Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [Unban] Matthew Chill (bug?)

• Please log in to reply
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Szamy6 02/12/2009 - 22:13

Szamy
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Matthew Chill

Administrator/moduł nadający karę: Nie wiem

Powód kary: Nie wiem

Wyjaśnienie wraz z dowodami: No więc nie miałem internetu i przez kilka dni nie grałem. 2 godziny temu odzyskałem internet i teraz chciałem wbić na serwer, ale moim oczom ukazał się napis, że moje konto jest permanentnie zablokowane.
Przed moją krótką przerwą nie dostałem na 100% bana, w logach też nic nie ma.
Jedyna banicja jaką posiadam to

Banicja System UID: 3191 (Coach); Owner: 2:33, Zamkniety: N, Siedzenie: 0 12/11/2009, 21:16

lecz to już dawno temu zostało wyjaśnione
  • Do góry
    • 0

#2 Mickul1638 03/12/2009 - 06:52

Mickul
  • Gracz

Zranienie: TAK, 40 min.

Pewnie /akceptujsmierc wpisałeś.
  • Do góry
    • 0

#3 Szamy6 03/12/2009 - 11:05

Szamy
  • Gracz
Nie wpisałem akceptujsmierc na 100%, możecie to sprawdzić w logach. A to BW było spowodowane bugiem podczas /ubranie anuluj (wpisałem 2x /ubranie przez przypadek, a po wpisaniu /ubranie anuluj tpneło mnie gdzieś i BW na 40 min. czy jakoś tak).

// Nadal myślę, że to bug i proszę o sprawdzenie logów - przez ok. tydzień nie grałem, a ostatnie co w grze zrobiłem to właśnie to BW w sklepie z ubraniami, więc myślę, że z logami nie będzie problemu.
  • Do góry
    • 0

#4 Szamy6 04/12/2009 - 18:46

Szamy
  • Gracz
@Odświeżam
Może trochę za wcześnie, no ale chciałbym pograć na weekend, więc proszę o jak najszybsze rozpatrzenie sprawy.
I jak już mówiłem /akceptujsmierc na pewno nie wpisałem i na pewno sprawdzanie logów w tym przypadku nie będzie stratą czasu.
  • Do góry
    • 0

#5 skb5249 04/12/2009 - 21:07

skb
  • Gracz
http://iv.pl/images/...05r1o9p3r7u.jpg
  • Do góry
    • 0

#6 Szamy6 04/12/2009 - 21:10

Szamy
  • Gracz
Pozwól, że się wypowiem.
Parę minut przed tym ludzie w zielonych strojach na moich oczach zabili mojego najlepszego przyjaciela IC.
IC dostałem szału i działałem w amoku, IC nie wiedziałem co robiłem. Uważam, że block jest nie słuszny, bo nie jedna osoba w realu by tak zareagowała, z resztą nawet nie biłem nikogo, tylko się na tego w zielonym darłem.
Co do zachowania Dava Corteza to już nie moja sprawa

//edit
Aha i nie wiem czy to było zdarzenie na stacji paliw, czy na molu, na tym drugim z kolegą pobiliśmy się z osobą, która uczestniczyła w morderstwie naszego kolegi, oczywiście ta osoba była z gangu, więc IC skopał nam dupę (bez broni), ale Matt chciał zrobić wszystko, żeby jego kolega był z niego dumny, nawet jeżeli miałoby to zawieść. Te wyzwiska były uzasadnione akcją RP, więc...
  • Do góry
    • 0

#7 skb5249 04/12/2009 - 21:15

skb
  • Gracz
Wniosek zaakceptowany, miłej gry.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych