Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [UnBan] Taylor Hetfield

• Please log in to reply
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Force Recon0 07/12/2009 - 18:02

Force Recon
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Taylor Hetfield

Administrator/moduł nadający karę: Misiek.

Powód kary: "Udawanie AFK"

Wyjaśnienie wraz z dowodami: A więc chciałbym wyjaśnić całe zajście. Po pierwsze powiem że na serwerze (jak i wogóle w RP) zacząłem grać wczoraj. A więc chciałem dostać się do szpitala gdzie była prowadzona zbiórka krwi, po pewnym czasie zobaczyłem że jakieś auto stoi na czerwonym, podeszłem i zapytałem czy może by mnie nie podrzucił do szpitala, kierowca bez reakcji odjechał nagle zobaczyłem że obok mnie stoi trzech graczy w strojach ballasów (A teraz obiegne trochę od teraźniejszości. Wcześniej kiedy byłem na stacji zauważyłem że ci sami atakują jakiegoś motocykliste, zainterweniowałem. Po sekundzie zarobiłem guza. Wiedziałem że sam sobię nie poradze więc poszłem po policjanta. Oczywiście nikt nic nie słyszał nic nie widział, policjant mnie upomniał.) Ci ballasowie na moje nieszczęście mnie zapamiętali, jeden wyciągnoł broń i zaczął mnie atakować. Zacząłem biec ile sił w nogach, niestety im się udało i byłem na BW. Wtedy właśnie jeden z nich kazał mi na pw wpisać jakąś komende z przeszukaniem mnie, jako że na prawdę nie wiedziałem o co chodzi z tą komendą (jestem nowy i nie wiedziałem co się dzieje) Pisałem PW do jednego z nich a w treści "Po co ci to", Co się stanie jak to wpiszę" i tym podobne bo nie wiem jeszcze jak zachować się przy BW. Nagle popatrzyłem się na czat i zobaczyłem że jestem zbanowany, kiedy połączyłem się od nowa z serwerem zobaczyłem to CLICK. Tak wyglądało całe zajście, dowody ? Hmm. jedynym takim "dowodem" może być to że nie wiedziałem jak się zachować i to że nie mam jeszcze wyrobionego stylu gry w RP. Gram dopiero od wczoraj i naprawdę dużo uczą mnie gracze.

Bardzo proszę o Unbanowanie mojego konta, jest mi naprawdę bardzo głupio że wyszło jak wyszło. Osobiście staram grać się tak dobrze jak mogę, dużo przeczytałem zanim zrobiłem swoją postać. Proszę o uwzględnienie tego iż jestem nowym graczem i uczę się dopiero.

Dziękuje i pozdrawiam, Force Recon

• Do góry
    • 0

#2 Gugel1 07/12/2009 - 18:35

Gugel
  • Świeżak
http://h-rp.pl/forum-69.html Poczytaj cały ten dział, wtedy będziesz wiedział jak się zachować w większości akcji RP, jak przeczytasz uważnie to może ktoś się zajmie twoją apelacją.
  • Do góry
    • 0

#3 Force Recon0 07/12/2009 - 18:56

Force Recon
  • Świeżak
Oczywiście, dużo czytałem np. poradnik jak zachować się w razie napadu. Ale to co mnie spotkało to była normalna zemsta za to że chciałem (jak to powiedzieli) wkopać ich policji. Nawet teraz czytając poradniki piszę jak zachować się w sytuacji BW, ale nie kiedy jesteś otoczony przez trzech gangsterów którzy cię leją. Potem każą pokazać coś tam. Ja osobiście staram się grać jak najbardziej fair oraz w stylu RP, zawsze piszę jakieś komendy w stylu "/me drapie się po nosie" kiedy ktoś chcę tankować (bo jestem mechanikiem) pytam się ile, potem odrgrywam akcję że biorę wąż itp. Dlatego właśnie proszę o drugą szanse, nie wiem jak wy. Ale ja uważam że dobrego podejścia do tego, najlepiej nauczy samo granie. Pozdrawiam.
  • Do góry
    • 0

#4 Kobył1180 08/12/2009 - 07:57

Kobył
  • Gracz
Każdy gracz uczy się na błędach, czyż nie? Każdy był kiedyś "nowy", każdy uczył się grać od podstaw. Dlatego wnoszę o danie mu szansy, bez żadnego AJ'ota, blocków - niczego. Po prostu widać, że szybko się uczy, nie jest jakimś 11 latkiem, który Dissuje Ganton i tak dalej. Jestem za unbanem :D
  • Do góry
    • 0

#5 Gugel1 08/12/2009 - 14:35

Gugel
  • Świeżak
Tak też jestem za unbanem nowy jest i dopiera zaczyna te formę rozgrywki. Skoro przeczytałeś poradniki to już wiesz jak się w miarę zachować.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych