Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [Un-block aut] Marco Jacobs

• Please log in to reply
8 replies to this topic

Agent0071457 04/12/2009 - 19:24

Agent007
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Marco Jacobs

Administrator/moduł nadający karę: Rick_Poey (YoMeN)

Powód kary: "Nieodpowiednia jazda rowerem"

Wyjaśnienie wraz z dowodami: No więc odstawiłem swoją Bliste Compact i postanowiłem sobie troszkę pojeździć rowerkiem. Wszystko ok, zachowuje się RP na jezdni(jechałem przy białym pasku na ulicy i zatrzymywałem się na światłach), aż tu nagle blokada prowadzenia pojazdów nałożona przez Yomena. Jechałem przy tej linii, tak jak w RL. Więc nie rozumiem dlaczego block :/.
Posted Image
  • Back to top
    • 0

Kobył1180 04/12/2009 - 19:31

Kobył
  • Gracz
Bosh... ten typ tak ma, zrozum. Poza tym wątpię by "jołmen" dał Ci blocka za poprawną jazdę. A tak btw. na cholerę rowerki na serwerze? Teraz macie efekty...
  • Back to top
    • 0

Agent0071457 04/12/2009 - 19:35

Agent007
  • Gracz

Bosh... ten typ tak ma, zrozum. Poza tym wątpię by "jołmen" dał Ci blocka za poprawną jazdę. A tak btw. na cholerę rowerki na serwerze? Teraz macie efekty...

Niewiem, może był na podglądzie, złapałem może jakiegoś małego laga - rower wyjechał na środek i nadał block'a. A co do rowerka, to kupiłem sobie po to, żeby pojeździć z kumplami na jakieś wycieczki... na MC czy coś.

//edit:
Dodam jeszcze, że jeżdżąc na rowerze nie wduszałem ciągle "W" jak to robią inni gracze..., by przyspieszyć sobie jazdę.
  • Back to top
    • 0

Kobył1180 04/12/2009 - 19:36

Kobył
  • Gracz

Niewiem, może był na podglądzie, złapałem może jakiegoś małego laga - rower wyjechał na środek i nadał block'a. A co do rowerka, to kupiłem sobie po to, żeby pojeździć z kumplami na jakieś wycieczki... na MC czy coś.

Tak, tak - kazdy z graczy, a jest ich za pewne od cholery kupili go na wycieczki. Nadal nie rozumiem, dlaczego administracja idzie na rękę z rowerkami, w końcu one są jak motory - status zaufanego kiedyś trzeba było.
  • Back to top
    • 0

Agent0071457 04/12/2009 - 19:38

Agent007
  • Gracz

Tak, tak - kazdy z graczy, a jest ich za pewne od cholery kupili go na wycieczki. Nadal nie rozumiem, dlaczego administracja idzie na rękę z rowerkami, w końcu one są jak motory - status zaufanego kiedyś trzeba było.

Tu masz rację, więc niech rowery będą droższe a nie 500$ i milion rowerków na serwerze z ludźmi używającymi bugi...
  • Back to top
    • 0

Alan566 04/12/2009 - 19:42

Alan
  • Gracz
O. Kolejny strażak ma blocka pojazdów - to jest już nas trzech - kapitan, komendant i jeden strażak. Zawsze twierdziłem, że rowerki to zło. Szkoda, że nie pomyślałem o tym jak go kupowałem... Może sam napiszę apelacje... Za jakiś czas.
  • Back to top
    • 0

Niwek402 05/12/2009 - 08:36

Niwek
  • Gracz
Kobył nie narzekaj już. Narazie jest szał na rowerki, później to się uspokoi. A ten kto nie potrafi jeździć dostaje blocka, proste, a ten co potrafi ma święty spokój. Łatwo wykryć nuba na rowerze i łatwo go zlikwidować, ale Marco nim nie jest, jestem za UN.
  • Back to top
    • 0

Fisher13 05/12/2009 - 11:40

Fisher
  • Gracz
Za możliwością prowadzenia pojazdów dla Marco. Jest to dobry strażak, a to, że jechał "na środku" to musiał być..no nie wiem, lag?
  • Back to top
    • 0

michux443 05/12/2009 - 11:43

michux
  • Gracz
No, Jackob nie pociska po drodze, na sto procent lag. Ja wiem Dlaczego;F?
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic