Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Przyjęty] [UN BAN]David_Bean

• Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Diko 0 19/06/2009 - 14:09

Diko
  • Zbanowani
Imię nazwisko poszkodowanego: David Bean
Imię nazwisko administratora nakładającego karę:Niewim jakiś policjant w cywilu był.
Powód uznany przez administratora: Posiadnie cheata nazwy nieznam.
Wyjaśnienie poszkodowanego:To tak jechałem sobie na stadion lewym pasem i koleś mi wyjechał i wemnie walnoł zrobiłem akcje rp udezrł głową w szybe,pasy zadziałały i weszedł z auta koles i mi w szybe puka wychodze mowie sucham dokumenty prosze daje a on mnie skuł a ja wsiadłem do auto swoje i uciekłem bo się do pracy spieszyłem nagle nadał mi BW ja powiedziałem dobra stoje już przepraszam odblokował BW i powiedzał ze dostaje bana za cheta a żadnego nie miałem i to tyle prosze o odblokowanie konta za góry dziękuje pozdrawiam admistratorów.
  • Do góry
    • 0

#2 Seba30 19/06/2009 - 14:47

Seba
  • Gracz
Wszystko napisane zbyt chaotycznie, nic z tego nie rozumiem. Napisz co konkretnie się stało, ale zdania układaj tak, żebyśmy mogli zrozumieć.
  • Do góry
    • 0

#3 David108 19/06/2009 - 14:49

David
  • Gracz
Seba, jeśli dobrze rozumiem, admin uznał iż Diko ma czity, ponieważ został skuty i pojechał (To w ogóle możliwe?) Za to dostał bana
  • Do góry
    • 0

#4 Diko 0 19/06/2009 - 14:52

Diko
  • Zbanowani
Wyjaśnienie poszkodowanego:To tak jechałem sobie na stadion lewym pasem i koleś mi wyjechał na mój pas i wemnie walnoł zrobiłem akcje rp uderzyłem głową w szybe,pasy zadziałały i ten koleś wyszedł z auta,i ten koleś mi w szybe puka wychodze mowie słucham on mówi dokumenty prosze daje mu te dokumenty i widze że mnie skuł,a ja wsiadłem do swoje autai uciekłem bo się do pracy spieszyłem, nagle nadał mi BW i ja powiedziałem mu na /b dobra stoje już przepraszam za to że uciekam,odblokował mi BW i powiedzał że dostaje bana za cheta a żadnego nie miałem i to tyle prosze o odblokowanie konta.Ja nigdy nie czituje ja nawet niewim co to jest.
  • Do góry
    • 0

#5 Spicky115 19/06/2009 - 14:53

Spicky
  • Gracz
Ah, ja wiem o co chodziło. Pewnie o to że był skuty, wsiadł do wozu i normalnie sobie pojechał. Jest taki bug że jak się jest skuty i wejdzie się do pojazdu to już nie teleportuje nas do skuwającego.
  • Do góry
    • 0

#6 Diko 0 19/06/2009 - 14:57

Diko
  • Zbanowani
Tak było niestety ale ja czitów nie używam
  • Do góry
    • 0

#7 Seba30 19/06/2009 - 15:02

Seba
  • Gracz
Wszystko wyjaśnione na skype.