Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [unwarn]Deno Cavares

• Please log in to reply
7 replies to this topic

Deno Cavares2 04/12/2009 - 19:09

Deno Cavares
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Deno Cavares

Administrator/moduł nadający karę: Rick Poey

Powód kary: Jazda rowerem po środku ulicy :X

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Nie rozumiem powodu? Po chuj interweniować w tak błahę sprawy karząc jeszcze warnem ? To tak tu się robi? Karząc za takie głupoty "nie polepszacie RP", a powinniście. Nie rozumiem powodu zwarnowania. Kiedy chciałem wytłumaczyć, podyskutować, admin zamknął jak psu japę. Czasem warto posłuchać krytyki. No i przedewszystkim.... DYSTANS ! WARTO TRZYMAĆ DYSTANS DO ODWZOROWYWANIA! >.>

http://i50.tinypic.com/3093ofm.png
  • Back to top
    • 0

HazeBhoy 69 04/12/2009 - 19:22

HazeBhoy
  • Gracz
Nie denerwuj się.. Po 1: Warnów można mieć w nieskończoność... Jest to tylko po to aby dać znać administratorowi jeśli np. ominąłeś kilka razy światła... Potem wlepiają ci AJ... (Tak mi się wydaje)
Po 2: Admin ma zawsze racje, dostałeś warna? Odpuść sobie, jeśli admin nadał ci warna, miał jakiś powód... Pozdro :D
  • Back to top
    • 0

Deno Cavares2 04/12/2009 - 19:24

Deno Cavares
  • Świeżak
Ja wiem, że ma zawsze racje, bo ma skrypt administratora Evil.
Karząc za rzeczy IC będzie coraz gorzej, naprawdę.

A tak w ogóle, po co tu napisałeś? Żeby pozdrowić kogoś?
  • Back to top
    • 0

HazeBhoy 69 04/12/2009 - 19:29

HazeBhoy
  • Gracz
No tak, ale wiesz... Ciesz się że dostałeś Warna a nie jak niektórzy dostali Block na prowadzenie pojazdów :D Admini mają urwanie głowy z rowerami... Widzisz dopiero co wyszły, wszyscy je pokupowali bo tanie, i w ogóle, nie potrzeba paliwa, ogólnie są spoko, i wszyscy na nich świrują. Wiesz, Bunny Hop, Cały czas pulsują "W" i jazda na jednym kole... Jakoś trzeba to karać..

//UP: Napisałem żeby ci wytłumaczyć że nie potrzeba ci UnWarna... Admini mają urwanie głowy.. Masz coś do tego że napisałem "Pozdro"? miałem napisać "Spie******"? Bo mi się wydaje że lepiej brać wszystko po przyjacielsku ;)
  • Back to top
    • 0

Deno Cavares2 04/12/2009 - 19:33

Deno Cavares
  • Świeżak
Karać ? Dlaczego? Bo tanie i dobrze przyswajalne ? Ciągle tylko karać i karać, może zamiast kary warto pouczyć :X
Ja osobiście nie widziałem żadnego bunny hopu.
Nie ciesze się, że dostałem warna. Napisałem tu temat po to by dostać unwarna, by uświadomić głupotę kary.
  • Back to top
    • 0

HazeBhoy 69 04/12/2009 - 19:36

HazeBhoy
  • Gracz
Właśnie dostałeś pouczenie... Niektórzy dostali block na prowadzenie pojazdów! Poczytaj "Apelacje do kar", jesteś jednym z tych szczęśliwców co to dostali Warna a nie blocka :D
  • Back to top
    • 0

Aoc2 04/12/2009 - 19:52

Aoc
  • Gracz

Nie ciesze się, że dostałem warna. Napisałem tu temat po to by dostać unwarna

Widze nie zrozumiałeś... Tu nie jest jak na GF'ach 3warny = ban. To jest normalne słowne pouczenie. Możesz mieć i 10 warnów i nie będziesz miał bana, chyba, że są jakieś poważniejsze, to admin po obejżeniu statystyk może dać Ci zsumowanego AJ lub nawet bana. A jak są błache, to ich nie bierze pod uwage,
  • Back to top
    • 0

skb5267 04/12/2009 - 20:44

skb
  • Gracz
Warn to pouczenie, których nie zdejmujemy.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic