Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [UnBan]Camillo Banson

• Please log in to reply
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 filo2020 0 05/12/2009 - 18:46

filo2020
  • Zbanowani
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Camillo Banson

Administrator/moduł nadający karę: GM 533 Mark White

Powód kary: Ban przez stronę by Szybki

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Okej, zrobiła się z tego grubsza sprawa, jeździłem sobie na skate-parku rowerem, nagle ten na SS (id 105) zrobił mi NJ goniłem go, kazałem mu oddać rower, mówił mi na /w że spadłem... Ślepy chyba nie jestem, potwierdzi to Stanley Irving (J4YRZ jakoś tak) nagle wyciągnął PARALIZATOR i zrobił nim DM 5 kulek, potem mnie skopał i dostałem BW, wziął mi paralizator i kasę ( on nie jest w gangu to jakie ma prawo zabierać mi przedmioty i kasę, napad przed 21) powiedziałem mu że nie oddam ani kasy, ani przedmiotów bo zrobił mi NJ i zrobił DM z paralizatora, rozpoczęła się kłótnia że dla niego to jest Colt 45 ale przecież jest specjalny przedmiot który nosi nazwę "Colt 45" nie prawda ?? Potem przyszedł (zapewne) znajomy admin bo wszystkiego był po jego stronie, ani kęsa mi nie uwierzył potem była kłótnia od DE mówiłem wyraźnie, zostawiłem w szafce IC ale nie odkładamy tam przedmiotów bo ktoś kradnie, całe PD to potwierdzi po chwili patrzę "Server lost conettion" Ban przez stronę by Szybki. Proszę o "odbanowanie" i nadanie kary dla osobnika.
  • Do góry
    • 0

#2 Gugel1 05/12/2009 - 18:51

Gugel
  • Świeżak
[qoute]( on nie jest w gangu to jakie ma prawo zabierać mi przedmioty i kasę, napad przed 21)[/quote]
Może był z blood's, oni mają skiny cywili.
  • Do góry
    • 0

#3 Neon 2 05/12/2009 - 18:52

Neon
  • Zbanowani
Bla bla bla.. a w tej bajce były smoki - spadłeś z roweru, kłamiesz i tyle. Dobra, ukradliśmy Ci go - gonisz nas dalej, potrąciłeś O.G gangu - no jasne że dostaniesz wpieprz, Paralizator - dostałem go jako deagle, więc go używam, dostałeś jeszcze 10kulek z mp5, i biegasz dalej, wkońcu bw - czas na okradanie, okradłem Cie z wszystkiego, Ty afczysz i na /w mi spamisz że jestem Non-RP, NJ i w ogóle, jesteś płaczkiem, płaczesz o paralizator i deagle, oraz tam 59 dolców, ey. Mark moim znajomym, nie. Znam go tylko za to, że zawsze mi pozwala - a, i jest taka zasada - masz przy sobie skryptowo, masz to IC - No Cry, było na terenie southcentral, więc mamy możliwość napadu na Ciebie, ;>.
  • Do góry
    • 0

#4 Grypa 242 05/12/2009 - 18:53

Grypa
  • Świeżak
Plakales i mowiles, ze za nic nie oddasz. Mowilem ci, ze jak nie oddasz to dostaniesz bana. Powiedziales zebym ci dal bana to dostales.

Nie chce widziec na serwerze totalnych placzkow. Zazwyczaj jak ktos placze przy oddaniu przedmiotow i przyjdzie gm/admin to oddaje. Ty na moj widok dalej plakales i mowiles, ze nie.
  • Do góry
    • 0

#5 filo2020 0 05/12/2009 - 18:55

filo2020
  • Zbanowani
//UP:
Mówiłem że chce bana, tak ale potem napisałem że wyjdę z tym o /unban.

//EDIT:

Paralizator - dostałem go jako deagle,

Zdecyduj się Colt 45, DE czy co może AK, M4 albo MP5 ??
  • Do góry
    • 0

#6 blackmigogang2936 05/12/2009 - 18:56

blackmigogang
  • Gracz
Wczoraj gdy stałem z jakąś osobą i doszły dwie kolejne, kręciłeś się z tekstami - "kórfa co to za gang? No co to za gang?".
  • Do góry
    • 0

#7 filo2020 0 05/12/2009 - 18:58

filo2020
  • Zbanowani
//UP:
Żartowałem sobie wtedy, IC miałem łyknięte, mam jeszcze 2 piwka, zostały mi w przedmiotach.
  • Do góry
    • 0

#8 * B M61465 06/12/2009 - 05:01

B M
  • Zarząd
Jesteś płaczkiem, a kara jest słuszna. Czytaj regulamin.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych