Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

Armies Of Exigo - LAN

armies exigo online

• Please log in to reply
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ten zly67 20/02/2013 - 18:34

ten zly
  • Gracz
Witam, jest ktoś chętny pograć w Armies Of exigo przez neta? Jak ktoś będzie chętny to pisać, bo niestety servery padły, ale stworzyliśmy przez COMODO, więc trzeba coś zrobić, ale zajmuje to max 5 minut ;) Ktoś Chętny pisać, to wszystko napisze co trzeba zrobić . :P

Gierka naprawdę zajebista.
  • Do góry
    • 2

#2 Czerep0 30/03/2013 - 15:05

Czerep
  • Świeżak

Witam, jest ktoś chętny pograć w Armies Of exigo przez neta? Jak ktoś będzie chętny to pisać, bo niestety servery padły, ale stworzyliśmy przez COMODO, więc trzeba coś zrobić, ale zajmuje to max 5 minut ;) Ktoś Chętny pisać, to wszystko napisze co trzeba zrobić . :P

Gierka naprawdę zajebista.

Witam, właśnie chciałem dzisiaj pograć po dłuższej przerwie i się trochę przestraszyłem jak zobaczyłem że się nie da ;/. Chętnie bym pograł, jakbyś mi napisał co i jak :P . Próbowałem pograć z domownikami poprzez sieć lokalną i nic ;/ może dlatego bo słabo się na tym znam ale próbowałem praktycznie wszystkiego, mógłbyś mi powiedzieć co i jak ? Z góry dzięki i co do gierki to się zgadzam :D
Pozdrawiam.
  • Do góry
    • 0

#3 ten zly67 30/03/2013 - 15:34

ten zly
  • Gracz

Witam, właśnie chciałem dzisiaj pograć po dłuższej przerwie i się trochę przestraszyłem jak zobaczyłem że się nie da ;/. Chętnie bym pograł, jakbyś mi napisał co i jak :P . Próbowałem pograć z domownikami poprzez sieć lokalną i nic ;/ może dlatego bo słabo się na tym znam ale próbowałem praktycznie wszystkiego, mógłbyś mi powiedzieć co i jak ? Z góry dzięki i co do gierki to się zgadzam :D
Pozdrawiam.

A jaki masz nick w armies + Wyślij mi GG, na Prywatną Wiadomość i ci wszystko na GG omówię.

Użytkownik Reflex edytował ten post 30/03/2013 - 15:50

• Do góry
    • 0

#4 luki24100 21/08/2014 - 12:43

luki2410
  • Świeżak

witam

chętnie bym pograł :P ale samemu to nie to samo ;/

• Do góry
    • 0

#5 ten zly67 23/08/2014 - 15:46

ten zly