Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [UnBan] Malcolm Williams

• Please log in to reply
34 odpowiedzi w tym temacie

#1 .LeiTo.7 04/12/2009 - 20:03

.LeiTo.
  • Świeżak
Cytuję słowa Karola:

Imię i nazwisko ukaranej postaci: Malcolm Williams

Administrator/moduł nadający karę: Nie wiem

Powód kary: "Zamknij dupę kozi rowie"

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Napisałem tak do typka in charakter, Niestety nie mam screena bo nie spodziewałem się że za obrazę podczas akcji in charakter dostaje się - BANA !

• Do góry
    • 0

#2 * B M61465 05/12/2009 - 15:49

B M
  • Zarząd
Zbanowany na prośbę Orioksa. Tacy jak Ty nigdzie nie są pożądanymi graczami.
  • Do góry
    • 0

#3 ~Fishu.0 05/12/2009 - 19:12

~Fishu.
  • Świeżak

Czy to jakiś żart? Oriox jest administratorem serwera *reklama*, nie H-RP
#Oriox jak i administracja z *reklama*.net zasłużyła sobie na pocisk z mojej strony gdyż była to obrona przed ich pociskiem w moim kierunku. Szydzenie i szykanowanie mnie doprowadzilo do tego czym się to skończyło. Teraz biedny Oriox - dziecko szuka wsparcia na serwerze który tak ładnie tyra wraz z kumplami adminami z lski. Czy naprawdę misiek sądzisz, że taki gracz jak ja nie zasługuje na grę na tym serwerze? Zasięgnij opini o mnie osób które ze mną grały - tu na tym serwerze i wkład jaki tu włożyłem i ilość osób jakie sprowadziłem na ten serwer właśnie z LSKI - ludzi którzy są zmęczeni syfem jaki jest na *reklama*.net.
Musisz wybrać Misiek - gracz który tworzy serwer rozwiając jego struktury i życie społeczne RP na wysokim poziomie, czy słowo admina z konkurencji który szerzy propagandę przeciw twojej działalności.
Liczę że wybierzesz dobrze,

Pozdrawiam, Blantson.

~od Karola.
  • Do góry
    • 0

#4 Kristo2 05/12/2009 - 19:24

Kristo
  • Gracz
nie no bez jaj ludzie, dużo osób jest takich którzy obrazili Orioxa, no ale żeby bez konkretnego powodu dostawać bana za obrazę administratora całkiem innego serwera? Zastanówcie się co czynicie.
  • Do góry
    • 0

#5 lukpir0 05/12/2009 - 19:27

lukpir
  • Świeżak
To są kpiny ? Administracja z L* rządzi h-rp... pokazujecie tutaj swój poziom.
  • Do góry
    • 0

#6 Lesiu 0 05/12/2009 - 19:28

Lesiu
  • Zbanowani
Nie gram już na tym serwerze, ale doszły mnie słuchy, że administracja Los Santos Role Play banuje graczy na h Role Play. Ciekawe, bardzo ciekawe! Dobrze, że już tutaj nie gram, bo mógłbym się bać kary od Orioxxa, którego także nazwałbym "Kozim Rowem". A co do gracza(Karola), który prosi o Unbana powiem, że posiada wysokie Role Play. Ma ułożone pod sufitem równiej niż połowa całej administracji. Możecie mnie za to zablokować, ale takie są fakty. To co się dzieje na tym serwerze przechodzi swoje granice. Do widzenia!

P.S: Mogę teraz wywnioskować, że Karol już nigdzie nie może grać?
  • Do góry
    • 0

#7 KsiążeKubuś0 05/12/2009 - 19:37

KsiążeKubuś
  • Świeżak
Nie widziałem dokońca oco poszło ale teraz już wiem. *reklama* rządzi H-RP? Moim zdanie Malcolm powinien otrzymac unBan'a. Jego RP jest na wysokim poziomie. Jak to kolega wyżej ujął to Blantson nie może już nigdzie grac? Bez przesady...Należyy siię unblock.
Karol zdobyl szacunek u graczy net4game.com w krotkim czasie - wiesz dlaczego ? Bo to naprawdę wporzadku typ który potrafi rozwiązać każdy - nawet najtrudniejszy problem w kozystny dla obu stron sposób. To co robi robi zawsze z pasją i do końca - ma wielkie doswiadczenie a gra z nim to przyjemnosc ktorej teraz nas pozbawiacie, o to chodzi ?
  • Do góry
    • 0

#8 Nyqual0 05/12/2009 - 19:45

Nyqual
  • Świeżak
Znam Blanta z LSki, grałem z nim bardzo dużo. Dobrze go poznałem i wiem jaki jest. Wiem jak wygląda jego sprawa z adminami *reklama*.net. Stawiam się tu za Karolem, bo banowanie go za "wyzwisko" w stronę admina innego serwera, jest nie na miejscu. Pozatym net, za wszelką cene chce zniszczyc Karola. Jestem za unblockiem.
  • Do góry
    • 0

#9 Evan. 0 05/12/2009 - 19:51

Evan.
  • Zbanowani
Blant to dobry gracz, a że powiedział kilka słów 'Orioksa' czy jakoś tak. Jestem za Unbanem.
  • Do góry
    • 0

#10 Mama5 05/12/2009 - 19:52

Mama
  • Gracz
Misiek, powiedz mi Orioxxx rządzi czy ty? Teraz ty idź na *reklama* i powiedz żeby oni zbanowali kogoś kto nie pasuje Tobie... Karol to na prawdę świetny gracz, dobrze prowadził gang, nie ma żadnych przeciwwskazań żeby go banować. Orioxxx to dziecko i wyżywa się na innych bo w rzeczywistości nie może.
  • Do góry
    • 0

#11 Blantson4 05/12/2009 - 20:05

Blantson
  • Świeżak
Misiek !

Jestem skory do rozmowy głosowej w celu rozwiania każdej twojej wątpliwości.

Jestem osobą studiującą i pracującą więc podaj datę i godzinę najlepiej po 18:00 albo przed 10:00
  • Do góry
    • 0

#12 Rafał.40 05/12/2009 - 20:17

Rafał.
  • Gracz
Hm to jeszcze ja pozwolę sobie wyrazić swoją opinię. Blanston jest bardzo dobrym graczem, posiada wysoki poziom RP, wiem bo z nim gram na co dzień i widzę. Po drugie, nie wiedziałem, administracja z *reklama* ma wpływ na decyzje naszych administatorów.
  • Do góry
    • 0

#13 Misia0 05/12/2009 - 20:49

Misia
  • Świeżak

Hm to jeszcze ja pozwolę sobie wyrazić swoją opinię. Blanston jest bardzo dobrym graczem, posiada wysoki poziom RP, wiem bo z nim gram na co dzień i widzę. Po drugie, nie wiedziałem, administracja z *reklama* ma wpływ na decyzje naszych administatorów.

Zgadzam się z nim jestem na UnBanem
  • Do góry
    • 0

#14 Gość (Lightmaster) 05/12/2009 - 20:52

Gość (Lightmaster)
  • Goście
Tak ten koleś a zarazem mój kolega jest świetnym graczem, prezentuje bardzo wysokie RP i świetnie sie z nim gra. Gdy dowiedziałem się, że dostał bana tutaj bo Oriox tak chciał to to jest porażka adminów, jak oni mogą go tak traktować. Na (reklama) grało wielu dobrych graczy którzy zostali zbanowani przz właśnie Orioxa no i dlatego grają na tym serwerze. Także owy zbanowany zgarnął kilku dobrych graczy w ty mnie dlatego tamte cwaniaki sie mszczą i nie darzą spokojnie pograć a przypominam, że Blantson ma swoja organizację i wogóle
  • Do góry
    • 0

#15 MamWas0 05/12/2009 - 21:22

MamWas
  • Świeżak
Jeśli Oriox jest adminem na LS-PR nadal to proponowałbym jego tu zbanować. Administracja z *reklama* moim zdaniem nie ma żadnych własnych zasad, są to chamy i prostaki większość. A co do apelacji tego gracza to jestem za UnBanem dobry RP'er, ale czasami przesadza z wulgaryzmem w IC, ale to jak w realnym życiu wiele osób tak przesadza, a są jeszcze i gorsi.
  • Do góry
    • 0

#16 HazeBhoy69 05/12/2009 - 22:16

HazeBhoy
  • Gracz

Jeśli Oriox jest adminem na LS-PR nadal to proponowałbym jego tu zbanować. Administracja z *reklama* moim zdaniem nie ma żadnych własnych zasad, są to chamy i prostaki większość. A co do apelacji tego gracza to jestem za UnBanem dobry RP'er, ale czasami przesadza z wulgaryzmem w IC, ale to jak w realnym życiu wiele osób tak przesadza, a są jeszcze i gorsi.

Przypisuje się :D Dlaczego administracja z *reklama* ma właśnie na tym serwerze załatwiać swoje sprawy?
//TOPIC: Znam Malcolma (Karola) IC, znaczy znałem na innej postaci bardzo dobrze ;) Ma dobre RP i gra z nim to sama przyjemność :P
  • Do góry
    • 0

#17 Pedriux 1162 05/12/2009 - 22:25

Pedriux
  • Gracz
Jestem za unbanem, znam Karol'a - wiem coś o tej sprawie i myślę, że administracja *reklama* powinna mieć tu tyle do gadania co roczne dziecko. Bez obrazy.
  • Do góry
    • 0

#18 Spicy166 05/12/2009 - 22:49

Spicy
  • Gracz
Eh, Blant ma bardzo dobre RP, nie wiem czemu go zbanowała administracja..Myślę iż należy mu się unban.. Trochę nie fair administracja postąpiła..
  • Do góry
    • 0

#19 Parker0 05/12/2009 - 22:56

Parker
  • Świeżak
Jestem za UnBanem czemu on dostał bana za obrazę admina z innego serwera Oriox to dziecko sam przestałem grać na L*-RP ponieważ też się tak na mnie wyżywał a i tak jak kiedyś gadałem z nim na skype to obrażał h-rp.
  • Do góry
    • 0

#20 Ericsson 0 05/12/2009 - 23:53

Ericsson
  • Zbanowani
Karolek jest moim ulubionym graczem wiem jak on gra ale przecież *reklama* to konkurencja to co to ma być co kurcze to mnie poprostu w..denerwuje unban dziekuje.
  • Do góry
    • 0

#21 Dario4 06/12/2009 - 00:01

Dario
  • Gracz
No cóż, co ja mogę powiedzieć, karol, grałem z nim na Los .. no, to jest dobry gracz, w sumie dużo z nim przegrałem, no cóż. Każdy popełnia błędy, najlepiej dać mu jakiegoś warna, czy coś i zapomnieć o całej sytuacji, bo to moim zdaniem jest nie potrzebne, gdy dwa konkurujące serwery mają na siebie wpływ, w tym przypadku inny serwer ma wpływ na h, eh? Jak coś mi przyjdzie na myśl, to dopiszę, tym czasem chciałbym prosić o unbanicję karola, bo nie zasłużył. Nie ma grać już w ogóle, bo na L*Rp mu nie wyszło, pokłócił się z administracją? No bywa, ale dlaczego ma dostawać po dupie na innym serwerze, to tylko internet chłopaki.

Eh, chwileczka. Przeczytałem to trzy razy, i w sumie wyszło na to, że ja piszę, że karol jest zły i nie dobry. Nie prawda, staram się tylko przedstawić moje rozumowanie, bo spójrzcie na to tak - Karol, dobry gracz, jak widać, jest dużo opinii na jego temat, większość pozytywne, więc coś wniósł na serwer, skoro ludzie go lubią, prawda? Nie wiem, dlaczego inny serwer ma wpływ na Wasz serwer, to już nie ważne - Wasza i tylko Wasza sprawa, ale dlaczego ma cierpieć ktoś, kto przeniósł się z innego świata na Wasz serwer, w celu rozrywki. Rozważcie jego wniosek o unbana pozytywnie, proszę Was o to.

@koleś pode mną: TO nie jest forum, na wyzwiska innych administratorów, chcesz powyzywać idź na podwórko.
  • Do góry
    • 0

#22 ksiomal 0 06/12/2009 - 00:15

ksiomal
  • Zbanowani
Myślałem że HRP i (reklama) to dwa osobne serwery. Może lepiej ukarać go za coś, co by zrobił na HRP, a nie za to że wyzwał zakompleksionego orioxa?
  • Do góry
    • 0

#23 adamingo36184 06/12/2009 - 00:22

adamingo36
  • Gracz
Tak, Blantson potrafi bardzo dobre wrażenie wywrzeć, już na samej rozmowie wstępnej do gangu czy housing pojectu pokazuje że wie co robi i ma wszystko poukładane, a z tego co widać każdy inny mówi to samo.
Osobiście nie mam pojęcia jak może dojść do tego, żeby ktoś o nieco zrytej opinii z konkurencyjnego serwera decydował o losach H-RP.
To tak jakby ludzie z McDonald's mówili tym z KFC co mają dawać do potraw...
  • Do góry
    • 0

#24 Blantson4 06/12/2009 - 00:28

Blantson
  • Świeżak
Chciałem zaznaczyć, że zabieram ludzi z *reklama* na net4game.com
Być może to jest jednym z powodów tej obłudnej propagandy.
  • Do góry
    • 0

#25 Ben 1 06/12/2009 - 00:50

Ben
  • Świeżak

Misiek, powiedz mi Orioxxx rządzi czy ty?...................

Czy ja dobrze zrozumiałem ze ktoś z *reklama* ma wpływy na H-rp ?
  • Do góry
    • 0

#26 Dario4 06/12/2009 - 01:14

Dario
  • Gracz
Ludzie, kurwa! Nie wiem, czy dobrze to rozumiem, ale to jest bardziej skomplikowanie, niż Wasze rozumowanie : Oriox powiedział a misiek go wysłuchał i to zrobił. Mnie się wydaje, że z orioxem gadali na temat karola, następnie, misiek postanowił zbanować karola, żeby uniknąć takich sytuacji jak na l*-rp. Mnie się wydaje, że to temat o unbana, a nie o to, kto kim rządzi, do cholery jasnej. Przepraszam, za ten post, ale po prostu wkurwiają mnie ludzie, którzy nic nie wiedzą, a pierdolą różnie dziwaczne rzeczy. Post możecie usunąć jak kilka osób przeczyta go i przemyśli sobie co oni tak na prawdę mają w tych głowach. Więc prosiłbym, aby obyło się bez procentów. :D
  • Do góry
    • 0

#27 Anthony_Petterson0 06/12/2009 - 01:51

Anthony_Petterson
  • Świeżak
Czym wam już całkiem rozum odjęło? To sprawy Miśka, to jego decyzja, powinniście to uszanować, a nie robić z tego problem. Jak dla mnie, to temat do zamknięcia, nie ma co tu debatować - proste.

@Topic: Karol, może zapomnieć o światowej scenie role-play, tu i tam, no wiecie - *reklama*, h-rp.
  • Do góry
    • 0

#28 Cazzy9 06/12/2009 - 02:16

Cazzy
  • Świeżak
@up
Teraz to miśkowi za przeproszeniem 4 litery liżesz. Według mnie i nie tylko banicja była niesłuszna. Wiele wulgaryzmów widziałem in charachter.
  • Do góry
    • 0

#29 Anthony_Petterson0 06/12/2009 - 02:50

Anthony_Petterson
  • Świeżak
Wiadome, spodziewałem się takie wypowiedzi. Nic innego nie przychodzi Ci do głowy, chłopak? Dużo wniosłeś do tematu, serio. Uważaj, bo jeszcze otrzymasz nobla.
  • Do góry
    • 0

#30 Kapiszon 79 06/12/2009 - 02:51

Kapiszon
  • Gracz

Wiadome, spodziewałem się takie wypowiedzi. Nic innego nie przychodzi Ci do głowy, chłopak? Dużo wniosłeś do tematu, serio. Uważaj, bo jeszcze otrzymasz nobla.

Za to TY przynosisz jeszcze więcej. Zrozum temat, a pogadamy.
  • Do góry
    • 0

#31 Anthony_Petterson0 06/12/2009 - 03:02

Anthony_Petterson
  • Świeżak
Proponuję położyć się spać, dobrze Ci to zrobi. Skończ z no-life.
  • Do góry
    • 0

#32 * B M61465 06/12/2009 - 03:18

B M
  • Zarząd
Brak mi po prostu słów na IQ osób takich jak lukmir. Rządzi? Mamy podobną politykę w tej kwestii, dlatego sporadycznie zdarzają się takie przypadki. To nie pierwszy raz, gdy jeden z serwerów pomaga w uchwyceniu kogoś.

Owszem, wydajesz się być ogarniętą osobą.

[2009-11-28 10:31:13] Karol - ! (Blant): siema pedale
[2009-11-28 10:31:17] Karol - ! (Blant): dobry filmik :D
[2009-11-28 10:34:09] oriox: taki stary, a taki naiwny.
[2009-11-28 10:40:20] Karol - ! (Blant): zamknij dupe kozi rowie ;) I tak dobrze wiadomo grubacie że to ty ;)
[2009-11-28 10:41:11] oriox: taki stary, a tak prymitywnym językiem włada.
[2009-11-28 10:41:32] Karol - ! (Blant): Prymitywnym ?
[2009-11-28 10:41:39] oriox: zamknij dupe kozi rowie :D I tak dobrze wiadomo grubacie że to ty :D
[2009-11-28 10:42:13] Karol - ! (Blant): No tak... zapomniałem że jesteś pierdoilonym nerdem, kujonem, konfidewntem.
[2009-11-28 10:42:24] Karol - ! (Blant): Na ulicy pewnie w pierdol za frajerstwo dostajesz, e :D ?
[2009-11-28 10:42:38] oriox: konfident komuś coś donosi, a ja przyjmuję tylko donosy. :D
[2009-11-28 10:43:04] oriox: taki stary, a taki wulgarny. wstydziłbyś się, takie wychowanie pokazywać.
[2009-11-28 10:43:14] Karol - ! (Blant): Jaki manmy, ja mówięo realnym życiu, kurewska stonogo.
[2009-11-28 10:43:28] Karol - ! (Blant): Mnie wychowałą ulica
[2009-11-28 10:43:51] Karol - ! (Blant): A ciebie stary, transwestyta - typ co przebiera się w damskie ciuszki :D
[2009-11-28 10:44:13] oriox: Nieładnie jest obrażać czyichś rodziców.
[2009-11-28 10:44:23] oriox: Nie nauczyła cię tego ulica?
[2009-11-28 10:44:48] Karol - ! (Blant): Ładnie
[2009-11-28 10:44:57] Karol - ! (Blant): zwłaszcza takiego konfidenta jak ty
[2009-11-28 10:44:59] Karol - ! (Blant): ;)
[2009-11-28 10:45:09] Karol - ! (Blant): Co się brendzluje przay rozmowie z Iwoną
[2009-11-28 10:45:11] Karol - ! (Blant): Haha :D
[2009-11-28 10:45:43] oriox: Mnie wychowali ludzie, nie znam zwrotu "brendzlować".
[2009-11-28 10:46:13] oriox: Ponadto jeżeli lubisz obrażać rodziców, zwyzywaj swoich, bo pozwolili ci na samowolkę.
[2009-11-28 10:46:16] Karol - ! (Blant): Bo jesteś małokumaty
[2009-11-28 10:46:31] oriox: Bo wychowywałem się w domu. :P

Ale nie w tych logach - u nas zostałbyś zbanowany po pierwszej takiej wypowiedzi, bez wchodzenia w polemikę. Jakiś motyw, który by to usprawiedliwił?
  • Do góry
    • 0

#33 * B M61465 06/12/2009 - 03:25

B M
  • Zarząd
[quote name='Kapiszon]Misiek' date=' a nie sądzisz, że to ich prywatna sprawa?[/quote']
Jeżeli przejrzę logi i okaże się, że w całej jego karierze na h-rp nic takiego nie nastąpiło - owszem. Uznam, że to jest sprawa prywatna.

Nie kasuj mi tu wiadomości, skurczybyku. :D
  • Do góry
    • 0

#34 Blantson4 06/12/2009 - 14:35

Blantson
  • Świeżak
Admini z LSki robili i będą robić na mnie dalej nagonkę bo się po prostu - UWZIĘLI. Dlaczego ? Za mądrze gadałem :D

Oriox - Był na postaci swojej dyrektorem FBI, którego wrzuciłem jako prokurator za kratki - strasznie się tym oburzył uważając, że zniszczyłem jego reputację i używając siły administracyjnej sobie stamtąd swoiście wyszedł - zrobiłem na niego nagonkę to się teraz odgrywa

Jest to naprawdę nierozważny człowiek, który potrafił rozwiązaywać PRYWATNE sprawy tylko poprzez siłę jaką mu nadano a nie po przez siłę intelektu - której najwyraźniej NIE MA !

Misiek ! Ja o orioxie to co sądzę będę sądził dalej i ani ty ani nikt inny tego nie zmieni bo to jest sprawa MIędzy NIM a MNĄ tak samo jako sprawa między mną a administracją *reklama* bo powiedzmy sobie szczerze - oni zasługują na takie traktowanie jakie JA im serwuję bo więcej nie są warci.

A to że współpracujecie jak INTERPOL i łapiecie eliminując potencjalne zagrożenie serwera to fajnie - ale uważam, że ja zagrożeniem dla waszego serwera nie jestem w najmniejszym stopniu ponieważ faktem istotnym zalążku mojej gry na tym serwerze jest to, że zanim zacząłem tuy grać i tracić swój cenny czas zrobiłem wywiad środowiskowy o atmosferze, administracji rozmawijając z nimi nie jednokrotnie. Zauważyłęm że sprawy są załatwiane od ręki mimo iż jest to Całkowicie darmowy serwer ! Ey... CO JA BYM MÓGŁ TU ZŁEGO ZROBIĆ? W życiu nawet nie miałem zainstalowanego sobejta, nie zostałęm ukarany ani przyłapany mimo częstych sprawdzeń moich logów przez administrację lski odnośnie wałków, przelewów kasy itp... Wiem, że to zabrzmi dość .... ekhm... ale uważam siebie za porządnego gracza, który działa z rozmachem nowych pomysłów realizując je w sposób przystępny dla każdego gracza.

Takie podejście i skreślenie mnie, bez poznania mojej osoby - zaszufladkowałeś mnie, niestety tam gdzie nie powinieneś.
  • Do góry
    • 0

#35 skb5247 06/12/2009 - 19:42

skb
  • Gracz
Konto odbanowane, miłej gry.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych