Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [unBlock Pojazdów]Aki Sato

• Please log in to reply
12 replies to this topic

Darius 2 05/12/2009 - 17:02

Darius
  • Zbanowani
Imię i nazwisko ukaranej postaci:Aki_Sato

Administrator/moduł nadający karę:YoMen

Powód kary:Stunty na rowerze.

Wyjaśnienie wraz z dowodami:Witam , nie będę się wykręcał lagami itp. po prostu zawaliłem .. Mimo zakazu stuntów na rowerze postawiłem na wspólnej wycieczce z Shuzo_Fuschido i Kenjim_Fuschido mieliśmy jechać na rowerkach za miasto , niestety Kenji dostał Crasha i czekaliśmy z Shuzo na niego , chwile go nie było i ja rozpędziłem się trochę rowerkiem i postawiłem go na przednie koło , w tym samym momencie YoMen nadał mi blokadę prowadzenia pojazdów, moja wina wiem , niestety jutro zdaję egzaminy do LSPD i prowadzenie pojazdów będzie mi ogromnie potrzebne.Obiecuję że jeżeli dostanę tego unblocka poprawię się a przede wszystkim poprawię moją grę , ostatnim czasem miałem taką niechęć , ale po wprowadzeniu rowerków i po pomyśle Kenji'ego zacząłem się z powrotem angażować , mianowicie chodzi o nasze pojazdy, ale nie będę się rozpisywał , jeżeli dostanę unblocka , to efekty sam Frank zobaczysz.Jeszcze raz przepraszam i postanawiam się poprawić , zgadzam się na blokadę konta , jeśli znowu coś przeskrobię , pozdrawiam Maciek.
  • Back to top
    • 0

How high 19 05/12/2009 - 17:07

How high
  • Świeżak
Yomen - to wiele wyjaśnia :D
Jestem za odblokowaniem, chociażby dlatego że wyznaje teorie "drugiej szansy". A skoro dodatkowo ma zdawać egzaminy IC, o blokady ooc są nonrp.. ah, no nic, co mnie do was - światowców...
  • Back to top
    • 0

Dravo13 05/12/2009 - 18:04

Dravo
  • Świeżak
Ekhm tak było, postanowiliśmy, że wspólnie udamy się na wycieczke gdzieś daaaleko po za miasto. Jednak pierw pojechaliśmy do banku bo miałem pożyczyć trochę gotówki znajomemu. W między czasie (przez schody) dostałem crasha, wchodzę do gry na rowerek, a tu nagle, że Aki Sato - blokada pojazdów. Pomyślałem sobie za co on mógł dostać. Wtedy Shuzo mi powiedział, że czekali na mnie i Aki w między czasie stanął sobie na przednim kole.

Ja jestem za unblockiem. Tyle osób dostało bloki ja pojazdy, że za niedługo nie będzie miał kto po ulicy jeździć.
  • Back to top
    • 0

skb5267 05/12/2009 - 23:08

skb
  • Gracz
AdminJail	NumLock (Brittney Frost)	Nieumiejetna jazda rowerem.	04/12/2009, 14:58
Kick	NumLock (Brittney Frost)	Blokada pojazdow zostanie nadana przez panel www za nieumiejetna	04/12/2009, 15:00
Blokada pojazdów	YoMen (Rick Poey)	Nieodpowiednie zachowanie na rowerze, od tego masz skatepark.	05/12/2009, 13:46
To już nie pierwszy raz.
  • Back to top
    • 0

Dravo13 06/12/2009 - 08:20

Dravo
  • Świeżak
Dajcie mu tą ostatnią szansę. To jest tylko gra, a z gry mamy czerpać przyjemność oraz przy tym się dobrze bawić. Przegrał na tym koncie 440h po to by przez jakieś tam małe błędy stracić praktycznie wszystko. Bez możliwości prowadzenia aut w policji wiele nie zdziała.

Wg mnie blokady prowadzenia pojazdów powinny być czasowe, a nie na stałe.

Np. tydzień-dwa. Wtedy dana osoba ma czas aby przemyśleć co zrobiła źle i następnym razem już tego nie będzie robić bo zaś będzie możliwość dostania kary na tydzień-dwa.
  • Back to top
    • 0

Darius 2 06/12/2009 - 11:05

Darius
  • Zbanowani
No tak nie pierwszy raz , ale sam kenji widział że jeździłem po chodniku .. Rower dziś sprzedam żeby mnie nie kusił , jeżeli jest możliwość poproszę o blokadę na rower.Naprawdę w policji nic nie zdziałam bez prowadzenia radiowozu.
  • Back to top
    • 0

moNs 118 06/12/2009 - 11:37

moNs
  • Gracz
Ja jestem przyzwyczajony do jazdy samochodem w SAMP i hamuje "S" nie na ręcznym. I z rowerem mi się to myli. Więc też nieraz zahamuje i stanę na przednim kole.
  • Back to top
    • 0

Fineasz.1 06/12/2009 - 11:40

Fineasz.
  • Świeżak
No nic, no na moje, JESTEM ZA
Ponieważ znam Aki'ego i każdemu się zdarzy, więc.. blokada pisania
  • Back to top
    • 0

Darius 2 06/12/2009 - 11:54

Darius
  • Zbanowani

Ja jestem przyzwyczajony do jazdy samochodem w SAMP i hamuje "S" nie na ręcznym. I z rowerem mi się to myli. Więc też nieraz zahamuje i stanę na przednim kole.

No właśnie o to chodzi w samochodzie hamuje się S a w rowerze jak naciśniesz S to Cię stawia na koło , a jak jedziesz szybko i dasz S to masz pewną glebę.
  • Back to top
    • 0

Archi-San33 06/12/2009 - 12:50

Archi-San
  • Gracz
Taka rada na przyszłość, zanim kupicie rowerek nauczcie się jeździć nim poprawnie, bez tego beznadziejnego i niepotrzebnego skakania i ciągłego wduszania "W" lub "Strzałki w przód", by jeździć jak szalony...
ByTheWay: Ostatnio widziałem na własne oczy, gość na rowerze stanął na światłach, a gdy zapaliło się zielone światło wpisał dość kontrowersyjną /me, mianowicie "/me pali gumę" hę, coś chyba nie tak...
Pozdrawiam, ArCzini...! :D
  • Back to top
    • 0

Darius 2 06/12/2009 - 13:19

Darius
  • Zbanowani

Taka rada na przyszłość, zanim kupicie rowerek nauczcie się jeździć nim poprawnie, bez tego beznadziejnego i niepotrzebnego skakania i ciągłego wduszania "W" lub "Strzałki w przód", by jeździć jak szalony...

A czy widziałeś jak ja wduszam ciągle W ? Jeździłem po chodnikach normalnie,pomału.
  • Back to top
    • 0

Archi-San33 06/12/2009 - 13:45

Archi-San
  • Gracz

A czy widziałeś jak ja wduszam ciągle W ? Jeździłem po chodnikach normalnie,pomału.

A czy widziałeś żeby moje słowa pisane kilka postów wyżej były kierowane w stosunku do Ciebie? Co do tematu, to myślę że to jednak wola Administracji niżeliby graczy, jestem neutralnie nastawiony, nie jestem za unblockiem, ale za zostawieniem go też nie...pozdrawiam :D
  • Back to top
    • 0

skb5267 06/12/2009 - 14:30

skb
  • Gracz
Blokada trwa tydzień od jej nałożenia, zgłoś się za 6 dni.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic