Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

Problem z The Chronicles of Riddick: Escape From Butcher Bay

• Please log in to reply
2 replies to this topic

Woozie246 02/03/2013 - 11:32

Woozie
  • Gracz
Witam mam taki problem z grą The Chronicles of Riddick: Escape From Butcher Bay. Trafiłem do dołu, wygrałem już swoją pierwszą walkę z jednym z więźniów i teraz muszę udać się po następnego na podwórze. Problem jest taki że gdy idę na podwórze włącza się wczytywanie tamtego sektora. Gra się na początku wczytuje i potem zawiesza. I tak staje do końca, muszę wyłączać za pomocą Alt + ctrl + delete. Mój sprzęt:

Procek: AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 3800+ 2.0Ghz.
Karta graficzna: GeForce GT 220 - 1024MB.
Ram: 3GB.
Windows: Windows 7 64-bit ultimate.
Płyta główna: Nie wiem program everest nie pokazuje a obudowy mi się ściągać nie chce :D.
Directx: 11.

Gra nie jest orginalna, spiracona możliwe że to wina (piractwo=ban)a. Tutaj link do torrenta:
http://tnttorrent.in...cher_Bay_428193

Proszę o pomoc bo to super gra i chcę ją przejść :P.

P.S: Gra nie zawiesza się w ten sposób że dźwięki się przycinają itp, wszystkie dźwięki działają płynie a obraz się rusza np. muchy obok śmietnika. Ale czekałem już z 30 min a to ładowanie dalej się nie rusza.

Wie ktoś jak mi pomóc?

Edited by Woozie, 02/03/2013 - 10:39.

• Back to top
    • 0

Woozie246 05/03/2013 - 13:51

Woozie
  • Gracz
Pomoże ktoś?
  • Back to top
    • 0

mateo80 02/12/2019 - 00:35

mateo8
  • Świeżak

Postanowiłem pograć sobie w starego klasyka. Niestety również mam ten sam problem w tym samym miejscu. Komuś udało się to rozwiązać?

//edit. Udało mi się rozwiązać problem. Trzeba po prostu pobrać gotowego save z neta i go wrzucić do folderu z grą Content/Save. Następnie wybrać checkpoint 17 bo 16 nie działa. Czyli pomijamy 16 rozdział, ale za to możemy grać dalej.

Save: https://savesforgame...om-butcher-bay/

//edit2. Jednak trzeba wczytać nie 17 tylko 19 checkpoint i dopiero można grać dalej bez zawiech.

Edited by mateo8, 02/12/2019 - 00:09.

• Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic