Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [Unblock prowadzenia pojazdów] Danny Dowson

• Please log in to reply
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Daniel.3 06/12/2009 - 11:45

Daniel.
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Danny Dowson

Administrator/moduł nadający karę: Rick Poey (YoMen)

Powód kary: Skakanie na rowerze

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Nie będę tutaj pisał i wykręcał się lagami bo tak nie było. Źle postąpiłem i się do tego przyznaję, ale zrobiłem to nieumyślnie.

A więc przedwczoraj weszłem sobie na serwer i dowiedziałem się od mojego brata IC Rocky`ego Dowson`a, że w salonie można zakupić rowery za małą kwotę, która wynosi 500 dolarów. Więc pojechałem do salonu i zakupiłem sobie taki rowerek. Kupiłem rowerek no i zacząłem szaleć. Nie wiedziałem, że za to są takie kary jak Block na prowadzenie pojazdów. Po prostu dowiedziałem się, że są w salonie, kupiłem i się wygłupiałem na tym rowerze. Długo na tym rowerze nie jeździłem. Poszłem z serwera i pod wieczór ponownie weszłem. Przyjechałem tym rowerem pod ratusz i podjechał do mnie Rick Poey (YoMen) i nadał mi blokadę na prowadzenie pojazdów poczym odspawnował mój rower. Teraz właśnie będę kończył akademię policyjną i będę funkcjonariuszem LSPD. Możliwość prowadzenia pojazdów jest mi potrzebna do tego abym mógł prowadzić radiowozy. Za moje czyny bardzo przepraszam. Jest to moja pierwsza blokada na prowadzenie pojazdów i obiecuję, ze ostatnia. Sprzedam ten rower, żebym mógł spokojnie grać.

W razie gdy moja apelacja zostanie odrzucona proszę nie blokować mojej postaci. Jest to moja jedyna postać. Jeszcze raz bardzo przepraszam i pozdrawiam.

YoNiGGa
  • Do góry
    • 0

#2 Maciek.341 06/12/2009 - 11:54

Maciek.
  • Gracz
Jestem za unblockiem pojazdów dla Danny'ego. Znam go bardzooo długo i wiem, że jeśli zostal teraz ukarany, nigdy nie popełni tego samego czynu i zresztą jak sam powiedział - sprzeda ten rower. Sam teraz sprzedałem rower bo przynosi więcej szkody niż pożytku. Jestem za unblockiem.
  • Do góry
    • 0

#3 skb5247 06/12/2009 - 17:17

skb
  • Gracz
Wniosek zaakceptowany, blokada zostanie zdjęta za 14 dni licząc od dnia nałożenia blokady.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych