Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [UnBlock]Harry Eliot

• Please log in to reply
12 replies to this topic

-b-o-s-s-0 07/12/2009 - 20:39

-b-o-s-s-
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Harry Eliot

Administrator/moduł nadający karę: Nie wiadomo.

Powód kary: Brak.

Wyjaśnienie wraz z dowodami: To tak, przed UpDate'm gdy jeszcze regularnie grałem, wszystko było świetnie. Po update gdy wróciłem do gry, zobaczyłem że moja postać jest nie aktywna, a i na serwerze też nie mogę grać. Chciałbym się dowiedzieć za co dostałem blocka, a zarazem przeprosić za to co zrobiłem, a nawet może i wyjaśnić.

Pozdrawiam.

Milmar: Zły dział, przeniosę.
  • Back to top
    • 0

Rey_Palashen 0 07/12/2009 - 23:00

Rey_Palashen
  • Zbanowani
Znam cię OOC, dobrze pamiętam że nic raczej nie przeskrobałeś aby dostać blokade postaci.
Przed update grałeś codziennie ale potem coś się stało i długo nie grałeś w SAMPa. ;)
Może w wyniku ilości czasu offline automatycznie ci się zablokowała postać, nie mam pojęcia. Musi jakiś Administrator napisać. :D
  • Back to top
    • 0

Zet'z 1 07/12/2009 - 23:04

Zet'z
  • Zbanowani
Pamiętam Cię z innych serwerów, niemoge na Ciebie nic złego powiedzieć. Nie wywywższałeś się i niekozaczyłeś, normalny spokojny gracz.

Co do działu to i tak uważam że powinno zostać w prośby do administracji. Tam mu powiedzą bez obaw za co dostał blocka, i sobię przypomni albo napisze o unblocka. A takto tu odrazu o unblocka niewiedząc za co? I być może przez Ciebie Milmar dostanie bana na konto jak powód będzie słuszny.
  • Back to top
    • 0

Yoker1 07/12/2009 - 23:12

Yoker
  • Gracz
Harry znam Cię bardzo dobrze OOC. Pamiętam jak przed tym UpDate, przychodziłem do Ciebie i patrzyłem jak grałeś w tego sampa. Bardzo dobrze Ci szło, grałeś RP i wgl, więc dlaczego nagle block? Przestałeś na trochę grać a tu nagle coś takiego. Również proszę administrację o wyjaśnienie tego incydentu. ZeTz ma rację, że przez Milmara może dostać karę, bo ten block mógł być słuszny, lecz bądźmy innej myśli.

Powodzenia Harry. :D
  • Back to top
    • 0

skb5267 08/12/2009 - 16:27

skb
  • Gracz
Zranienie:	TAK, 31 min.
Zapewne wpisałeś /akceptujsmierc
  • Back to top
    • 0

Rey_Palashen 0 08/12/2009 - 18:27

Rey_Palashen
  • Zbanowani

Em, nie możliwe że zrobił sobie CK, lubił bardzo grać a jak by zrobił CK to powiedział by mi o tym OOC, znam go tak jak pare osób grających tu. może ktoś mu się włamał na konto.
Przed update grał sobie normalnie, potem dostał kare na komputer i do teraz już nie gra w SAMP'a. Chciał powrócić lecz przekreślona postać.
  • Back to top
    • 0

Yoker1 08/12/2009 - 19:36

Yoker
  • Gracz

Em, nie możliwe że zrobił sobie CK, lubił bardzo grać a jak by zrobił CK to powiedział by mi o tym OOC, znam go tak jak pare osób grających tu. może ktoś mu się włamał na konto.
Przed update grał sobie normalnie, potem dostał kare na komputer i do teraz już nie gra w SAMP'a. Chciał powrócić lecz przekreślona postać.

Dokładnie, możliwe, że włam na konto był? Aktywujcie mu tą postać, ponieważ on tego na 100% nie zrobił, a jak by to był on to by nie pisał takiej aplikacji tylko z prośbą o aktywowanie :D
  • Back to top
    • 0

Zet'z 1 09/12/2009 - 00:51

Zet'z
  • Zbanowani
Obecnie też niema dostępu do komputera, pisał to z informatyki. Kazał przekazać że jest to niemożliwe że to on zrobił sobię CK, ponieważ zależy mu na jego postaci, elegy czy tam remingtonie itp. RP ma na poziomie, ale niejest skłonny zrobić sobię CK od tak. Moim zdaniem to nie włam, a może update jakoś zaszkodził przypadkiem tej postaci że jest nieaktywna czy coś takiego. :D Bo zapewne /akceptujśmierć, nieoznacza że napewno to było /akceptujśmierć.
  • Back to top
    • 0

Rey_Palashen 0 09/12/2009 - 19:29

Rey_Palashen
  • Zbanowani
Proszę o wypisanie się Administracji co o tym sądzi.
  • Back to top
    • 0

Yoker1 09/12/2009 - 21:14

Yoker
  • Gracz
Również o to proszę, ponieważ Harry tak by chciał powrócić do gry, a uniemożliwia mu w tym nieaktywna postać. eh...
  • Back to top
    • 0

Aikon 0 10/12/2009 - 12:16

Aikon
  • Zbanowani
Dobry gracz dobre RP znam Cie OOC dobrze, unBan się należy. A co do akceptuj śmierć to nie miał powodu nikt go nie ścigał a z własnych chęci by tego nie zrobił skoro miał elegy remingtona i kasę.
  • Back to top
    • 0

Yoker1 10/12/2009 - 21:39

Yoker
  • Gracz
Harrry dzwonił przed chwilą do mnie i pytał się jak z tą jego apelacją... powiedziałem na czym stoi i poprosił mnie bym napisał: ,,Bardzo prosze szanowną administrację, o podanie jak to się stało, że mam nieaktywną postać'' < - jego słowa. Również o to proszę.
  • Back to top
    • 0

skb5267 11/12/2009 - 15:51

skb
  • Gracz
Żaden administrator nie blokował Ci postaci przez panel, w logach kar też nic nie ma, więc pozostaje tylko /akceptujsmierc. Odrzucam.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic