Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [UnBlock] Duro Swayze

• Please log in to reply
14 replies to this topic

LilTheGame 1503 08/12/2009 - 19:02

LilTheGame
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci:
Duro Swayze
Administrator/moduł nadający karę:
Philippe Moreau
Powód kary:
Skarga z forum (Uzupełnianie HP)
Wyjaśnienie wraz z dowodami:
http://img502.images...482/samp232.png
Uzupełniłem HP hamburgerem podczas akcji RP, ponieważ kolega z gangu postrzelił mnie przypadkowo. Oczywiście jak postrzelił by mnie w tedy ktoś inny, nie z gangu. To nie uzupełnił bym punktów życia.

Bardzo przepraszam za ten wybryk i chciał bym prosić o UnBlock'a mojego konta. Nie będe już tak nigdy robił, obiecuje. Na forum nie widziałem innych skarg na mnie, długo gram na Duro Swayze dlatego mi zależy na dalszej grze. Chciał bym też prosić, o ile to było duże wykroczenie, to żeby UnBlock został zamieniony na AJ albo Warn'a. Pozdrawiam i prosze o przemyślenie tego :D.
  • Back to top
    • 0

Juice 6 08/12/2009 - 19:04

Juice
  • Gracz
Ciekawe, a w skardze jeden z waszych twierdzi że to ja Cię postrzeliłem i dlatego mi bw daliście.
  • Back to top
    • 0

Spicy166 08/12/2009 - 19:13

Spicy
  • Gracz
Ja powiedziałem że go postrzeliłeś do animki :D Duro dobrze gra, może czasami coś odpierdoli za przeproszeniem lecz znam jego grę. Co do tego to na przykład możliwe iż to było przed tym jak go postrzeliłeś :D
  • Back to top
    • 0

LilTheGame 1503 08/12/2009 - 19:20

LilTheGame
  • Gracz
Postrzelił mnie Tyrone Wilson, dlatego doładowałem HP. To było przez przypadek.
  • Back to top
    • 0

J4RyZz 9 08/12/2009 - 19:27

J4RyZz
  • Zbanowani

Bardzo przepraszam za ten wybryk i chciał bym prosić o UnBlock'a mojego konta. Chciał bym też prosić, o ile to było duże wykroczenie, to żeby UnBlock został zamieniony na AJ albo Warn'a. Pozdrawiam i prosze o przemyślenie tego :D.

Zaraz zaraz, skoro jak twierdzisz "Kolega z gangu Cie postrzelił" to po cco przepraszasz i prosisz o AJota lub warna? przeciez twierdzisz że jesteś nie winny!

Interesuje się psychologią ludzką troszeczkę, mianowicie jest to książkowy przykład przyznania się do winy, bo człowiek który nie zrobił czegoś, musi być albo torturowany albo musi to zrobić aby za coś przeprosić, co tak naprawde nie wykonał. Tym postem sam się przyznajesz do tego. Blok słuszny.
  • Back to top
    • 0

LilTheGame 1503 08/12/2009 - 19:33

LilTheGame
  • Gracz
Bo ty najwięcej wiesz co mi siedzi pod kopułą.. Przepraszam bo powinienem, zrobiłem to i za to żałuje, oraz postanowiłem już tak nie robić.. Przyznaje sie do uzupełnienia tego HP ale też pisze, że to sie nie powtórzy, więc weź to pod oko też.
  • Back to top
    • 0

What? 0 08/12/2009 - 19:49

What?
  • Zbanowani
On dobrze nie gra -.- Wyjmuje części Deagle w centrum, obok banku, napada białasa, a na wszystko patrzy glina -.- A kolega sobie BMX'em wyjechał po schodach - już widać jakie RP macie w gangu :D
  • Back to top
    • 0

Daro7 2430 08/12/2009 - 19:51

Daro7
  • Gracz
Ogólnie znam Sway-D z IC i z OOC troszkę lecz wiem że RP gra bardzo dobrzę i ten wybryk to na pewno przypadek,ponieważ podsumowując cały czas który grałem z Sway-D był RP i ogólnie bardzo dobrze odgrywa swoją postać więc jestem za unblockiem ponieważ wiem że to na pewno się wiecej nie powtórzy...:D
  • Back to top
    • 0

blackmigogang2936 08/12/2009 - 20:07

blackmigogang
  • Gracz
Skoro Cię postrzelił to powinieneś odegrać stosowną akcję, och.
  • Back to top
    • 0

Mikuś 144 08/12/2009 - 20:09

Mikuś
  • Świeżak
Nie pitol, wszystko jedno kto cię postrzelił, RP musisz odegrać.
  • Back to top
    • 0

Fifek 672 08/12/2009 - 20:13

Fifek
  • Świeżak
Ja jestem za un, ale aby to się nie zdarzyło to mógłby odsiedzieć nie wiem, z 400 min AJ ? Znam go IC, i jego gra jest dobra.
  • Back to top
    • 0

LilTheGame 1503 08/12/2009 - 20:19

LilTheGame
  • Gracz
Padłem na glebe a potem miałem opis, że mam koszulke zakrwawioną z tego co pamiętam
  • Back to top
    • 0

Gawron1995 3 08/12/2009 - 20:38

Gawron1995
  • Gracz
Chciałbym się w tym temacie się wypowiedzieć, chociaż ochoczo nie widziałem jak to się wszystko wydarzyłem ale wiem, iż Duro dobrze koryguje swoją postacią In Character, myślę z tego co powiedział kolega wyżej " Wilson " administracja mogła by mu dać tego unblocka ale pod warunkiem jak by otrzymał danego Aj'a od danego administratora myślę, że nikt się chyba tutaj nie pogniewa na mnie jeśli wyraziłem kilka mych słów, nie chodzi mi tutaj, że ja " chcę" żeby dostał Aj'a oczywiście to nie jest moja decyzja, niech decyzję rozpatrze administrator, który zajmuje się danymi sprawami Apelacji kar.
  • Back to top
    • 0

Inverto0 08/12/2009 - 20:52

Inverto
  • Gracz
Witam... Generalnie to akcydentu nie widziałem bo później mnie już nie było ale wiem co nieco o grze LiltheGame, RP ma dobre, czasami podpierdala- za przeproszeniem, ale nie dziwie mu się i mi się to czasami zdarza.
Twierdzi że padł na glebe a później miał opis, wg mnie za unblockiem ale to już osądzi admin.
  • Back to top
    • 0

Mickul1638 08/12/2009 - 20:53

Mickul
  • Gracz

Nie pitol, wszystko jedno kto cię postrzelił, RP musisz odegrać.

• Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic