Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [Odblokowanie możliwosći jezdzenia] Dave Monatek

• This topic is locked This topic is locked
8 replies to this topic

harry299 0 06/12/2009 - 20:19

harry299
  • Zbanowani
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Dave Monatek

Administrator/moduł nadający karę: Nie wiem, po jakimś 2h przerwie, wszedłem to miałem juz blocka.

Powód kary: Tez nie wiem, ale się domyslam.

Wyjaśnienie wraz z dowodami:

Żadnych dowod nie trzeba, pierwsza sprawa taka, że po prostu tak jak juz rozmawialem z Yomenem i tam kolegami na TS, nie ma jasno spisanego regulaminu jazdy na rowerze, np - gdzie mozna jezdzic - bo ja w sumie nie wiem i jezdze i na drodze i na chodniku, czyli tak jak w RL, dlatego raz sie zdziwiliem jak dostalem warna, za jezdzenie po nawierzchni bitumicznej.
Kolejna rzecz za jaka moglem dostac to przy Feluccim - feluci wie, ze testowalem rzecz taką jak to, czy da sie wjechac z rowerem po schodzach w sensie, stawialem obok rower i wjezdzalem z nim, ale on spadal, wiec sprobowalem drogą eliminacji, wejsc na rower i stanac na schodach, doszedlem do wniosku, ze tylko tak sie da wjechac i z tego sie smiałem.
Proszę bardoz o odblokowanie :D Regulamin ujawni się wkrótce ;)
  • Back to top
    • 0

KacperNiwczyk0 06/12/2009 - 20:35

KacperNiwczyk
  • Świeżak
Ja jestem za UnBanem =]

Szybki: A ja jestem za warnem, warn
  • Back to top
    • 0

Paweł Chonchera147 06/12/2009 - 22:49

Paweł Chonchera
  • Gracz
Posted Image
  • Back to top
    • 0

Blantson4 06/12/2009 - 23:15

Blantson
  • Świeżak
Też byłem świadkiem poczynań tego gracza które w żaden sposób nie wskazywały na gre RP. To pojęcie jest dla niego obce. Proponował bym zostawienie blocka jak jest a po jakimś czasie jak się ogarnie to mu zdjąć.
  • Back to top
    • 0

harry299 0 06/12/2009 - 23:31

harry299
  • Zbanowani
Blocka? własnie o tym pisalem, chcialem przetestowac, jak sie da wjechac na góre - i to wlasnie bylo drogą eliminacji.
Dlatego się zdziwilem, ze tak sie da wjezdzac - dlatego ta wiadomosc.

Aha Feluci, nie jezdzilem po schodach, chyba nie widzisz roznicy miedzy podjezdzaniem pod schody i naciskaniem spacji, nastepnei schodzy zabierają Cie same do gory.
  • Back to top
    • 0

.ceka6 07/12/2009 - 00:21

.ceka
  • Świeżak
Też kiedyś miałem taki przypadek, najechałem pcj na schody i mnie ciągły w górę.

Jestem za daniem mu jeszcze jednej szansy.
  • Back to top
    • 0

ComiC0 07/12/2009 - 07:13

ComiC
  • Gracz
Już za czasów SF, jeździł jak szalony blistą, nie uważając na światłach, ścinając zakręty. Swoim startumem też ostatnio jeździł wokół centrum handlowego robiąc nie potrzebne zamieszanie. Jestem aby temu graczu nie ściągać blokady prowadzenia pojazdów.
  • Back to top
    • 0

harry299 0 07/12/2009 - 07:41

harry299
  • Zbanowani
Człowieku daj jakieś dowody, a nie walisz smuty i herezje.
Od dluszego czasu nic nie odpirdalam, raz moze dostalem jail.bzdrury bez pokrycia.
  • Back to top
    • 0

Paweł Chonchera147 07/12/2009 - 08:02

Paweł Chonchera
  • Gracz
Ostrzeżenie	GM(****)	Jazda rowerem po srodku drogi.	05/12/2009, 17:15
Apelacja odrzucona, to nie pierwsze ostrzeżenie.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic