Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [UNBlokada pojazdów] Paul Pavarotti

• Please log in to reply
3 replies to this topic

Ponury0 514 05/12/2009 - 14:10

Ponury0
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Paul Pavarotti

Administrator/moduł nadający karę: Misiek

Powód kary: Skakanie na rowerze, jazda srodkiem ulicy.

Wyjaśnienie wraz z dowodami: To tak, wczoraj po szkole wszedłem na serwer i po chwili dowiedziałem się że można zakupić rowerek, początkowo w to nie wierzyłem. Gdy pojechałem do salonu okazało się że to co mi powiedziano jest prawdą. Po zakupieniu roweru pojechałem po niego do tej fabryki ( tam gdzie się spawnują zakupione pojazdy ), wsiadłem na rower przy wyjeździe z tej fabryki skoczyłem ( tylko raz ), tak szczeże chciałem tylko sprawdzić czemu administracja wprowadziła rowerki ( nie musicie w to wierzyć, bo wiem że wiele osób wymyśla takie wymówki i to się robi już żałosne ), czy może zablokowali skakanie lub coś. Po skoku przejechałem kawałek i patrze Blokada prowadzenia pojazdów. Sądzę że kara jest niesłuszna ponieważ jeden mały skok i jazda ulicą, a nawet nie wiedziałem o tej zasadzie że nie można jeździć po ulicy.
  • Back to top
    • 0

Kali71 05/12/2009 - 14:26

Kali
  • Gracz
Bylo mowione ze skakac nie mozna. Moim zdaniem blokada powinna zostac, chociaz na jakis czas.
  • Back to top
    • 0

Ponury0 514 05/12/2009 - 14:28

Ponury0
  • Gracz

Bylo mowione ze skakac nie mozna. Moim zdaniem blokada powinna zostac, chociaz na jakis czas.

No wiem że skakać nie można, chociaż tego nie widziałem przed wprowadzeniem rowerka, raz skoczyłem, wiem że błąd, ale naprawdę chciałem tylko sprawdzić. Zgadzam się na blokadę nawet na jakiś czas.
  • Back to top
    • 0

skb5267 05/12/2009 - 16:19

skb
  • Gracz
Ze względu na twoja postawię blokada zostanie zdjęta. Pamiętaj, jeśli kiedykolwiek otrzymasz blokadę prowadzenia pojazdów zostanie ona na zawsze.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic