Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [Unblock jezdzenia pojazdem] Dave Monatek

• Please log in to reply
1 reply to this topic

harry299 0 07/12/2009 - 10:38

harry299
  • Zbanowani
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Dave Monatek

Administrator/moduł nadający karę: Nie wiem, po jakimś 2h przerwie, wszedłem to miałem juz blocka.

Powód kary: Rowerowa.

Wyjaśnienie wraz z dowodami:

Żadnych dowod nie trzeba, pierwsza sprawa taka, że po prostu tak jak juz rozmawialem z Yomenem i tam kolegami na TS, nie ma jasno spisanego regulaminu jazdy na rowerze, np - gdzie mozna jezdzic - bo ja w sumie nie wiem i jezdze i na drodze i na chodniku, czyli tak jak w RL, dlatego raz sie zdziwiliem jak dostalem warna, za jezdzenie po nawierzchni bitumicznej.
Kolejna rzecz za jaka moglem dostac to przy Feluccim - feluci wie, ze testowalem rzecz taką jak to, czy da sie wjechac z rowerem po schodzach w sensie, stawialem obok rower i wjezdzalem z nim, ale on spadal, wiec sprobowalem drogą eliminacji, wejsc na rower i stanac na schodach, doszedlem do wniosku, ze tylko tak sie da wjechac i z tego sie smiałem.
Proszę bardzo o odblokowanie Regulamin ujawni się wkrótce

Szybki z całym szacunkiem, ale Twój powód nieodbanowania jest żałosny i nieobiektywny - napiałem wyzej - ze nigdize nie jest napisane gdzie rowerem jezdzic mozna, a gdzie nie - wiec ludzi raz jezdza drogą bitumiczną, a raz trawą - jazda środkiem drogiem, bo jakbyś miał karte rowerowa wiedzialbys, ze jak sie auto omija i chce sie jechac prosto, to sie omija je ze strony prawej, dlatego wyszlo - srodek drogi, dlatego tez ten warn jest nieuzasadniony.
Piesze chaotycznie, ale kolejna sprawa to, to, ze za to nie powinnienm dostac warna, bo mialem na celu sprawdzenie, jak wprowadzic rower do gory. Kłociłbym sie nawet, czy bylo to rp czy non rp.
Widac, ze do tego nie mozna sie doczepic, to walisz mi jakis wczesniejszym warnem, co jest wiekszą niewiadomą, bo nigdzie nie spisane jest to, jak sie jezdzi rowerem, bo w RP - rowerem mozna jezdzic na ulicy i na chodniku, czasami nawet srodkiem, a tak to loteria, bo w sumie nie wiadomo juz jezdzic. Nie chce insynuowac, ale teoretycznie jest zakaz jezdzenia rowerem po chodniku :D
Prawo nie działa wstecz. Te blokowania juz naprawde przechodzą skrajnosci, nie mozna za wszystko banowac, blokowac, warnowac. Przyjdz wytlumacz, umiesc regulamin jezdzenia na rowerze na forum i bedzie po sprawie.
Kolejny przyklad nieobiektywnej oceny -> http://h-rp.pl/thread-18719.html dostaje banana, za faktycznie odwalenie i co, ban zostaje zdjety.
Pozdrawiam.
  • Back to top
    • 0

skb5267 07/12/2009 - 15:23

skb
  • Gracz
http://iv.pl/images/...w7feam34fzy.jpg Odrzucam.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic