Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [UnBan] Aron Sonny

• Please log in to reply
2 replies to this topic

Walter 0 02/12/2009 - 16:53

Walter
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Aron Sonny

Administrator/moduł nadający karę: Nie wiem

Powód kary: Nie wiem

Wyjaśnienie wraz z dowodami:
Witam, jestem z realu kolegą Aron Sonny (Sony23). Ostatnio z nim już nie grałem na serwerze HRP z powodu krótkiej przerwy. Zaczęliśmy sobie grać w WoWa. Po jakimś tygodniu planowaliśmy grać dalej na HRP, po przerwie jest większy zapał na grę :P A więc ja wszedłem na serwer bez problemu lecz mój kumpel mi napisał na gadu-gadu, że jest zbanowany i nic nie może zrobić więc poprosił mnie o napisanie właśnie tu apelacji (jak co przepraszam szanowną administracje jak to jest wbrew zasadą). Myślę, że się to jakoś rozwiąż i znów mój kolega i ja będziemy mogli się cieszyć grą na HRP. Proszę sprawdzić co się da, myślę że był to włam na konto, lecz nic nie mogę potwierdzić.
Cytuje jeszcze słowa kolegi z gg: "Nie wiem co się stało, ale mam BANA. podejrzewam, że do konta znał hasło "Sony" bo był przy mnie jak się logowałem. A ostatnio w szkole mówił mi, że dostał bana za spam czy coś takiego".

Dziękuje.
Proszę to rozważyć z rozsądkiem.
Jeszcze raz przepraszam jak źle napisałem, że w imieniu kolegi, ale mnie o to poprosił.
  • Back to top
    • 0

Maniak2830 02/12/2009 - 18:44

Maniak283
  • Świeżak
kłamie coś ten twój kolega chyba... - niech poda swoje ip, bedzie adminąom łatwiej znaleść przyczyne owego bana.

Milmar: Zbędny ten Twój post, blokada pisania.
  • Back to top
    • 0

Walter 0 02/12/2009 - 20:42

Walter
  • Gracz
Człowieku, chłop dostaje BANA, a ja mogę potwierdzić, że przez ten czas nie grał w GTA bo graliśmy w WoWa. A jak chcesz odpowiedzi, to ma neostrade.

A tak w ogóle po co miał by coś robić, żeby stracić całe konto. Ma przegrane 112 godzin. Więc taki zmarnowany czas raczej się nie opłaca o BANA.

//edit

Powiedział, żebym to wkleił:

http://h-rp.pl/thread-17989.html - Jeśli o to chodzi to ja tego nie pisałem lecz mój kolega, który znał moje hasło (nie wiem skąd) do konta Sony23. Odrazu po unbanie zmienię hasło, żeby nikt nie miał dostępu do tego konta. Jeśli myślicie, że to jest multi konto to jesteście w błędzie, ponieważ niektóre osoby mogą potwierdzić, że na serwerze byliśmy równocześnie.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic