Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [Unblock pojazdów] Dave Monatek

• Please log in to reply
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 harry299 0 08/12/2009 - 00:16

harry299
  • Zbanowani
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Dave Monatek

Administrator/moduł nadający karę: -----------

Powód kary: Jazda po schodach.

Wyjaśnienie wraz z dowodami:

Czy wy musicie pisac jak roboty, kazdy odpisuje to samo daje mi screena, po co? ja go widziałem.
Chce Was przekonac, ze na blokade nie zasłużyłem, pisze wam, że nie jezdziłem po tych schodach, a patrzyłem jak mozna znalezc sie u gory z rowerem, wiec najpierw próbowalem normalnie obok - kij nie da rady, potem tak jak ja czasami wjezdzam w rl, siedze na rowerze i sru do gory w sensie takim, że wjechałem - hamulec i stoje, a schody robią swoje.
Widac, nei spodobało się to, podkablowali jak zwykle na tym serwerze.
Ja ze swej strony mówie przepraszam, ze musialem temu Panu co to ss zrobił, przyspozyc roboty, zeby F8 nacisnał
Bardzo proszę o odblokowanie.
  • Do góry
    • 0

#2 Kobył1180 08/12/2009 - 07:53

Kobył
  • Gracz
Każdy płaci za swoje czyny. Twój czyn był błędem. Czytając Twój post stwierdzam, że ciągle masz jakieś "ale" do Administracji i ich kar wobec Ciebie. Gracz za pewne Cię podkablował, bo myślał: Ja za takie coś mogę dostać karę, to czemu On nie?

Kara słuszna, odczekaj z 2 tygodnie. ;>
  • Do góry
    • 0

#3 harry299 0 08/12/2009 - 08:21

harry299
  • Zbanowani
Mam, bo odbanowuje się zbanowanych słusznie, bo odpierdzielali, a gdy ja coś sprawdzic chciałem, to dostaje block.
Głupi pretekst, zajmijcie sie tymi co faktycznie jezdza non rp. Jakbym jezdze po tych schodach jezdził - to ok, macie racje, ale nie jezdzilem.
Zreszta za jakie czyny mam placic? zabilem kogos? zrobiłem coś non rp? Nie, to robią osoby które pragna zemsty.
Ja moge ze swojej strony obiecac, ze nie bede wiecej niczego testowal = to się nie powtórzy.
  • Do góry
    • 0

#4 skb5247 08/12/2009 - 12:57

skb
  • Gracz
Mimo dwóch odrzuceń ty wciąż składasz apelacje. Twoja postać zostaje zablokowana, a konto globalne zbanowane na dwa tygodnie.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych