Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [Unban] Global 'Rc0n

• Please log in to reply
2 replies to this topic

Arcon2529 07/12/2009 - 21:05

Arcon
  • Gracz

Imię i nazwisko ukaranej postaci: Konto globalne 'Rc0n (z ').

Administrator/moduł nadający karę: Frank

Powód kary: Multikonto globalne

Wyjaśnienie wraz z dowodami:

- Kiedyś mi kolega groził, że mi shakuje postać na H-RP. Nie wierzyłem mu (Miesiąc temu) i jakoś zapomniałem o tym zakładzie. W domu mi podpatrzał hasła z mozilli i raz zrobił w konia, że wszedł na serwer i powiedział mi, że ktoś mi siedzi, ale zdążyłem szybko zmienić hasło i nie zgłaszałem tego, ponieważ nie straciłem nic. A to, że miałem dwa potencjalne hasła, to cwany wpisał drugie i się udało, wiec znowu to zrobił. Myślałem, że wiecznie tak będzie, a to, że miałem każdą postać CK'ować, to olałem to konto i stworzyłem nowe, pt. 'Rc0n. Jak gadałem z nim na Skype i powiedziałem, że pisze wniosek o te włamania to się przyznał. Nie da się usunąć owego konta, więc po prostu je zignorowałem, siedząc na tym nowym. Wiem, że multikonto globalne jest karalne, ale wyjaśnij mi, jaki sens jest w robieniu kolejnego konta, skoro chciałem założyć nową postać Murzyna - wystarczyłoby tylko zCK'owanie 2 kont, a nie marnowanie kolejnego mail'a i całego konta na forum. O co staram się ubiegać? O Odblokowanie tylko konta globalnego " 'Rc0n ".

Nie chce ubiegać się o ukaranie znajomego, bo właściwie to był zakład, ale nie spodziewałem się kiedy do tego dojdzie. Proszę o wyrozumiałość, czasem łatwo jest powiedzieć, a trudniej zrobić...

Nie wiem dlaczego poprzednie zostało odrzucone. Potrzebuje to konto globalne do swobodnej gry na mojej postaci Terry McRcon, a przenieść postaci się nie da.
  • Back to top
    • 0

Ice 0 08/12/2009 - 16:46

Ice
  • Zbanowani
RCon nie odbanują Ciebie, jak i mnie. Nie ma co się starać.
Takiego nooba z nickiem "Miś" odbanują ale nas nie bo Noobimy grając RP.
Jeszcze mnie misiek bedzie wyzywał od nobów i idotów.
pozdro.

Co do tematu jestem za zdjęciem Twojego Bana.
  • Back to top
    • 0

Mickul1638 08/12/2009 - 16:48

Mickul
  • Gracz
Dam Ci szansę i tylko i wyłącznie tą postać Ci przeniosę.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic