Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [UnBan] Quarto Carvezzo

• This topic is locked This topic is locked
13 replies to this topic

Gangster.6 05/12/2009 - 11:13

Gangster.
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Quarto Carvezzo

Administrator/moduł nadający karę: Nie wiem.

Powód kary: Sprężenie powietrza w celi, posiadanie broni, strzelanie do funkcjonariusza< wtf? > Próba odmrożenia przez /przebierz, niestosowanie się do regulaminu gangów, złe korzystanie z roweru.

Wyjaśnienie wraz z dowodami: http://www.fooh.pl/i...hic6r3hrfpf.png tylko tyle. Ok, wczoraj norte zrobiło na nas wjazd.. Dziś wchodzę, patrze a tu ban.
Sprężenie powietrza w celi - eee, nie wiem za co to. Jak byłem we więzieniu to krzyczałem na /k z resztą, jak inni. Siedziałem wtedy z takim jednym Petrem Flimem, noobił, robił DM na mnie..
Posiadanie broni i strzelanie do funkcjonariusza - Co to w ogóle ma być? ... Kompletnie nie rozumiem ;x
Próba odmrożenia przez /przebierz - Podczas napadów i różnych takich przebierałem się w wozie z gaszonym silnikiem, używałem /me .. Ss'ów niestety nie mam, jak robiłem reinstal przez jednego moda to wszystko poszło.
Niestosowanie się do regulaminu gangów - Eee, jak się nie mylę to to było za czasów Cougara, dostaliśmy wtedy AJ na 30 min.
Złe korzystanie z roweru - Po wyjaśnieniu na forum, Konrad dał mi AJ na 200 min.
  • Back to top
    • 0

Kobył1180 05/12/2009 - 11:18

Kobył
  • Gracz

Sprężenie powietrza w celi

- dostałeś kolejny wyrok od policjanta, a wyroki z policji rejestrują się w logach kar. :D

Posiadanie broni i strzelanie do funkcjonariusza

- To tak samo.

Próba odmrożenia przez /przebierz

- tutaj wygląda następująco. Kiedyś przed updatem i wyjściem 0.3, by "odpalić" samochód, wpisywało się /przebierz. Misiek to zablokował no i, gdy w aucie to wpisujesz dostajesz WARN od systemu ( beszta Cię ;))

Złe korzystanie z roweru

Jeśli Konrad Ci nadał 200 minut Admin Jaila, to raczej już wyjaśnione. Otrzymałeś bana przez Panel.
  • Back to top
    • 0

Gangster.6 05/12/2009 - 11:21

Gangster.
  • Świeżak

Sprężenie powietrza w celi

- dostałeś kolejny wyrok od policjanta, a wyroki z policji rejestrują się w logach kar. :D

Posiadanie broni i strzelanie do funkcjonariusza

- To tak samo.

Próba odmrożenia przez /przebierz

- tutaj wygląda następująco. Kiedyś przed updatem i wyjściem 0.3, by "odpalić" samochód, wpisywało się /przebierz. Misiek to zablokował no i, gdy w aucie to wpisujesz dostajesz WARN od systemu ( beszta Cię ;))

Złe korzystanie z roweru

Jeśli Konrad Ci nadał 200 minut Admin Jaila, to raczej już wyjaśnione. Otrzymałeś bana przez Panel.

Sprężenie powietrza w celi to był warn od Tonnego Pita. A jeśli chodzi o rower to było jeszcze jak Cougar był, więc o czym mowa?
  • Back to top
    • 0

Skun 121 05/12/2009 - 15:21

Skun
  • Gracz
Ja jestem za UnBanem. Quatro to dobry gracz. Grałem z nim i nie mam zastrzeżeń.
  • Back to top
    • 0

dogulaz 246 05/12/2009 - 15:24

dogulaz
  • Świeżak

Ja jestem za UnBanem. Quatro to dobry gracz. Grałem z nim i nie mam zastrzeżeń.

• Back to top
    • 0

Ziomek15 05/12/2009 - 15:47

Ziomek
  • Świeżak
Nalez mu sie unban, poniewaz jest dobrym graczem, znam go OOC jak i IC i to wlasnie on polecil mi ten server i watpie w to zeby specjalnie cos zrobic zeby tutaj nie grac :D
  • Back to top
    • 0

Gangster.6 05/12/2009 - 18:50

Gangster.
  • Świeżak
Odświeżam :D Nadal proszę o un bana. Z góry dziękuje.
  • Back to top
    • 0

Patafiks938 05/12/2009 - 19:48

Patafiks
  • Gracz
Gangsta4All to dobry gracz, dobrze odgrywa latynosa z El Corony nalezy mu się UnBan.
  • Back to top
    • 0

Toretto42 05/12/2009 - 20:59

Toretto
  • Gracz
Czy za strzelanie do funkcjonariusza może być ban? W Los Angeles codziennie ginie z kilku policjantów. Jestem za UNBANEM, nawet jeżeli słuszny to należy się druga szansa nie?
  • Back to top
    • 0

Paweł Chonchera147 05/12/2009 - 23:34

Paweł Chonchera
  • Gracz
http://h-rp.pl/threa...062-page-2.html
  • Back to top
    • 0

Ziomek15 06/12/2009 - 08:53

Ziomek
  • Świeżak
Ta należy mu się druga szansa :D
  • Back to top
    • 0

Gangster.6 06/12/2009 - 16:58

Gangster.
  • Świeżak

http://h-rp.pl/thread-18062-page-2.html

To pisałem za kolege, ponieważ on ma bana na IP i nie mógł napisać. Chyba rozumiecie, nie chcę być złym kumplem :D

@Edit: Ee, przyszło mi na myśl jedna rzecz. Tylko nie myślcie że mam dwa konta . . . Mam dwa komputery, ale z tej samej sieci. Z tego ja korzystam, z tamtego moi rodzice..
  • Back to top
    • 0

Ricardo_Diaz 7 06/12/2009 - 17:06

Ricardo_Diaz
  • Zbanowani
Jestem za odbanowaniem tego gracza, dlaczego?

Jego RP jest po prostu cudowne, da się z nim grać. Żadna akcja nie była z nim nudna, nawet jak ktoś dostawał bw, nie płakał.
Życzę Ci, aby administratorzy rozpatrzyli pozytywnie twoją apelację.

PS: Nie długo święta, dajcie mu szansę.
  • Back to top
    • 0

Paweł Chonchera147 07/12/2009 - 08:24

Paweł Chonchera
  • Gracz
Apelacja zaakceptowana.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic