Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [UnBlock Prowadzenia]Thomas Hawker

• Please log in to reply
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Alan566 05/12/2009 - 23:24

Alan
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Thomas Hawker

Administrator/moduł nadający karę: Tony Pitt (Xenon)

Powód kary: Skakanie na rowerze

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Nie będę się wykręcał. Dałem dupy.

Po trzydniowej przerwie od gry wbiłem na serwer i patrzę - o, rowerki. Z czasem dowiedziałem się, że można je kupić w salonie samochodowym za symboliczną opłatę 500$. Jako, że nigdy nie byłem zwolennikiem wprowadzania rowerów na serwer nie zamierzałem go kupować. Jedak to było silniejsze ode mnie. Zobaczyłem tych graczy, którzy beztrosko skakali sobie rowerkami. No i też kupiłem. Jako, iż po chwili od momentu kupienia pojazdu dowiedziałem się, że mój kolega dostał blocka prowadzenia za 'skakanie rowerem po środku ulicy'. Postanowiłem, że pojadę sobie na plażę i tam sobie poskaczę przez ten murek koło Exotic Clubu - ten oddzielający chodnik od plaży. Nie był on wysoki, więc pomyślałem, że kara mnie ominie - to był błąd, postąpiłem głupio.

Możliwość prowadzenia pojazdów jest mi bardzo potrzebna na tej postaci, choćby dlatego, że jestem komendantem LSFD i często pilotuje helikopter. Jeżeli moja apelacja nie zostanie pozytywnie rozpatrzona to proszę chociaż o tymczasowy block prowadzenia i o nie zwiększanie kary.

Pozdrawiam
BanneD

• Do góry
    • 0

#2 skb5247 05/12/2009 - 23:28

skb
  • Gracz
Ze względu na postawę wniosek akceptuję, ale pilnuj się, bo następnym razem wniosek zostanie odrzucony, a blokada zostanie na zawsze.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych