Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [UnProwadzeniePojazdów i UnBlockOOC] Dave Lacento

• Please log in to reply
4 replies to this topic

Maniak2830 09/12/2009 - 18:14

Maniak283
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Dave Lacento

Administrator/moduł nadający karę: Misiek

Powód kary: Blokada OOC i Blokada pojazdów - Skakanie przez auto na rowerze

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Lagowało mnie ( ping miałem w miare dobry - 300, po jakimś czasie rozłączyło mi internet całkowicie ) pojechałem na stacje, przywaliłem w auto rowerem, przejechałem tym rowerem po tym aucie, auto sie przesuneło razem ze mną i rowerem po czym potrońciliśmy Natalie Wiliams ( Paweł - Szybki ), pisałem ooc by wyjaśnić tą sprawę lecz nie zdążyłem bo już dostałem blocka ooc od miśka jak i blokade na prowadzenie pojazdów, prosze o zdjęcie tych blokad gdyż miałem problem z moim internetem, screenów nie mam lecz Szybki świadkiem.
  • Back to top
    • 0

K00sack 0 09/12/2009 - 18:21

K00sack
  • Zbanowani
skoro masz lagi i widzisz ze mozesz ostro dostac po dupie to sie wychodzi z gry ;/ wedlug mnie sam zawiniles i block sluszny...

//Według Mnie blokada pisania.
  • Back to top
    • 0

Maniak2830 09/12/2009 - 19:27

Maniak283
  • Świeżak

skoro masz lagi i widzisz ze mozesz ostro dostac po dupie to sie wychodzi z gry ;/ wedlug mnie sam zawiniles i block sluszny...

//Według Mnie blokada pisania.

ehh, bezsensowny post?

//Tak.
  • Back to top
    • 0

Bartłomiej Sadowski 367 09/12/2009 - 19:27

Bartłomiej Sadowski
  • Gracz
Znam Ciebie z paru akcji RP i nie raz sam widziałem, jakie on miał lagi i co jego internet wyprawiał, szalał. Jeździł normalnie, a jego internet coś nie tak robił. Też nieraz mam cholerne lagi i znam ten ból, więc dlatego jestem za UnBlockiem, ponieważ to nie jest jego wina, lecz dostawcy internetu.
  • Back to top
    • 0

skb5267 11/12/2009 - 15:37

skb
  • Gracz
To już nie pierwsza twoja blokada - odrzucam, a nałożona blokada zostaje dożywotnio.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic