Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [Unban] Lukas Johansson

• Please log in to reply
1 reply to this topic

Temaril80 06/12/2009 - 17:54

Temaril
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Lukas Johansson

Administrator/moduł nadający karę: Conny Williams

Powód kary: Głupota (Zapytany potem przez mojego kumpla na /w powiedział, że rozjeżdżałem ludzi na evencie)

Wyjaśnienie wraz z dowodami:
No cóż, uważam, że ban w danej sytuacji był naprawdę niewskazany. Po wizycie Mikołaja obok choinki przyjechałem do centrum handlowego. Akurat, wokół drzewka zebrała się dość duża grupka osób nawołujących do powrotu świętego. Stali oni w dośc ładnym kółeczku, więc objechałem sobie dokoła nich parę razy. Warto zaznaczyć, że kiedy zbierze się więcej graczy w jednym miejscu prawie na pewno powstaną laggi. Tak więc istnieje prawdopodobieństwo, ze najechałem na innego gracza. Jednak mogę zaręczyć, że na pewno nie zrobiłem tego celowo, a nie zareagowałem, bo po prostu u mnie się nic takiego nie wyświetliło. Tylko raz rzeczywiście wydawało mi się, że mogłem najechać inną postać, a dokładniej mojego kumpla IC, kiedy próbowałem do niego podjechać. Niestety, nim zdążyłem sensownie zareagować dostałem bana na postać.
Nikt inny również nie zareagował, nie zobaczyłem żeby ktoś dał //ranny, albo coś w tym rodzaju.
Dlatego uważam, że permanentny ban wynikł po prostu z nieporozumienia. I tu pojawia się moja prośba do adminów o usunięcie bana z mojej postaci.
Pozdrawiam.
  • Back to top
    • 0

Konrad1589 06/12/2009 - 22:54

Konrad
  • Gracz
Wjeżdzasz PCJtką w tłum, w sam środek eventu i myślałeś, że nikogo nie przejedziesz? Widziałeś, jakie były lagi.

Zdejmuję bana, ale następnym razem myśl jak coś robisz ; )
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic