Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [UnBan]Camillo Banson

• Please log in to reply
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 filo2020 0 06/12/2009 - 12:52

filo2020
  • Zbanowani

Imię i nazwisko ukaranej postaci: Camillo Banson

Administrator/moduł nadający karę: GM 533 Mark White

Powód kary: Ban przez stronę by Szybki

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Okej, zrobiła się z tego grubsza sprawa, jeździłem sobie na skate-parku rowerem, nagle ten na SS (id 105) zrobił mi NJ goniłem go, kazałem mu oddać rower, mówił mi na /w że spadłem... Ślepy chyba nie jestem, potwierdzi to Stanley Irving (J4YRZ jakoś tak) nagle wyciągnął PARALIZATOR i zrobił nim DM 5 kulek, potem mnie skopał i dostałem BW, wziął mi paralizator i kasę ( on nie jest w gangu to jakie ma prawo zabierać mi przedmioty i kasę, napad przed 21) powiedziałem mu że nie oddam ani kasy, ani przedmiotów bo zrobił mi NJ i zrobił DM z paralizatora, rozpoczęła się kłótnia że dla niego to jest Colt 45 ale przecież jest specjalny przedmiot który nosi nazwę "Colt 45" nie prawda ?? Potem przyszedł (zapewne) znajomy admin bo wszystkiego był po jego stronie, ani kęsa mi nie uwierzył potem była kłótnia od DE mówiłem wyraźnie, zostawiłem w szafce IC ale nie odkładamy tam przedmiotów bo ktoś kradnie, całe PD to potwierdzi po chwili patrzę "Server lost conettion" Ban przez stronę by Szybki. Proszę o "odbanowanie" i nadanie kary dla osobnika.

Witajcie ! Przemyślałem to co zrobiłem, proszę o ostatnią szansę a w zamian nałożenie mi AJ 500 minut i zabranie mi paralizatora i danie panu z którym miałem styczność czyli Sean Twis. I ponownie bardzo przepraszam.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych