Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[unblock] Charlie Branch

• Zamknięty Temat jest zamknięty
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Fred0 18/06/2009 - 09:56

Fred
  • Świeżak
Imię nazwisko poszkodowanego:Charlie Branch
Imię nazwisko administratora nakładającego karę:Sevesson
Powód uznany przez administratora:spam ;]
Wyjaśnienie poszkodowanego:
Z cyklu opowiedz swoja historie...

Jest 17 czerwiec, po godzine 19.. zalogowalem sie i wychode z domu, zmierzam do windosra zaparkowanego obok, wsiadam i nadjezdza zgraja dzikusow (ballas i vagos i Aki Uchido z SFSF w garniturze z nimi xD) skacza biegaja dra sie jak jakies dzikusy podchodza i cos tam gadaja do mnie czy ja z niebieskich, a bylem w garniturze nie rozumiem dlaczego sie czepiaja mnie i jeden krzyczy dawaj kase (wszyscy biegali z bronia na wierzchu) a napady przeciez po 21 dozwolone tak, drugi wsiada mi do windsora i sobie jezdzi tylko nie wiem jak bo przeciez kluczyki mam w rece caly czas, mowie ze non rp i zrobilem relog bo nie bede sie pieprzyl z takimi.. zeby mi sie jeszcze wozem rozbijali moim w sposob non rp. W tym czasie wyslalem juz z 2 reporty o non rp, oczywiscie 0 odzewu ze strony administracji ;/
Zrobilem ten relog, wychodze i wszyscy bucza ze non rp ze cos tam, powiedzialem cos ze nie bede z wami gral bo gracie jak nooby (na ooc oczywiscie) po czym zarobilem 2 kulki z digla po zapytaniu za co? dostalem odpowiedz "za nooby" i co to ma byc za ooc zabil mnie w ic? cala ta sytuacja sflustrowala mnie juz do granic, po kolejnych raportach o dm i non rp nadal administracja nie raczyla sie tym zainteresowac, dobrze mialem BW a te gangi nadal buszowaly biegaja i skaczac gdzie sie dalo, w ciagu 10 minut trwania BW wyslalem 2 prosby na /a o pomoc i zdjecie bw oraz z 2 reporty o dm, nie dostalem zadnej odpowiedzi od amidnistracji ani zadne dzialania nie zostaly przez nia podjete co juz zbulwersowalo mnie do reszty, dodam ze mialem do zalatwienia pewna sprawe IC ale BW mi to uniemozliwialo, puscily mi nerwy i zaczalem spamowac na /a no niestety ale sa pewne granice, zrobilem to w afekcie :P na ogol jestem spokojnym czlowiekiem i nie bawie sie w jakies gangi czy inne strzelania, a moja postac nie wchodzi w konfikt z prawem. Najbardziej zdenerwowala mnie postawa administratorow ktorzy lekcewarzyli wszelkie prosby o pomoc. Nawet jezeli mieli cos waznego do zrobienia to czy trudno napisac /w poczekaj lub /w teraz nie mam czasu, o dziwo nie chcialo im sie tego napisac ale juz /zablokuj charlie chcialo sie i to obu naraz :) podobno admini maja w obowizak u pomaganie graczom, ale oni wolal widac blokowac niz pomoc.

Prosze o unblok i rozwiazanei tych gagnow bo przez nich nie mozna spokojnie pograc i sa pozniej takei sytacje jak ta.
Gdyby admini wywiazywali sie ze swoich obowiazkow cala sytuacja z blokiem nie miala by miejsca. I zrozumcie czlowieka ktory zostal bezczelnie potraktowany przez graczy i administracje.

Dowody[Odnośnik do zdjęć]:http://www.imagic.pl/files/7530/sa-mp-742.png
http://www.imagic.pl...0/sa-mp-743.png
  • Do góry
    • 0

#2 Paweł Chonchera147 18/06/2009 - 11:46

Paweł Chonchera
  • Gracz
hmm.. A to troszkę dziwne, powiedz mi dostałeś tego blocka, a jaila na 9999 min skąd oberwałeś?
  • Do góry
    • 0

#3 Fred0 18/06/2009 - 11:49

Fred
  • Świeżak
Obaj administratorzy dali mi kare, najpierw jail sekunde po tym inny dal blocka.
  • Do góry
    • 0

#4 Mickul1638 18/06/2009 - 12:00

Mickul
  • Gracz

hmm.. A to troszkę dziwne, powiedz mi dostałeś tego blocka, a jaila na 9999 min skąd oberwałeś?

Zaczął spamować na /a. tak, że czat obróciło mi dwa razy i nie skończył. :> Inni zaufani potwierdzą.
  • Do góry
    • 0

#5 Fred0 18/06/2009 - 12:02

Fred
  • Świeżak
Dalem moze z 10 i skonczylem, mozesz mi teraz powiedziec czemu nie zareagowales wczesniej?
  • Do góry
    • 0

#6 Cougar594 18/06/2009 - 12:09

Cougar
  • Gracz
Spamowałeś, widziałem. Z resztą co do sojuszników, pozerów. Po 21 nie można napadać, a widać, iż jest dzień. Druga rzecz, Japończyk trzyma z gangami, śmieszne.
  • Do góry
    • 0

#7 Fred0 18/06/2009 - 12:26

Fred
  • Świeżak
Dokladnie ta cala sytacja wydawala mi sie smieszna i zalosna, latynosi czarni i japoncy razem.. wiem ze spamowalem i przyznaje sie przeciez pisalem wyzej i w pierwszym poscie ;]
  • Do góry
    • 0

#8 Seba30 18/06/2009 - 12:31

Seba
  • Gracz

Gdyby admini wywiazywali sie ze swoich obowiazkow cala sytuacja z blokiem nie miala by miejsca.

Oczekujesz od nas wywiązywania się z obowiązków, a sam sobą co reprezentujesz ?
Dziecinada, nie umiejętność poradzenia sobie w trudnej i sprzecznej sytuacji.
Nie dałeś na nich skargi, zwyczajnie wróciłeś na serwer i obrzuciłeś ich mięsem.
Block pozostaje, na przyszłość naucz się panować nad sobą i swoimi emocjami.
Dołączona grafika
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych