Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [UnBan]Mike_Scamp

• Please log in to reply
21 odpowiedzi w tym temacie

#1 virusik2 07/12/2009 - 08:48

virusik
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci:Mike_Scamp

Administrator/moduł nadający karę:Misiek

Powód kary: Ucieczka, próba odmrożenia postaci.

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Jeżeli, chodzi o ucieczkę, to była takowa z powodu dużych lagów jakich miałem. Lecz po chwili wróciłem i odegrałem dalszą część akcji Z PD ( musiałem wyjść bo jak coś pisałem, nawet tego nie widziałem) Dowodów nie mam, bo nie wiedziałem, że dostane BANA. Jednak, że odegraliśmy tą akcje może potwierdzić Chester Charles ( sory, jeżeli źle napisałem) oraz dział na forum w którym pisze, że dostałem mandat za ucieczkę. Jeżeli chodzi o odmrożenie postaci, to ostatnio borykam się z takim problemem. Od czasu do czasu wyskakuje mi w domu próba odmrożenia postaci przez /przebierz , jak się przebieram. I niechcący jak się przebierałem w samochodzie, zapomniałem wcześniej zapalić silnika,i wyskoczył własnie taki komunikat. Co się zdarza, lecz nigdy nie próbowałem odmrozić postaci poprzez /przebierz w innych okolicznościach.

Bardzo proszę o pozytywne rozpatrzenie, prośby o UNBAN.
  • Do góry
    • 0

#2 Lisu17 07/12/2009 - 08:58

Lisu
  • Gracz
Ten pan według jednego z moich pracowników jako lekarz zabrał mu pałkę. Mój pracownik poszedł do szpitala i był tam nieprzytomny a ten pan po prostu go okradł. Poradziłem się Seby czy to jest dozwolone , odpowiedział że nie , więc razem z pracownikiem chcieliśmy się dogadać aby pałkę nam oddał, jednak pan twierdził że wczoraj go właśnie z niej okradli. Namawiałem pracownika do napisania skargi ale cóż , nie napisał chyba. Nick tego pracownika to Fabio_Gonzalez. On zna wszystkie szczegóły zagrania tego lekarza.
  • Do góry
    • 0

#3 CoveN124 07/12/2009 - 13:02

CoveN
  • Gracz
Jestem na niebyłem z Danil'em u Ciebie, żeby go bo wydał mafie IC FBI chronić chciał wziąć swój rower,zacząłeś go bić dostałeś kulki ode mnie i miałeś bw, nie chciałeś oddać przedmiotów, okradał Cię Danil. Przyszedł gm i sprawdził co masz. Zdjął Ci bw żebyś oddał przedmioty. Oddałeś zdążyłem strzelić jedną kulkę, a ty dałeś /qs, po to aby wszystko pamiętać, dostałeś un bw ooc zebyś oddał przedmioty...

UP@
byłem przy tym, zachował się w sposób non-rp, napisał wtedy że przechowa to czy coś takiego dopóki nie wyjdzie ze szpitala, jednak nie oddał.
Następne, twoje zachowywanie się w szpitalu= jeżdżenie karetką, żałosne, słupy itp.
Następne, obraziłeś mnie ooc.
dowód kliknij

Upierałeś się że tam był Julij, jak go tam nie było ...
Stanowczo na nie !
  • Do góry
    • 0

#4 Rey_Palashen 0 07/12/2009 - 13:15

Rey_Palashen
  • Zbanowani

dowód kliknij

Matole to nie jest taka obraza... Ty gorsze rzeczy piszesz.
Ja jestem za UnBanem bo ma dobre RP, a co najważniejsze ogarnia i na pewno ma lepsze RP i iloraz inteligencji od ciebie, to ty odgrywasz terminatora jak zapewne pamiętasz ostatnio. :D
Mówicie na niego że odgrywa postać nijaką, sam starałeś się na tej postaci aby dostać GM'a a robisz wielki błąd ponieważ - byłeś strażakiem, teraz medykiem i zadajesz się z członkiem mafii co prawda byłym, w końcu jesteś cywilem czy jakimś cwaniakiem z RC czy jakimś gangsterem który nosi przy sobie Deagle? Ale to nie temat o tobie tylko w sprawie UnBana tego. Moim zdaniem zasłużył na UnBana bo to zdaje się jego pierwszy taki większy wybryk. ;)
  • Do góry
    • 0

#5 CoveN124 07/12/2009 - 13:18

CoveN
  • Gracz

dowód kliknij

Ja jestem za UnBanem bo ma dobre RP, a co najważniejsze ogarnia i na pewno ma lepsze RP i iloraz inteligencji od ciebie, to ty odgrywasz terminatora jak zapewne pamiętasz ostatnio. :D
Mówicie na niego że odgrywa postać nijaką, sam starałeś się na tej postaci aby dostać GM'a a robisz wielki błąd ponieważ - byłeś strażakiem, teraz medykiem i zadajesz się z członkiem mafii co prawda byłym, w końcu jesteś cywilem czy jakimś cwaniakiem z RC czy jakimś gangsterem który nosi przy sobie Deagle? Ale to nie temat o tobie tylko w sprawie UnBana tego. Moim zdaniem zasłużył na UnBana bo to zdaje się jego pierwszy taki większy wybryk. ;)

w wczoraj weszliście do domu jak siedziałem z dziewczyną i zaczęliście odwalać, oferować pocałunki itp. potem jeszcze Frank Yoker, wyciagna czesci 9mm z oka i baseballa z majtek, zachowaliście sie non rp to ja tak samo. Nie wspominając że Frank przelewa kasę z Luis Loosena...
ma zamiar przelać sobie dom na Vinewood, juz przelał sobie Elegy.
  • Do góry
    • 0

#6 Rey_Palashen 0 07/12/2009 - 13:37

Rey_Palashen
  • Zbanowani

dowód kliknij

w wczoraj weszliście do domu jak siedziałem z dziewczyną i zaczęliście odwalać, oferować pocałunki itp. potem jeszcze Frank Yoker, wyciagna czesci 9mm z oka i baseballa z majtek, zachowaliście sie non rp to ja tak samo. Nie wspominając że Frank przelewa kasę z Luis Loosena...
ma zamiar przelać sobie dom na Vinewood, juz przelał sobie Elegy.

Offtopujesz Bosh, sory że zejde z tematu ale musze to napisać.
Człowieku idź się lecz, w przeciwieństwie do ciebie to Frank Yoker na 140h, ma jednego AJ i to jeszcze praktycznie takiego który się nie liczy. Ty masz hmm, 180 godzin? Masz mniej więcej z 8 AJ'otów. Jeśli posądzasz go o takie czyny to nam to udowodnij. Poproś Administrację o sprawdzenie kont globalnych które uważasz za te które są używane do przesyłania pieniędzy, logi też można sprawdzić. Ale jeśli tak nie będzie to co wtedy? Może ty dostaniesz bana za fałszywe oskarżenia?
  • Do góry
    • 0

#7 Dawid4643 07/12/2009 - 13:40

Dawid
  • Gracz
Ten gracz praktycznie każdej akcji na jego niekorzyść wychodzi z serwera tłumacząc się tym, że go rzekomo rodzice wołają. Nie jestem za UnBanem, nie umiesz grać.
  • Do góry
    • 0

#8 Squir655 07/12/2009 - 15:44

Squir
  • Gracz
Też nie jestem za unbanem. Dostał kasę za ślub, a nie przyszedł. Jak za nim chodziłem po mieście, żeby mi kasę oddał, to ten kłamał na OOC, że jest daleko poza miastem, a na /d jeździł do wezwań.. jak raz byłem już przy nim to /q dał. Gdyby administracja była miła oddać mi ten 1k...
  • Do góry
    • 0

#9 Aikon 0 07/12/2009 - 15:54

Aikon
  • Zbanowani
Eee, stanowczo nie!!! Mam mi oddać aparat który mu zabrałem. Czepia się mnie że ja dałem /q ja dałem /q bo ty afk-owaleś a ja napisałem ze idę ty kazałeś pokazać przedmioty pokazałem zabrałeś mi bron która zabrało mi IC FBI wiec jak mogę jedna bron dac dwom osoba? Byłeś AFK wiec dałem /q! A jak ty odebrałeś telefon jak Cie biliśmy i dałeś /qs jak admin z tobą gadał a później /q bo Ci zabrałem broń?! Nie należy sie unBan. A jeszcze jedno, groziłeś mi blokadą konta jak dam /q i mówiłeś że masz SS jakiś co jest niedozwolone.
  • Do góry
    • 0

#10 Kali71 07/12/2009 - 16:02

Kali
  • Gracz

Ten gracz praktycznie każdej akcji na jego niekorzyść wychodzi z serwera tłumacząc się tym, że go rzekomo rodzice wołają. Nie jestem za UnBanem, nie umiesz grać.

Masz racje, popieram twoja wypowiedz - jest doklanie jak mowisz. Jestem za banem.
  • Do góry
    • 0

#11 virusik2 07/12/2009 - 16:34

virusik
  • Gracz
Po pierwsze, nie wychodzę z każdej akcji, raz mi się zdarzyło, w czasie akcji na statku. Była już 21 i musiałem iść. W innym wypadku nie wyszedłem. a jeżeli chodzi o Fabio... powiedziałem, że zapłacę mu... wyszedłem z wiezienia i jak wejdę tylko na serwer zapłacę mu za tą pałkę.
  • Do góry
    • 0

#12 Moroz1230 07/12/2009 - 17:23

Moroz123
  • Świeżak
Moim, zdaniem powinien otrzymać UNBANA. Zdarzyło się coś, że odwalił, lecz się poprawił już dawno a jego RP jest bardzo wysokie, a takich graczy jak on jest mało. Nie znam go osobiście prócz IC. Jestem razem znim w organizacji, i muszę przyznać, że chłopak ma wielkie pojęcie i potrafi odegrać swoją postać.
  • Do góry
    • 0

#13 Carlos_Alvarez2 07/12/2009 - 17:24

Carlos_Alvarez
  • Świeżak

Moim, zdaniem powinien otrzymać UNBANA. Zdarzyło się coś, że odwalił, lecz się poprawił już dawno a jego RP jest bardzo wysokie, a takich graczy jak on jest mało. Nie znam go osobiście prócz IC. Jestem razem znim w organizacji, i muszę przyznać, że chłopak ma wielkie pojęcie i potrafi odegrać swoją postać.

//warn - powielanie wątków.
  • Do góry
    • 0

#14 LordVader0 07/12/2009 - 18:42

LordVader
  • Świeżak
Nie zasługuje na UnBana, nie umie nawet wykonać tego co się do niego mówi w organizacji.
  • Do góry
    • 0

#15 virusik2 07/12/2009 - 18:47

virusik
  • Gracz
Dużo się zmieniło po rozmowie a ALI'm. Nie wiem czy byłeś wtedy.. ale wszystko ustalone... Ja mam swoją jakby rangę w hierarchii i wiem co mogę a czego nie.... Ali i Julij mi mówią co mam robić i nikt więcej.... tak więc nie mów o organizacji.
  • Do góry
    • 0

#16 CoveN124 08/12/2009 - 12:00

CoveN
  • Gracz
hardc0rek kto oftopuje ? Ty ja wypowiedziałem się na temat, to co myslę, a Ty tutaj zaczynasz nowy temat...
Po co? Nabijacz postów?
Nawet NumLock wypowiedział się że nie jest za UNBanem

Poproś Administrację o sprawdzenie kont globalnych które uważasz za te które są używane do przesyłania pieniędzy, logi też można sprawdzić. Ale jeśli tak nie będzie to co wtedy? Może ty dostaniesz bana za fałszywe oskarżenia?

Ratuje go jedynie to że ma zmienne IP, sam mi pisał na skype że powie koledze żeby wszedł na Luis'a i żeby zaprosił go do domu. Znam go z reala i wiem co mówie...

Jednak z Mike da się odegrać nieraz ładne akcje ale tylko w RC
Ale nadal jestem na NIE
  • Do góry
    • 0

#17 Aikon 0 08/12/2009 - 13:57

Aikon
  • Zbanowani
Dobra hardc0rek skończ i Bosh tez, stwórzcie sobie konfe na skype i tam gadajcie!! Mike Scamp jak napisał NumLock to gracz który ucieka przed każda nie korzystna dla niego akcja (nie kończąc jej). Totalne non-rp + groźby blokada konta i straszenie SS na /w.
  • Do góry
    • 0

#18 Kodor1881 08/12/2009 - 14:44

Kodor
  • Gracz
Nie jestem ZA unBanem, za GM'a była akcja kiedy to nie chciałeś oddać przedmiotów i dałeś raz /qs, a po chwili /q. Takich graczy nie chcemy. Jeszcze raz przeciw.
  • Do góry
    • 0

#19 virusik2 08/12/2009 - 17:54

virusik
  • Gracz
Słuchajcie wypowiedziałem się dlaczego nie chciałem... Naucz się czytać KONDOR..... Dani był połamany i miał 3 dni leżeć w szpitalu a on sobie biegał i nic... nie będę się powtarzał.... sprawdź wyżej co pisałem.... RAZ UCIEKŁEM Z AKCJI PRZY PORWANIU NA STATKU.... lecz miałem pozwolenie od Aliego... było po 21 i powiedział, że ma więcej zakładników i że mogę iść. NUmlock sam nie wiem dokładnie a się wypowiada.
  • Do góry
    • 0

#20 Ice 0 08/12/2009 - 21:44

Ice
  • Zbanowani
Jestem za UnBanem. Dobry gracz, fajnie się z nimi odgrywa akcje. :D
  • Do góry
    • 0

#21 Mały 7 08/12/2009 - 21:58

Mały
  • Zbanowani
Również za unban. Moim zdaniem to dobry gracz.
  • Do góry
    • 0

#22 Kobył1180 09/12/2009 - 05:50

Kobył
  • Gracz
Mike Scamp - od początku, gdy zaczął grać tutaj, nie wiem czemu, ale w myślach ciągle uważałem, że jest noobem. I czytając te posty Wasze, potwierdzacie moją tezę. Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego

nie
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych