Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [UNBLOCK] Mark Vege

• Please log in to reply
3 replies to this topic

Bandab 190 04/12/2009 - 21:44

Bandab
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Mark vege
Administrator/moduł nadający karę: Konrad (Conny Williams)
Powód kary: Stuncik rowerkowy
Wyjaśnienie wraz z dowodami: Wiem, że nie powinienem pisać ponownego posta na ten sam temat, ale tak bardzo zależy mi na grze na tym serwerze, że musze. Chodzi o zablokowane prowadzenie pojazdów. Dostałęm tę że blokadę podczas gdy stuntowałem na rowerze. Zrobilem to, ponieważ myslałem, że na rowerze mogę zachowywać sie jak w prawdziwym życiu. Żałuję za to co zrobiłem i najmocniej przepraszam. To co zrobiłem, robiłem tylko i wyłącznie z niewiedzy. Bez pojazdu w grze gra sie bardzo trudno, tym bardziej, ze moja praca opiera sie na szybkim przemieszczaniu sie. O rowerach dowiedziałem sie dopiero dzisiaj. Poszedłem do salonu i kupiłem. Chaciałem wypróbować sobie go. Wszystko co robiłęm popełniłem z powodu mojej niewiedzy. Człowiek uczy się na błedach, a każdy zasługuje na drugą szansę. To pierwsze moje przewinienie tego typu i przysiegam, że ostatnie. Polak mądry, po szkodzie.
Prosze o drugą szansę i przepraszam najmocniej jak tylko mogę. Bardzo zależy mi na grze na tym serwerze, ponieważ uważam, że jest to najlepszy polski serwer tupu RP.

Z wyrazami sruchy:
Bibi[Mark Vege]
  • Back to top
    • 0

Theodore 0 05/12/2009 - 00:44

Theodore
  • Gracz
Wyraził skruchę. Znam człowieka z biznesu :D Jest odpowiedzialny i naprawdę mogę za niego poręczyć. Rowery to nowość, nie wszyscy gracze znają zasady jak się nimi posługiwać, dlatego też mam propozycję aby łaskawie do nich podchodzić. Pozdrawiam ;)
  • Back to top
    • 0

Rodriguez 0 05/12/2009 - 08:26

Rodriguez
  • Zbanowani
Też jestem za, ale trzeba ponosić konsekwencję swoich czynów.
Gdy Misiek wprowadził możliwość zakupienia rowerów, ostrzegał o karach jakie będą stosowane za jazdę non-rp.
Ja nawet nie kupiłem roweru gdyż lubię szarżować, a w organizacji ścigantów, w której jestem było by ciężko uczestniczyć bez możliwości prowadzenia pojazdów.
  • Back to top
    • 0

skb 5267 05/12/2009 - 11:46

skb
  • Gracz
http://h-rp.pl/thread-18551.html
Postać 'Mark Vege' zostaje zablokowana zgodnie z regulaminem.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic