Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [unBAN] Konto globalne - Sikorka

• This topic is locked This topic is locked
8 replies to this topic

Kowal1143 06/12/2009 - 21:25

Kowal
  • Gracz

UWAGA!To jest wiadomość od Sikorki, ja ją tylko przekazuję

Imię i nazwisko ukaranej postaci: Sikorka

Administrator/moduł nadający karę: Nie mam pojęcia

Powód kary:Debilne posty, obraza graczy, głupota.

Wyjaśnienie wraz z dowodami: A no, myślę że dowodów nie trzeba, ale przyjmuję taką zasade że jeżeli ktoś mnie wyzywa to czemu ja nie mogę? W moim przypadku jest to już normalne, ponieważ na tym serwerze jestem workiem treningowym elity i adminów więc nic mi po tym ale żeby odrazu bana? Ktoś kiedyś mi powiedział że:

gdyby mieli 2 taką osobę do przemocy psychicznej dawno byś miała bana, a tak to cię trzymają bo jak mają złe dni to mają się nad kim znęcać

i musze przyznać że to prawda. Trochę mi zależy na tym unbanie, na forum bo lubię popatrzeć na głupie posty, tematy i w ogóle na to forum bo dużo na nim spędziłam/.
A zresztą, jak można twierdzić że jestem głupia nieznając mnie? Popełniam błędy, ale odrazu głupia?! Na tym forum są inne, bardziej głupie osóby niż ja. Nie znacie mnie ile wam razy mam to powtarzać!? Rzeczywiście gdybym lizała dupę, może byłabym w elicie. Przez chwilę podlizywałam się trochę, przyznam żeby coś na tym serwerze osiągnąć? Ale po co ? Po h? To mi sie i tak w zyciu w ogole nie przyda. No, chyba ze pisanie CV i listu motywacyjnego. Tak to nic. Dobra, koniec mojego płakania. Chcę unbana i tyle, jeżeli go nie dostane płakać dalej nie bede bo nie mam o co. Pozdro dla tej 1/4 (mniej pogrzanych!) :D

Sikoranka.
PS. Założylam drugie konto o nazwie nudel._ ale ni hu hu dostałam też bana wiec zalozenie nowego konta nie pomoze nic.
Dzięki Kowalowi za udostępnienie tej poje*nej wiadomości.

Ja tu tylko przekazuje całą wiadomość na skype. Trochę się wkurzyła, no nic.
Nie ponoszę odpowiedzialności, są to przekazane/cytowane słowa.
  • Back to top
    • 0

.LeiTo.7 06/12/2009 - 21:55

.LeiTo.
  • Świeżak
Mimo spamu które ona tworzy jestem za unbanem, jakoś tak cicho bez sikorki ;o.
  • Back to top
    • 0

Cazzy9 06/12/2009 - 21:57

Cazzy
  • Świeżak
Sikorka ty już po ludziach na tym forum jeżdziłaś i nic nie wnosiłaś do tematu. Oj chyba nie:rolleyes:
  • Back to top
    • 0

S.O.G. 18 06/12/2009 - 22:41

S.O.G.
  • Świeżak
Ehmmmmmmmm, trudno powiedzieć, niby brak Sikorki, lecz też dobrze że jej nie ma, ujmę się raczej za Cazzorelem.
  • Back to top
    • 0

MuertosRulez319 07/12/2009 - 00:13

MuertosRulez
  • Gracz
Cóż nie będę się powtarzał - jestem za tym co powiedział Cazzorel.

Rzeczywiście gdybym lizała dupę, może byłabym w elicie.

*Głośny i długi śmiech* Byłaś największym lizodupem, a i tak nie byłaś w elicie.
  • Back to top
    • 0

Kali71 07/12/2009 - 00:29

Kali
  • Gracz

Cóż nie będę się powtarzał - jestem za tym co powiedział Cazzorel.

Rzeczywiście gdybym lizała dupę, może byłabym w elicie.

*Głośny i długi śmiech* Byłaś największym lizodupem, a i tak nie byłaś w elicie.

Bo nie umiala grac rp. Jestem za dalszym banem.
  • Back to top
    • 0

Crea63 07/12/2009 - 00:34

Crea
  • Świeżak
To jest tak jak z Alkim, tylko Alki ma głowę na karku, Ona nie. Niech wróci skąd przyszła.
  • Back to top
    • 0

Kobył1180 07/12/2009 - 06:47

Kobył
  • Gracz

Rzeczywiście gdybym lizała dupę

No to moje zdanie jest jak Wiśni i Kaliego.

Daj spokój. Pisałaś jak dziecko, spamerka - dzidzia. Jestem na NIE, teraz nie musimy czytać dennych tematów. A tak btw. znam więcej dziewczyn w Twoim wieku, które są ogarnięte w przeciwieństwie do Ciebie. Hai.
  • Back to top
    • 0

Paweł Chonchera147 07/12/2009 - 08:03

Paweł Chonchera
  • Gracz
Każdy wie czemu... :D
Apelacja odrzucona.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic