Jump to content

• Sign In   
  • Create Account »
  • View New Content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[S] Game of Thrones (Gra o Tron, 2011-2019)

164 replies to this topic

#161 * Huubert4771 14/05/2019 - 20:45

Huubert
  • Gracz

Chyba najgorszy sezon Gry o Tron. Wątek Nocnego Króla zakończony w trzech odcinkach, gdzie przez cały serial był kreowany na głównego antagonistę. Pierwsza scena tego serialu, to była scena z Białym Wędrowcem. Przez 7 sezonów bohaterowie powtarzali "Winter is coming", "Winter is coming", a gdy zima już nadeszła, to się zesrała. 

To co twórcy zrobili z niektórymi bohaterami woła o pomstę do nieba. U Daenerys nagle coś kliknęło i zamieniła się z wyzwolicielki niewolników w psychopatkę, która zabija niewinnych ludzi. Tyrion z jednego, z najmądrzejszych osób w całym serialu zamieniony w jakiegoś tumana. Tragedia. 

Spoiler

Spoiler

• Back to top
    • 0

#162 True Neguś970 15/05/2019 - 06:18

True Neguś
  • Gracz

Spoiler

A co tu nie zostało zmarnowane?
Spoiler

Po tym co Panowie D&D zrobili z 8 sezonem, to nie zdziwiłbym się, jakby Daenerys w finałowym odcinku puściła bąka, smok by dmuchnął ogniem i Dany zostałaby spalona od środka. Serio, tu już wszystko się może zdarzyć. Przypominają mi się wywiady z aktorami sprzed roku. Każdy wypowiadał się o 8 sezonie niepochlebnie, a nawet śmiał się z niego w otwarty sposób. Kit Harrington określił finał sezonu jako "disappointing", także trzeba szykować się na najgorsze.

Edited by True Neguś, 15/05/2019 - 06:20.

• Back to top
    • 1

#163 * Marteł1765 Yesterday, 07:01

Marteł
  • Moderator

To ten.. finał. Jakieś podsumowanie?

tumblr_prsvqp1a2d1xoyw8po1_500.gif

• Back to top
    • 0

#164 Grzeczny Krolik2 Yesterday, 12:08

Grzeczny Krolik
  • Gracz

Martin powiedział im w skrócie jak ma zakończyć się książka, więc ci w skrócie zakończyli serial XD od 2011 roku korzystali z gotowego scenariusza i końcówkę skopali bo nie mieli gotowego schematu. Szkoda wypowiadać się o ósmym sezonie, nie był warty żeby czekać na niego dwa lata.

Edited by Grzeczny Krolik, Yesterday, 12:08.

• Back to top
    • 1

#165 True Neguś970 Yesterday, 14:34

True Neguś
  • Gracz

To ten.. finał. Jakieś podsumowanie?

tumblr_prsvqp1a2d1xoyw8po1_500.gif

R8O936E.gif

W sumie nie spodziewałem się już niczego po tym finale, biorąc pod uwagę jak wyglądał piąty odcinek. Cały ten sezon to jakiś żart. Bohaterowie zmieniają swój charakter o 180 stopni, pełno dziur fabularnych, gdzieś w tle pojawiają się jakieś kubki ze Starbucka, a w finałowym odcinki za nogami bohaterów możemy zobaczyć butelki z wodą. Gra o Tron, to był serial, gdzie detalom było poświęcana duża uwaga. Każdy wątek szedł swoją drogą. Tak jak kolega wyżej wspomniał, że bez scenariusza Martina reżyserom się już totalnie pomieszało. Nie wiedzieli co mają zrobić. Weźmy na paletę wątek Jaimiego, który był drogą do odkupienia. Ktoś w 8 sezonie postanowił, że "Ee, jednak wiecie co? Wróćmy się do pierwszego sezonu". Tak więc Jaimie zrobił pełne koło, a następnie umarł od ataku cegły. 

Jeśli chodzi o piąty odcinek, to jak mówiłem nie spodziewałem się wiele. Odcinek ciągnął się niemiłosiernie. Sceny były tak wolne, że co chwile spoglądałem na zegarek. Ta "zaskakująca śmierć" ważnej postaci była przeze mnie przewidziana już po premierze drugiego odcinka 8 sezonu. Finał był tak niesatysfakcjonujący i monotonny, że prawie szło zasnąć. Wszystko to było takie... nijakie. Z Gry o Tron został tylko tytuł. 20 minut przed końcem miałem ochotę wyłączyć, ale postanowiłem że dociągnę to już do końca. Gdyby mnie ktoś dwa lata temu zapytał, jak wyobrażam sobie finałowy odcinek, to to, co zobaczyłem dzisiaj, byłoby chyba ostatnią rzeczą która przyszłaby mi na myśl. Plus jest taki, że ten sezon miał tylko 6 odcinków. Jestem więc wdzięczny, że ktoś o tym pomyślał i zaoszczędził mi czasu.

Edited by True Neguś, Yesterday, 14:34.

• Back to top
    • 0

1 user(s) are reading this topic