Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [UnOOC]Quatro Moralez

• Please log in to reply
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Quatro0 07/12/2009 - 17:32

Quatro
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci:Quatro Moralez

Administrator/moduł nadający karę:Misiek

Powód kary: Nie wiem, coś tam Twój stary. hmm..

Wyjaśnienie wraz z dowodami:Otóż byliśmy na Glen Parku, i jakimś cudem otrzymałem od Miśka Blokadę OOC, ani razu przez całą dzisiejszą grę nie użyłem czatu OOC, po odjechaniu trochę od Glen Parku, gdzie próbowaliśmy dogadać się z czarnuchami, gonili nas.. krzyczałem Uciekaj! do Mat'a Corvatore, ale on nie zauważył więc jakieś 8 razy napisałem Uciekaj! Uciekaj! i z tego powodu dostałem AJ 500 min. Karę 500 min mogę odsiedzieć, lecz czat OOC, jest mi nie zbędny do gry, nie żebym grał ciągle OOC, ale gdy potrzebuję np. skontaktować się z adminem, bądź GameMasterem, to nie mam jak.Oraz moim zdaniem kara 500 min za taki spam jest zbyt dużą karą, gdyż dużo osób dostaje po 120 min bądź 60 min, a nie 500 min, wiemy że misiek jest surowy, ale prosił bym aby był mniej surowszy :D Z apelacją o UnOOC oraz zmniejszenie kary AJ, przepraszam za swoją winę.
Chciałbym również podkreślić że jestem dobrym graczem, i jest to moje dopiero drugie więzienie typu. AJ.
Tutaj Taki Tam SS z AJ ;) KLIK!

• Do góry
    • 0

#2 Force Recon0 07/12/2009 - 19:50

Force Recon
  • Świeżak
Przepraszam że się wtrące, ale wydaje mi się że jeżeli było to samo zdarzenie kiedy zaczeli gonić mnie ci czarni to może się wypowiem bo byłem, naprawdę w centrum akcji. Auto w którm jechał Quatro Moralez zatrzymało się na światłach, podbiegłem bo akurat szukałem kogoś kto mógłby mnie zabrać pod szpital. Pytam się, czy może mnie pan wziąść pod szpital. Pan Quatro zaczął pisać właśnie to uciekaj, nie był to perfidny spam, kierowca auta w którym był pan Moralez nie reagował kiedy było wiadome że nie widzi postanowił to napisać to kilka razy, kiedy czarni podjechali na BMX pan Quatro Moralez z kierowcą szybko odjechali. Mam nadzieje że moje "zeznania" pomogą odzyskać temu panu UnOOC. Kliknij aby zobaczyć co było dalej.

Pozdrawiam.
  • Do góry
    • 0

#3 Kobył1180 07/12/2009 - 19:54

Kobył
  • Gracz
Napisałeś "twoja stara", to Misiek ukarał Cię tak:

Twoja stara? 13 latek nie potrafi prowadzić pojazdów - block pojazdów.
Twoja stara? 13 latek nie posiada broni - Blok broni.
Twoja stara? Zapobiegawczo - Blokada OOC. :D
  • Do góry
    • 0

#4 Quatro0 08/12/2009 - 14:18

Quatro
  • Gracz

Nie wiem oco ci teraz chodzi, wcale nie pisałem nigdzie/nikomu Twoja Stara?, blokady na auta, oraz broni nie otrzymałem, więc nie wiem, a co do spamu to powinienem otrzymać tylko AJ, a nie odrazu Blokade OOC. Proszę o szybkie rozpatrzenie przez admina mojej prośby.Pozdrawiam Quatro!.
  • Do góry
    • 0

#5 kosa772 1 08/12/2009 - 14:23

kosa772
  • Zbanowani
Więc tak przyjechaliście na Glen Park, coś tam gadaliście. Z racji że jesteś Latynosem kazałem Ci wyp***** po czym ty z kolegą wsiedliście i udając kozaka zacząłeś mnie cisnąć tekstem "Twoja Stara". Rozmawiałem z Miśkiem na TS, on za to dał Ci blocka OOC, ale kiedy zobaczył spam IC postanowił nadać jeszcze AJ.
I jeszcze w bezczelny sposób próbujesz oszukać administratora. Twierdzisz że tak nie powiedziałeś?
  • Do góry
    • 0

#6 Quatro0 08/12/2009 - 14:58

Quatro
  • Gracz
hmm nie przypominam sobie bym wołał do ciebie Twoja stara, krzyczałem SAMI JESTEŚCIE CIULE, więc grałem IC to dlaczego mam mieć karę OOC?
  • Do góry
    • 0

#7 Neon 2 08/12/2009 - 15:01

Neon
  • Zbanowani
Krzyczałeś w IC "Twoja stara.. [coś tam].." I Misiek pewnie zadecydował, że może to nie twój 1 wybryk, o.
  • Do góry
    • 0

#8 Quatro0 08/12/2009 - 15:07

Quatro
  • Gracz
właśnie że jest to moja 2 kara na tym serwerze, więc nie widzę powodu do BlockOOC. 
Patrząc w LOGI zauważyłem blokadę Bronie oraz pojazdów, jakim cudem.. dlaczego uważa mnie za 12 latka, jeżeli mam 19 lat. Korygując sprawę Autem nie jechałem, broni nie używałem, więc co to ma wspólnego z Akcją, bądź spamem...
w IC odgrywam taką postać, agresywną, nie lubi czarnuchów, również dochodzi do tego sytuacja że owe gracze mają dobre znajomości z Miśkiem, i z tego powodu Misiek dał mi takie kary, a nie inne.

• Do góry
    • 0

#9 kosa772 1 08/12/2009 - 15:22

kosa772
  • Zbanowani
Jakie znajomości? Powiedziałem tylko, on zdecydował o karze i jej wielkości. Jest kilku świadków jak to zrobiłeś.
  • Do góry
    • 0

#10 skb5249 08/12/2009 - 16:22

skb
  • Gracz

Nie wiem oco ci teraz chodzi, wcale nie pisałem nigdzie/nikomu Twoja Stara?, blokady na auta, oraz broni nie otrzymałem, więc nie wiem, a co do spamu to powinienem otrzymać tylko AJ, a nie odrazu Blokade OOC. Proszę o szybkie rozpatrzenie przez admina mojej prośby.Pozdrawiam Quatro!.

I po co te kłamstwa?
[16:56:33] [chat] [Quatro_Moralez]: Kiedy twoja stara cie rodzila chciala zrobic aborcje wlasna reka
[15:01:23] [cmdl] [Quatro Moralez] /s Twoja stara
[16:55:43] [chat] [Quatro_Moralez]: Ey, ty czarna kurwo, twoja stara rżnie sie równo
Takich słów używa 13 latek, a nie osoba dorosła, blokady słuszne.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych