Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [UnBan] Diego_Arango

• Please log in to reply
3 replies to this topic

ReN 1 06/12/2009 - 17:31

ReN
  • Zbanowani
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Diego_Arango

Administrator/moduł nadający karę: Nie mam pojęcia

Powód kary:Pokazy kaskaderskie samochodem

Wyjaśnienie wraz z dowodami:Nic z tego nie rozumiem.Był Mikołaj i duża kolejka na ulicy.Stałem grzecznie.Nagle dostałem crasha i po ponownym wejśćiu wyświetlił mi się komunikat,iż moje konto zostało permanentnie zbanowane.PowóD: Pokazy kaskaderskie samochodem.Samochód mam a i owszem ale od ponad 2 tyg zepsuty stoi na stacji.2 dni temu admin pomogl mi go nawet z sf do ls zabrac.Zbieralem na niego pieniadze wiec jakim cudem dostalem bana za pokazy kaskaderskie.

Ja to mysle,ze po crashu wszedlem akurat na ID tego,co miał dostać bana i dlatego.

http://img42.imagesh...4/samp015sc.png

prosze o wyjasnienie
  • Back to top
    • 0

skb 5267 06/12/2009 - 19:03

skb
  • Gracz
Logi Carlos Pontiazo
Rodzaj kary	Nadający	Notka	Data
Banicja	Seba (Peter Bridge)	DM	06/12/2009, 17:04
Zostałeś zbanowany za Deathmatching.
  • Back to top
    • 0

ReN 1 06/12/2009 - 19:32

ReN
  • Zbanowani
O kurka.Już wiem o co chodzi...
Mój brat cioteczny bardzo domagał się gry na serwerze dlatego dałem mu drugą postać.
Grał właśnie wtedy,gdy Mikołaj rozdawał prezenty.
Wytłumaczyłem mu zasady powierzchownie.
Zadzwoniłem do niego i powiedział,że bił ludzi kiedy sie wszyscy do Mikołaja zbiegli.
Przepraszam za niego.
Możecie śmiało sprawdzić IP.Na obydwu postaciach będa dwa różne.Moje i mojego ciotecznego brata,Norberta.Ja na tą jego postać wszedłem dopiero po wykryciu bana na mojej (Diego Arango) w celu sprawdzenia,czy tam również jest ban.

Moje ip to: 79.191.182.13 (Diego_Arango)
Z kolei druga postać (Carlos_Pontiazo) ma ip Norberta.

Na odbanowaniu konta zależy mi bardzo,ponieważ wszedłem w posiadanie samochodu (Hermesa).Co prawda jest on zniszczony i stoi na stacji,ale już uzbierałem pierwszy tysiąc dolarów na jego naprawe.Dużo sie przytym napracowałem.

Przepraszam za brata i obiecuje,iż taka sytuacja nie będzie już miała miejsca.
Ja z kolei staram się grać bardzo uważnie,aby nie spotkał mnie taki los jakiego doświadczył mój cioteczny brat.Obiecuje douczyć go do perfekcji.
Jeszcze raz bardzo przepraszam.

Z wyrazami szacunku,
Diego Arango
  • Back to top
    • 0

skb 5267 06/12/2009 - 19:48

skb
  • Gracz

Przepraszam za brata i obiecuje,iż taka sytuacja nie będzie już miała miejsca.

Tego możemy być pewni, ponieważ nie zostaniesz odbanowany. W regulaminie jest napisane jasno, że nie możesz użyczać konta globalnego czy też postaci innym osobą.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic