Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [UnBan] Diego_Arango

• Please log in to reply
3 replies to this topic

ReN 1 06/12/2009 - 20:04

ReN
  • Zbanowani
Postać:Diego Arango
Powód kary:Użyczyłem drugiej postaci z konta mojemu ciotecznemu bratu.

Wyjaśnienie:Nie wiedziałem,że nie można użyczać drugiej postaci komuś innemu.Te postacie nie były ze sobą w żadnym stopniu powiązane IC.Żebym wiedział,że nie wolno użyczać konta/postaci to bym tego nigdy nie zrobił.

Teraz wiem,jak fatalny błąd zrobiłem.
Jest możliwość poproszenia o drugą szanse?
Nie miałem zamiaru wiązać postaci IC ani niczego w tym rodzaju.Po prostu chciałem,aby mój cioteczny brat miał możliwość gry na serwerze.Chłopak gra od dzisiaj.Każe mu zrobić własne,globalne konto.

Bardzo proszę o danie mi drugiej szansy. Tyrałem cholernie dużo czasu na samochód jako mechanik i po 100$ pay day z baru.Zwykła głupota i brak całkowitej wiedzy o regulaminie dotyczącym użyczania postaci.
  • Back to top
    • 0

harry299 0 06/12/2009 - 20:07

harry299
  • Zbanowani
Z tym, że jak on dostanie bana na swoim globalnym koncie, to z automatu Ty też.
  • Back to top
    • 0

ReN 1 06/12/2009 - 20:12

ReN
  • Zbanowani
Ale ja zrobiłem konto i tyrałem na samochód.Wczoraj mój cioteczny brat zafascynował się grą RP i serwerem h-rp.Upierał się strasznie.Dlatego jeszcze wczoraj późnym wieczorem zrobiłem drugą postać,a dzisiaj mu ją dałem.Postacie nie były ze sobą powiązane IC w żadnym stopniu.Byłem przekonany,że jedyny warunek to taki,iż konta nie mogą być połączone IC czego sie mocno pilnowałem.Ja nie byłem na jego koncie,a on nie był nigdy na moim.Tyle,że on zaczął grę dopiero dzisiaj,a pod Mikołajem wszyscy sie bili.Zasady wytłumaczyłem mu powierzchownie.OOC,IC żeby nie biegać i jak pracować jako mechanik żeby nie wyłapać AJ i tego typu nagród.A on głupi też zaczął się bić w tym tłoku i dostał bana w tym także ja.Prosiłęm o ub,ale odrzucono moje podanie,ponieważ użyczyłem postać z mojego konta drugiej osobie.Zrobiłęm głupi błąd i nie zapoznałem się dokładnie z regulaminem.
Na prawde sie natyrałem na ten samochód i cholernie mi zależy na grze tutaj.Z samochodu cieszyłem się,że szkoda gadać.Potrzebuje na jego naprawe 2800.Dzisiaj dobiłem pierwszy 1000 z czego również miałem cholerny "zaciesz".

Wiem,że zrobiłęm poważne wykroczenie należące do naruszenia zasad co do kont i ich użytkowania,ale na prawde proszę o 2 szanse i obiecuje wzorowe zachowanie.

Decyzja należy do Franka,bo to on prawdopodobnie nałożył banicje i odmówił ub.Czekam więc na wypowiedź.
  • Back to top
    • 0

skb5267 06/12/2009 - 22:52

skb
  • Gracz
http://h-rp.pl/thread-18868.html Ban.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic