Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [UnBlock]Charles Manson

• Please log in to reply
No replies to this topic

mephisto66638 06/12/2009 - 12:52

mephisto666
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Charles Manson

Administrator/moduł nadający karę: Philippe Moreau

Powód kary: CN
Posted Image

Wyjaśnienie wraz z dowodami:

Witam serdecznie, na wstępie chciał bym powiedzieć iż jestem graczem który tą postacią przegrał wiele miłych godzin. Wiele graczy jest wstanie rozpoznać mnie bo wysokim poziomie role play który reprezentuje.

O tym kim jest prawdziwy Charles Manson dowiedziałem się podczas gry tą postacią, od graczy drogą ooc. Osoba ta nie jest nie wiadomo jak słynna i rozpoznawalna. Zakładając postać nie wiedziałem o tym. To pierwszy z moich argumentów.

Kolejnym argumentem jest rozmowa z gamemasterm tuż po tym jak dowiedziałem się że posiadam w jakimś stopniu "cn"
Tutaj screen tej:
Posted Image
Następnym argumentem o którym nie omieszkam wspomnieć to fakt iż w regulaminie nie ma ani jednej wzmianki o CN. Jeżeli tak owa powstała w 100% nie było jej gdy zakładałem postać ani gdy dowiedziałem się o swoim CN, gdyż w rozmowie z gm mówiłem że na ten temat nie ma nic w regulaminie.

Zrozumiał bym tę blokadę konta gdyby była mi nadana na świeżo założonej postaci, a nie na takiej na której mam już wszystko poukładane i przegrane ponad sto godzin.

Ostatni argument jaki posiadam to fakt iż jestem graczem który jest z wami długo i ma zamiar dalej cieszyć się rozgrywką.

Proszę o nadanie mi unblocka zważając na wszystkie wyżej użyte przeze mnie argumenty.

Jestem w stanie zgodzić się na zmianę nicku, z wielkim ubolewaniem
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic