Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] Marta Nowelli [un-blok na pojazdy]

• Please log in to reply
6 replies to this topic

Tecktonik23 04/12/2009 - 15:42

Tecktonik
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Marta Nowelli

Administrator/moduł nadający karę: Nie wiem... chyba Tony Pitt bo tylko on z administratorów był online, i jeden GM.

Powód kary: Blokada prowadzenia pojazdów.

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Hm... dowodów nie mam, chyba że zrobię screen informacji przy wciśnięciu"Enter" koło pojazdu " Administracja ci zablokowała możliwość prowadzenia pojazdów".

Bowiem nawet nie zostałem poinformowany o nałożeniu blokady, a to wszystko pewnie przez Rowerek który zakupiłem. Trochę nim pojeździłem, po chodnikach w niektórych miejscach przeskakiwałem przeszkody. Zatrzymałem się koło restauracji by coś zjeść, po wyjściu z niej nie moglem wejść na rower...

Nie zostałem poinformowany o nałożenia blokady, lub jej nie zauważyłem. Bo teraz informacje o nałożeniu kary pojawiają się pod czatem. Ale na pewno kara została nałożona przez te niektóre skoki. Dlatego proszę o ściągnięcie owej blokady. Postaram się ogarnąć jazdę rowerkiem.
  • Back to top
    • 0

Kali71 04/12/2009 - 16:03

Kali
  • Gracz
Jak zakupiles rower, chyba wiedziales o tym ze skoczysz na nim nie raz. Napewno nie bylo tak kolorowo jak piszesz, wiec nie wiem co myslec. Ciekawe co powie na to Xenon.
  • Back to top
    • 0

fakeQN0 04/12/2009 - 16:04

fakeQN
  • Świeżak
Wczoraj około 23, przy wprowadzeniu motorów Misiek wyraźnie pisał, że będzie to karane.
  • Back to top
    • 0

Tecktonik23 04/12/2009 - 16:58

Tecktonik
  • Gracz

Napewno nie bylo tak kolorowo jak piszesz

A co, znasz mnie ?

Wczoraj około 23, przy wprowadzeniu motorów Misiek wyraźnie pisał, że będzie to karane.

Ja nie gram 24 godziny na dobę, może jak ty. Wiec nie przeczytałem tego co wyraźnie misiek napisał.
  • Back to top
    • 0

fakeQN0 04/12/2009 - 17:02

fakeQN
  • Świeżak

Ja nie gram 24 godziny na dobę, może jak ty. Wiec nie przeczytałem tego co wyraźnie misiek napisał.

Wątpię - napisałem tylko to dlatego, że przejechałeś obok mnie robiąc BU (skakanie na 6 metrów wzwyż) - wysłałem reporta, zostałeś słusznie ukarany.
  • Back to top
    • 0

Tecktonik23 04/12/2009 - 17:18

Tecktonik
  • Gracz
Tak zrobiłem kilka razy te twoje "BU" :D bowiem w temacie napisałem że kilka razy przeskakiwałem przeszkody , napisałeś report. Bardzo dobrze zrobiłeś, trzeba przestrzegać zasad.

Zostałem słusznie ukarany, to znaczy że już mogę samochód, motor, i rower wyrzucić do morza bo mam ewidentny zakaz poruszania się nimi ?
  • Back to top
    • 0

skb5267 04/12/2009 - 17:29

skb
  • Gracz

Bowiem nawet nie zostałem poinformowany o nałożeniu blokady, a to wszystko pewnie przez Rowerek który zakupiłem. Trochę nim pojeździłem, po chodnikach w niektórych miejscach przeskakiwałem przeszkody. Zatrzymałem się koło restauracji by coś zjeść, po wyjściu z niej nie moglem wejść na rower...

Blokada słuszna, wniosek zostaje odrzucony.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic