeszcze jeden idiota do niego dołączył, i tak z dwadzieścia minut. Chciałem go do stanowego wziąć bo tego nie dało się wytrzymać a wtedy zrobił mi i koledze z PD BW. Poza tym naucz się pisać i naucz się korzystać z komend w tym /report, poczytaj poradniki. To na razie nie serwer dla Ciebie. Jestem za utrzymaniem bana."

Do tego bw to sie broniłem. Kurde ten pierwszy skuwał i bił nożem.Chciał za mnie iść żeby mi odciąć żyły.Musiałem sie bronić przed bw.A ten drugi też mnie zaczął bić, ale pałką 

Ja? Ja nie kradłem żadnego roweru. Masz ss?

Poprawie się,obiecuje. 

Nie nadajesz się do gry. Pewnego razu zacząłeś mi zapłakiwać /w, bo Cię do AJ wrzuciłem. Kazałeś mi, abym Cię wypuścił, mówiłeś, że Misiek to Twój sąsiad i mam "przejebane" oraz groziłeś mi, że jak mnie na serwerze po 21 spotkasz, "to wpakujesz broń w ryj". Oczywiście, nie brakowało także przekleństw no i innych niekulturalnych słów.

Chciałem tylko coś ci powiedzieć za co mnie dałeś, bo się troche pomyliłeś z karą. A do tego Miśka to nie pamiętam że tak mówiłem. 

Widziałem cię w akcjach Role Play jeżeli twoje "Akcje" Można tak nazwać. Robisz OOC w IC Wszystko na odwórt nie umiesz Grać RP poprostu 0. Nie

Nie no, to przesada. Ooc w ic? nie robie. Tylko jak mam proźbe do gamemastera lub admina, bo mam blokade ooc 

Na rekrutacji FD też nie popisałeś się RP. Najgorsze jest to, że w cale nie chcesz się uczyć i uważasz, że twoje RP jest świetne.

Na nie.

Ty sie nawet nie odzywaj. Ty zawze wchodzisz w zdania? Ja rozmawiam z jednym o rekrutacji to ten wchodzi i mi pytania zadaje. Później wyciągnął piłe motorową i chciał mnie trafić.
  • Do góry
    • 0

#14 mariusz1990 0 10/12/2009 - 13:38

mariusz1990
  • Zbanowani
Prosze o odbloowanie konta i za to dać AJ.Poprawie sie. Dajcie OSTATNIĄ szansę. Jak jeszcze raz zrobie coś źle np. ooc w ic , kradzież roweru(czego jescze nie zrobiłem) i podobne NON-RP to dostaje na dzień dobry BANA.
  • Do góry
    • 0

#15 TuQi16 10/12/2009 - 13:57

TuQi
  • Gracz

TuQi napisał:

Nie no, to przesada. Ooc w ic? nie robie. Tylko jak mam proźbe do gamemastera lub admina, bo mam blokade ooc

Łbie Barani i zakompleksiony, Ty nie robisz OOC w IC? Hahha Dobry żart! A kto do mnie na szepcie: Sieema Szymon to ja Michalski. Weź się człeku ogarnij naucz grać RP A potem tu wróć, bo twoje RP to 1-10.
Jestem na BARDZO DUŻE NIE

Szybki: Panuj nad nerwami, bo to dla ciebie się źle skończy.
EDIT

Na nie.

Dokładnie, mówię mu w szkole że grać nie umi i żeby się nauczył i wogle a ten do mnie: Ja gram dobrze! I nie jestem Botem! Ten człowiek jest nie ogarnięty i myśli że jest jakiś wysoko postawiony chociaż jego prawdziwy wzrost to zerówkowicza.
  • Do góry
    • 0

#16 mariusz1990 0 10/12/2009 - 14:24

mariusz1990
  • Zbanowani
Dziecko Neo. Wszkole od zawsze na mnie mówił "Cześć bocie" nawet jak nie grałem jeszcze na h-rp. A tak o tym szeptaniu to masz pecha bo jak ty piszesz coś do mnie i spamujesz mi na /w to co mam zrobić żebyś już przestał? napisze ci na /c (bo mam blokade ooc)

Edit@

Dajcie mu prosze blokade pisania bo ten bot przezywa w szkole i zaraz go połamie
  • Do góry
    • 0

#17 TuQi16 10/12/2009 - 14:31

TuQi
  • Gracz

Dziecko Neo. Wszkole od zawsze na mnie mówił "Cześć bocie" nawet jak nie grałem jeszcze na h-rp. A tak o tym szeptaniu to masz pecha bo jak ty piszesz coś do mnie i spamujesz mi na /w to co mam zrobić żebyś już przestał? napisze ci na /c (bo mam blokade ooc)

Człowieku ja ci nie spamuje na /w bo nawet nie mam po co do ciebie pisać.A Dziecko Neo mów na siebie, bo poza szkołą to się nauczycielkami nie obronisz.
  • Do góry
    • 0

#18 Varali12 10/12/2009 - 14:34

Varali
  • Świeżak

Dziecko Neo.

Nie musisz nikogo obrażać na forum. Co do tematu, widzę wypowiedzi innych graczy i ss'y, nie podoba mi się twoje zachowanie. Nie
  • Do góry
    • 0

#19 mariusz1990 0 10/12/2009 - 14:36

mariusz1990
  • Zbanowani
Po 1: mam światków że pisałeś.
Po 2: Nie bronie sie nikim(a napewno nie nauczycielkami)
Po 3:pogadamy jutro,albo chodz teraz
  • Do góry
    • 0

#20 TuQi16 10/12/2009 - 14:37

TuQi
  • Gracz
1: Kogo, i SS proszę
2. Ehe.
3. Jutro czasu nie mam. Jak chcesz gadać zapraszam na Skype
  • Do góry
    • 0

#21 mariusz1990 0 10/12/2009 - 14:44

mariusz1990
  • Zbanowani
1: ViVi bo mu mowiłem. SS nie zrobiłem bo miałem akurat błąd(chyba każdemu to czasem wyskakuje)
2: Że nie uczysz sie nie znaczy że lepsi są lizusami
3: to podaj na pw( może go znajde w instalkach
  • Do góry
    • 0

#22 PasHa.56 10/12/2009 - 19:29

PasHa.
  • Gracz

Nie

@EDIT I

Wiem że pisałeś, ale przez przypadek naciskałem 0.
"
Napisane przez Gringo - Wczoraj 20:16

A potem jeszcze jeden idiota do niego dołączył, i tak z dwadzieścia minut. Chciałem go do stanowego wziąć bo tego nie dało się wytrzymać a wtedy zrobił mi i koledze z PD BW. Poza tym naucz się pisać i naucz się korzystać z komend w tym /report, poczytaj poradniki. To na razie nie serwer dla Ciebie. Jestem za utrzymaniem bana."

Do tego bw to sie broniłem. Kurde ten pierwszy skuwał i bił nożem.Chciał za mnie iść żeby mi odciąć żyły.Musiałem sie bronić przed bw.A ten drugi też mnie zaczął bić, ale pałką 

Ja? Ja nie kradłem żadnego roweru. Masz ss?

Poprawie się,obiecuje. 

Chciałem tylko coś ci powiedzieć za co mnie dałeś, bo się troche pomyliłeś z karą. A do tego Miśka to nie pamiętam że tak mówiłem. 

Na nie.

Ty sie nawet nie odzywaj. Ty zawze wchodzisz w zdania? Ja rozmawiam z jednym o rekrutacji to ten wchodzi i mi pytania zadaje. Później wyciągnął piłe motorową i chciał mnie trafić.

Po 1 Chcesz nabijać postów? Możesz się wypowiedzieć mądrze w innym dziale
po 2 Myślisz że masz ViiVii'ego i możesz kozaczyć? ViiVii to mój jeden z naj kumplów ;]
po 3 Nie kozacz do TuQi'ego, co kozaczysz bo ma rękę połamaną?
po 4 Nie wyzywaj ludzi od Dzieci Neo na forum bo TuQi ma neta z DEBACOM'u ^.^
po 5 Musisz już się z tym pogodzić że masz bana;] Dużo nie straciłeś, na pewno nie więcej niż ja

Przyjdź jak doroślejesz i poprawisz swoje RP.
Nie

W tym poście nie miałem zamiaru nikogo obrazić, nikomu grozić itp
  • Do góry
    • 0

#23 mariusz1990 0 10/12/2009 - 19:52

mariusz1990
  • Zbanowani
Zamknijcie ten temat i zapomnijcie o nim. Bo będziecie musieli w ooc mnie pochować.Zabijacie śmiechem(prosze o zamknięcie tego tematu)
  • Do góry
    • 0

#24 Gangster.6 10/12/2009 - 20:00

Gangster.
  • Świeżak
Siedziałem z nim w pace.. Grać się nie dało, zrobiłem mu BW.. Dobra, odczekał je. Następnie napisał na IC że podskakuje i czy chce się jeszcze raz bić.. Nie wiem, coś w tym stylu. Dmił na mnie co chwile, dam ss'y jak tylko znajdę.
  • Do góry
    • 0

#25 M-Boy. 24 10/12/2009 - 20:03

M-Boy.
  • Zbanowani
Też miałem z nim przyjemność mieć akcję na "stacji". To jest zwykły mechazord, 200 m wzrostu, terminator. Zawsze szuka zaczepki.
Fabio Verone - Ten Włoch, pamiętasz ?
  • Do góry
    • 0

#26 Hunter 116 10/12/2009 - 20:08

Hunter
  • Gracz

To był zastępca komendanta LSFD, miał prawo się zapytać, chyba przecież nie przyjmie ludzi, co nic nie wiedzą o Straży Pożarnej i pracy w niej. A z tym, że poszedł po piłę to prawda, ale on przecież nam tłumaczył i pytał się nas, do czego służy, więc? Nie było żadnego DM, na pewno by cię nie pociął na kawałki.
  • Do góry
    • 0

#27 mariusz1990 0 10/12/2009 - 20:13

mariusz1990
  • Zbanowani
To sorki.Nie widziałem 

Siedziałem z nim w pace.. Grać się nie dało, zrobiłem mu BW.. Dobra, odczekał je. Następnie napisał na IC że podskakuje i czy chce się jeszcze raz bić.. Nie wiem, coś w tym stylu. Dmił na mnie co chwile, dam ss'y jak tylko znajdę.

Daj. Ja nie mam, ale to było odwrotnie ty sie pytałeś czy chce jeszcze raz. 

Też miałem z nim przyjemność mieć akcję na "stacji". To jest zwykły mechazord, 200 m wzrostu, terminator. Zawsze szuka zaczepki.

Nie kojarze cie,pomyliłeś sie , bo ja nie byłem często na stacji. Na początku byłem mechanikiem, ale nie praciwałem dużo. Byłem jak kumple chcieli naprawy.Tak to siedziałem w bugisun.
  • Do góry
    • 0

#28 M-Boy. 24 10/12/2009 - 20:18

M-Boy.
  • Zbanowani

To sorki.Nie widziałem 

Daj. Ja nie mam, ale to było odwrotnie ty sie pytałeś czy chce jeszcze raz. 

Nie kojarze cie,pomyliłeś sie , bo ja nie byłem często na stacji. Na początku byłem mechanikiem, ale nie praciwałem dużo. Byłem jak kumple chcieli naprawy.Tak to siedziałem w bugisun.

Widać chłopak chce grać, stara się. Ja dał bym mu szansę, jednak tą aktualną postać bym zablokował.
  • Do góry
    • 0

#29 ViVi305 10/12/2009 - 20:18

ViVi
  • Gracz
Teraz ja sie wypowiem. Mariusz1990 mi nic nie gadal o jakims spamie. :D Jak sie spotkalismy razem (ja Narelliok i on) to on sobie powiedział, ze poza gra sie zalil na spam... Ja o niczym takim nie wiem :D Pozdrawiaam
  • Do góry
    • 0

#30 mariusz1990 0 10/12/2009 - 20:22

mariusz1990
  • Zbanowani

Teraz ja sie wypowiem. Mariusz1990 mi nic nie gadal o jakims spamie. :D Jak sie spotkalismy razem (ja Narelliok i on) to on sobie powiedział, ze poza gra sie zalil na spam... Ja o niczym takim nie wiem :D Pozdrawiaam

To może nie słyszyliście. Mówiłem, może zapomniałem.

Prosze zamknijcie ten temat
  • Do góry
    • 0

#31 PasHa.56 10/12/2009 - 21:15

PasHa.
  • Gracz

To może nie słyszyliście. Mówiłem, może zapomniałem.

Prosze zamknijcie ten temat

Jak nie masz pewności do czegoś to lepiej nie wypisuj tego na forum, ok?
Z tym spotkaniem tak było, tata mnie wysłał po chleb więc wyszedłem z domu i jak zawszę poszedłem w stronę bloku ViiVii'ego, gdy mu powiedziałem co się tutaj dzieje zaraz zadzwonił do Mariusza na domofon (mieszka w klatce ViiVii'ego) i po prostu Mariusz powiedział że coś tam gadał ViiVii'kowi, a on sam powiedział że Mariusz mu nic nie gadał. Jestem coraz bardziej za nie zniesieniem bana ponieważ zaczyna kłamać nas wszystkich.
  • Do góry
    • 0

#32 Mickul1638 11/12/2009 - 13:43

Mickul
  • Gracz
[19:07:04] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:08:28] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:08:34] [cmdl] [Peter Flim] /k mam pytanko

[19:09:31] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:09:35] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:09:36] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:09:36] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:09:37] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:09:38] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:09:38] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:09:39] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:09:40] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:09:40] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:09:41] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:09:42] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:09:43] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:09:43] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:09:44] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:09:44] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:09:46] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:09:46] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:09:47] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:09:47] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:09:48] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:09:49] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:09:49] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:09:50] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:09:51] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:09:51] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:09:52] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:09:55] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:09:55] OnDialogResponse(13,13,0,2,'90	Peter Flim') [Bryan Diesel]

[19:10:02] OnDialogResponse(61,13,0,0,'90	Peter Flim') [Patrick Brady]

[19:10:15] [cmdl] [Peter Flim] /k chodz ktos nie bede juz mowil czekam 15 min kurwa

[19:10:18] [cmdl] [Peter Flim] /k chodz ktos nie bede juz mowil czekam 15 min kurwa

[19:10:19] [cmdl] [Peter Flim] /k chodz ktos nie bede juz mowil czekam 15 min kurwa

[19:10:22] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:10:24] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:10:24] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:10:25] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:10:26] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:10:26] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:10:27] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:10:27] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:10:28] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:10:29] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:11:22] [cmdl] [Peter Flim] /k jak przyjdzie policjant to przestane

[19:13:20] [cmdl] [Peter Flim] /bo mi pisze ze nie ma zadnego

[19:14:05] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:14:10] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:14:11] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:14:51] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:15:36] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:15:37] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:15:38] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:15:38] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:15:39] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:15:40] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:15:41] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:15:42] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:15:43] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:16:05] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:16:19] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:16:31] [chat] [Peter_Flim]: nie przyjda

[19:16:36] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:16:39] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:16:49] [cmdl] [Peter Flim] /k przyjdzie ktos?

[19:17:13] [cmdl] [Peter Flim] //napraw

[19:18:24] [cmdl] [Peter Flim] //napraw

[19:18:28] [cmdl] [Peter Flim] /k przyjdzie ktos?

[19:18:32] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:20:26] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:20:28] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:20:29] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:20:29] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:20:30] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:20:31] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:20:31] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:20:32] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:20:32] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:20:33] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:20:33] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:20:34] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:20:35] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:20:36] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:20:37] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:20:37] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:20:38] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:20:39] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:20:39] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:20:40] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:20:41] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:20:42] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:20:42] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:20:43] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:20:43] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:20:44] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:20:44] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:20:45] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:20:46] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:20:46] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:20:47] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:20:48] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:20:48] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:20:49] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:20:50] [chat] [Peter_Flim]: t

[19:20:52] [chat] [Peter_Flim]: t

[19:20:56] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:20:58] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:20:58] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:21:01] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:21:01] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:21:03] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:21:28] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:21:29] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:21:30] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:21:32] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:21:33] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:21:38] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzotttttttt

[19:21:41] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:21:51] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzooooooooooooooooooooooooooooooo

[19:22:09] [cmdl] [Peter Flim] /pomoc

[19:22:16] OnDialogResponse(90,12,1,2,'BW') [Peter Flim]

[19:22:33] OnDialogResponse(90,11,1,-1,'') [Peter Flim]

[19:22:37] [cmdl] [Peter Flim] /pomoc

[19:22:39] OnDialogResponse(90,12,1,2,'BW') [Peter Flim]

[19:22:40] OnDialogResponse(90,11,1,-1,'') [Peter Flim]

[19:22:43] [cmdl] [Peter Flim] /pomoc

[19:22:46] OnDialogResponse(90,12,1,3,'Animacje') [Peter Flim]

[19:22:47] OnDialogResponse(90,11,1,-1,'') [Peter Flim]

[19:22:51] OnDialogResponse(90,41,1,18,'lornetka') [Peter Flim]

[19:22:52] OnDialogResponse(90,41,0,0,'idz1') [Peter Flim]

[19:23:03] [cmdl] [Peter Flim] /ja

[19:23:08] [cmdl] [Peter Flim] /bo ja

[19:23:30] [cmdl] [Peter Flim] /bo P: jak wypuszczą mnie

[19:23:55] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:23:57] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:23:58] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:23:58] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:23:59] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:24:00] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:24:01] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:24:02] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:24:05] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:24:06] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:24:06] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:24:07] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:24:08] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:24:30] [cmdl] [Peter Flim] /k jest ktos? niech krzyknie

[19:24:38] [cmdl] [Peter Flim] /k jest ktos? niech krzyknie

[19:24:42] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:24:43] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:24:45] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:24:46] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:25:14] [cmdl] [Peter Flim] /a

[19:25:20] [cmdl] [Peter Flim] /d

[19:25:22] [cmdl] [Peter Flim] /pomoc

[19:25:24] OnDialogResponse(90,12,1,3,'Animacje') [Peter Flim]

[19:25:26] OnDialogResponse(90,11,1,-1,'') [Peter Flim]

[19:25:28] OnDialogResponse(90,41,1,0,'idz1') [Peter Flim]

[19:25:31] OnDialogResponse(90,41,1,1,'idz2') [Peter Flim]

[19:25:33] OnDialogResponse(90,41,1,0,'idz1') [Peter Flim]

[19:25:34] OnDialogResponse(90,41,1,2,'idz3') [Peter Flim]

[19:25:35] OnDialogResponse(90,41,1,3,'idz4') [Peter Flim]

[19:25:37] OnDialogResponse(90,41,1,4,'stopani') [Peter Flim]

[19:25:41] OnDialogResponse(90,41,1,5,'idz5') [Peter Flim]

[19:25:42] OnDialogResponse(90,41,1,6,'idz6') [Peter Flim]

[19:25:46] OnDialogResponse(90,41,1,7,'pa') [Peter Flim]

[19:25:50] OnDialogResponse(90,41,1,8,'zmeczony') [Peter Flim]

[19:25:52] OnDialogResponse(90,41,1,10,'medyk') [Peter Flim]

[19:25:55] OnDialogResponse(90,41,1,12,'salutuj') [Peter Flim]

[19:26:00] OnDialogResponse(90,41,0,15,'napad') [Peter Flim]

[19:26:04] [cmdl] [Peter Flim] /bo P: ja

[19:26:31] [cmdl] [Peter Flim] /bo P: ja

[19:27:24] [cmdl] [Peter Flim] /bo dlaczego kurde nigdize nie pisze ze jestem tylko na /stats a na h-rp na profilu nie

[19:27:51] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:27:53] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:27:56] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:27:57] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:27:58] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:27:58] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:27:59] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:28:00] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:28:01] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:28:02] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:28:05] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:28:06] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:28:06] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:28:07] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:28:08] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:28:08] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:28:09] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:28:11] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:28:13] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:28:14] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:28:14] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:28:15] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:28:17] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:28:18] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:28:19] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:28:19] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:28:27] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:28:28] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:28:28] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:28:29] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:28:29] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:28:30] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:28:31] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:28:31] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:28:32] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:28:32] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:28:33] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:28:33] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzot

[19:28:35] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzot

[19:28:36] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzot

[19:29:16] [cmdl] [Peter Flim] /bo P: mi nie odcinajcie bo w wiezieniu jestem a jestem czesto w pracy

[19:29:22] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:29:25] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:29:26] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:29:27] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:29:27] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:29:28] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:29:29] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:29:30] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:29:31] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:29:32] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:29:33] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:29:34] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:29:34] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:29:35] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:29:36] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:29:37] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:29:38] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:29:41] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:29:43] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:29:44] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:29:44] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:29:45] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:29:46] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:29:46] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:29:47] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:29:47] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:30:06] [cmdl] [Peter Flim] /bo P: zaplac kaucje to bede hcetnie

[19:30:14] [cmdl] [Peter Flim] /bo P: zaplac kaucje to bede hcetnie

[19:30:35] [cmdl] [Peter Flim] /bo kurde ja bym byl kurde

[19:30:46] [cmdl] [Peter Flim] /bo kurde ja bym byl kurde

[19:30:50] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:30:53] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:30:56] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:31:13] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:31:22] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:31:22] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:31:23] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:31:24] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:31:24] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:31:25] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:31:27] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:31:29] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:31:30] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:31:31] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:31:32] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:31:33] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzott

[19:31:36] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:31:36] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:31:37] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:31:37] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:32:39] [cmdl] [Peter Flim] /bo P: ja w wiezieniu jestem nie wiem za co prosze  nie wyrzucaj mnie

[19:32:49] [cmdl] [Peter Flim] /bo P: ruskowie?

[19:32:54] [cmdl] [Peter Flim] /tel

[19:32:56] OnDialogResponse(90,37,1,1,'100067	Danil Smirnow') [Peter Flim]

[19:33:06] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:33:07] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:33:08] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:33:08] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:33:09] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:33:10] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:33:10] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:33:11] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:33:12] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:33:12] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:33:13] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:35:18] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:35:26] [cmdl] [Peter Flim] /k chodz pan na chwile

[19:35:54] [cmdl] [Peter Flim] /k bo zaczne znow sie drzec

[19:36:06] [cmdl] [Peter Flim] /k trzy

[19:36:10] [cmdl] [Peter Flim] /k dwa

[19:36:19] [cmdl] [Peter Flim] /k jeden

[19:36:23] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:36:25] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:36:25] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:36:26] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:36:29] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:36:30] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:36:31] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:36:32] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:36:32] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:36:33] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:36:34] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:36:35] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:36:36] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:36:53] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:36:54] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:37:25] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:37:26] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:37:27] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:37:44] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:37:45] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:37:46] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:37:46] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:37:47] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:37:48] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:37:48] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:37:49] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:37:50] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:37:50] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:37:51] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:37:52] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:37:53] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:37:54] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:37:55] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:37:55] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:37:56] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:37:58] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:38:00] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:38:00] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:38:01] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:38:02] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:38:02] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:38:03] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:38:26] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:38:27] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:38:28] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:38:29] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:38:29] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:38:30] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:38:31] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:38:31] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:38:32] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:38:33] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:38:33] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:38:39] [cmdl] [Peter Flim] /k jest ltos?

[19:38:45] [cmdl] [Peter Flim] /k jest ktos?

[19:38:49] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:39:10] [cmdl] [Peter Flim] /a

[19:40:22] [cmdl] [Peter Flim] /a

[19:40:25] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:40:25] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:40:26] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:40:26] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:40:27] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:40:27] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:40:29] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:41:43] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:41:43] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:41:44] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:41:44] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:41:46] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:41:51] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:41:56] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:41:58] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:42:00] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:42:05] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:42:06] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:42:06] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:42:07] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:42:07] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:42:25] [cmdl] [Peter Flim] /k to chodz pan na chwile

[19:42:50] [cmdl] [Peter Flim] /k idzie pan?

[19:42:59] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:42:59] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:43:01] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladz

[19:43:02] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:43:02] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:43:03] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:43:06] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:43:07] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:43:08] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

[19:43:51] [cmdl] [Peter Flim] /k panie wladzo

• Do góry
    • 0