Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [Unban] Konto Globalne 'Rc0n

• Please log in to reply
28 odpowiedzi w tym temacie

#1 Arcon2526 30/11/2009 - 21:08

Arcon
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Konto globalne 'Rc0n (z ').

Administrator/moduł nadający karę: Frank

Powód kary: Multikonto globalne

Wyjaśnienie wraz z dowodami:

- Kiedyś mi kolega groził, że mi shakuje postać na H-RP. Nie wierzyłem mu (Miesiąc temu) i jakoś zapomniałem o tym zakładzie. W domu mi podpatrzał hasła z mozilli i raz zrobił w konia, że wszedł na serwer i powiedział mi, że ktoś mi siedzi, ale zdążyłem szybko zmienić hasło i nie zgłaszałem tego, ponieważ nie straciłem nic. A to, że miałem dwa potencjalne hasła, to cwany wpisał drugie i się udało, wiec znowu to zrobił. Myślałem, że wiecznie tak będzie, a to, że miałem każdą postać CK'ować, to olałem to konto i stworzyłem nowe, pt. 'Rc0n. Jak gadałem z nim na Skype i powiedziałem, że pisze wniosek o te włamania to się przyznał. Nie da się usunąć owego konta, więc po prostu je zignorowałem, siedząc na tym nowym. Wiem, że multikonto globalne jest karalne, ale wyjaśnij mi, jaki sens jest w robieniu kolejnego konta, skoro chciałem założyć nową postać Murzyna - wystarczyłoby tylko zCK'owanie 2 kont, a nie marnowanie kolejnego mail'a i całego konta na forum. O co staram się ubiegać? O Odblokowanie tylko konta globalnego " 'Rc0n ".

Nie chce ubiegać się o ukaranie znajomego, bo właściwie to był zakład, ale nie spodziewałem się kiedy do tego dojdzie. Proszę o wyrozumiałość, czasem łatwo jest powiedzieć, a trudniej zrobić...
  • Do góry
    • 0

#2 Kobył1180 30/11/2009 - 21:13

Kobył
  • Gracz
Czytając Twój temat stwierdzam, że znów złamałeś regulamin tworząc nowe konto. Kolego, jeśli podajesz hasła, lub zakładasz się o shackowanie Ci konta, wszyscy zdrowi w rodzinie? Uważaj następnym razem. Teraz Kamil "chujazarro" ( bez urazy, oczywiście :P ) wlepi Ci kolejnego bana, lecz tymczasem na IP!

@down

Wybacz Adaś.
  • Do góry
    • 0

#3 Mickul1638 30/11/2009 - 21:16

Mickul
  • Gracz

Czytając Twój temat stwierdzam, że znów złamałeś regulamin tworząc nowe konto.

Ale poprzednie ma zablokowane, czyli ma tylko jedno.
  • Do góry
    • 0

#4 Bejrut52 30/11/2009 - 21:17

Bejrut
  • Świeżak
Rconowi się należy unban. Jest dobrym graczem, nie wiem dlaczego się tak na niego uwzieliście :P

Zostawcie Tytanika! Znaczy Rcona.
  • Do góry
    • 0

#5 Arcon2526 30/11/2009 - 21:42

Arcon
  • Gracz
Nie pojmuje Kobył, czemu szukasz luki w tym. Stało się, jużtego nie odwrócę, ale nie używałem tego konta potem - poszło w zapomnienie. Nie podałem hasła. Po prostu zostawiłem go samego przy komputerze i sprawdził liste haseł na mozilli. A ten zakład to nie brałem tego na poważnie, bo byłem niemal pewien, że to takeigo czegoś nie dojdzie. A jednak...
  • Do góry
    • 0

#6 Alki 0 30/11/2009 - 22:38

Alki
  • Zbanowani
odbanujcie go, nie wyzywał jomena i nie jest głupszy od mechazorda (btw. jomen, czemu uciekasz z skype/xfire jak do ciebie pisze?)
  • Do góry
    • 0

#7 Kobył1180 01/12/2009 - 06:42

Kobył
  • Gracz

odbanujcie go, nie wyzywał jomena i nie jest głupszy od mechazorda (btw. jomen, czemu uciekasz z skype/xfire jak do ciebie pisze?)

Bo YoMen ma dużo spraw na głowie :D.

Rc0n, tak pisałem. Widzę, że zależy Ci na gierce tutaj, więc jestem za un. :P
  • Do góry
    • 0

#8 Anthony_Petterson0 01/12/2009 - 13:40

Anthony_Petterson
  • Świeżak
Arc0n - Tacito Verduzco, Patrick Gelsomio i Vincent Arcon. (Placek Hater)
Prawdopodobnie przekręty z kontami, po kilku szansach dalsze odwalanie i największy cheater *reklama*.

@Topic: Tu będzie to samo, nie ma sensu zdejmować banicji. Gość już pokazał na co go stać - proste. Arc0n, zrozum, nie chcą Cię tutaj, bynajmniej niektórzy, heh.
  • Do góry
    • 0

#9 Arcon2526 01/12/2009 - 14:01

Arcon
  • Gracz
Tłumaczyć jak do ściany. Tutaj nie da się czitować, jakbym bardzo chciał. nicki z odległości też są zwalone, więc po co mi? Dostałem jedną szansę od Cinka, kiedy odwaliłem akcje z przekroczeniem granicy na BMX'ie i uciekania przed BG (bez cheatów). A przypominam Ci, że tą banicje dostałem w kwietniu 2009 r.

Trudno, niektórzy mnie lubią, niektórzy nie - moja przeszłość cziterska nie ma tutaj nic do gadania - unban dotyczy konta globalnego, nie postaci.
  • Do góry
    • 0

#10 mkr3512 01/12/2009 - 14:14

mkr
  • Gracz

Prawdopodobnie przekręty z kontami, po kilku szansach dalsze odwalanie i największy cheater *reklama*.

@Topic: Tu będzie to samo, nie ma sensu zdejmować banicji. Gość już pokazał na co go stać - proste. Arc0n, zrozum, nie chcą Cię tutaj, bynajmniej niektórzy, heh.

Dziękujemy. Nie znasz ludzi, nie wypowiadaj się.

Jestem za unbanem.
  • Do góry
    • 0

#11 Anthony_Petterson0 01/12/2009 - 16:09

Anthony_Petterson
  • Świeżak
@UP: Panu podziękujemy za bardzo sensowną wypowiedź, który uniewinnia zbanowanego. Dużo wniosłeś do tematu, serio. Wymień chociaż jakieś riposty. Twierdzisz, że Arc0n ma szansę na otrzymanie unbana za Multikonto? Mylisz się. Przestań się błaźnić tylko czekaj na decyzję administracji - proponuję wyjść na dwór i pograć kolegami z kolegami w bierki. To samo co większość was, piszcie mało znaczące wypowiedzi, które zaczynają być irytujące, ciągle piszecie to samo - widocznie nic więcej nie przychodzi wam do głowy.
  • Do góry
    • 0

#12 Alki 0 01/12/2009 - 16:34

Alki
  • Zbanowani
nie bądź taki mądry. nie znasz michała.

@kobył.
Ta? to jak wytłumaczysz "uciekanie" z komunikatorów?
  • Do góry
    • 0

#13 mkr3512 01/12/2009 - 17:19

mkr
  • Gracz

@UP: Panu podziękujemy za bardzo sensowną wypowiedź, który uniewinnia zbanowanego. Dużo wniosłeś do tematu, serio. Wymień chociaż jakieś riposty. Twierdzisz, że Arc0n ma szansę na otrzymanie unbana za Multikonto? Mylisz się.

Widocznie znam go lepiej niż ty i ufam mu. Wiem, że tacy jak ty wolą kogoś udupić bo coś mu nie pasuje, ale powiem Ci, że się na tym przejechałem. Serio.

Przestań się błaźnić tylko czekaj na decyzję administracji - proponuję wyjść na dwór i pograć kolegami z kolegami w bierki.

Spoko, pójdę jak mi się zachce. Ty mi życia nie układasz.

To samo co większość was, piszcie mało znaczące wypowiedzi, które zaczynają być irytujące, ciągle piszecie to samo - widocznie nic więcej nie przychodzi wam do głowy.

Powtarzam, ufam mu, wiem, że nie popełnił takiego błędu celowo, wiem że można z nim normalnie pograć. Ty natomiast nasłuchałeś się historyjek z drugiej strony rzeki (*reklama*) i teraz tworzysz propagandę. Proszę cię, wyjdź, zawstydzasz pełnoletnich ludzi.

I myślę, że administracja podejmie właściwą decyzję. Arcon to porządny gościu, to że ma zwaloną opinię nie oznacza, że zawsze taki był i zawsze taki będzie. Dlaczego wracam do tego? Bo co poniektórzy jeszcze mu to wypominają zamiast przejrzeć na oczy.

A multikonto było jak widać tylko ze względu na to, że założył sobie nowe (nie miał bana przecież) i zapomniał o starym. Ot cała historia.
  • Do góry
    • 0

#14 Arcon2526 01/12/2009 - 17:21

Arcon
  • Gracz

@UP: Panu podziękujemy za bardzo sensowną wypowiedź, który uniewinnia zbanowanego. Dużo wniosłeś do tematu, serio. Wymień chociaż jakieś riposty. Twierdzisz, że Arc0n ma szansę na otrzymanie unbana za Multikonto? Mylisz się. Przestań się błaźnić tylko czekaj na decyzję administracji - proponuję wyjść na dwór i pograć kolegami z kolegami w bierki. To samo co większość was, piszcie mało znaczące wypowiedzi, które zaczynają być irytujące, ciągle piszecie to samo - widocznie nic więcej nie przychodzi wam do głowy.

Udajesz mądrego, wśród ulicznych bachorów, których trzeba wytępić za wszelką cenę, tak? Marna twa wizja, marna. Oni piszą mało znaczące wypowiedzi, bo nie szukają jakiegoś punktu zaczepienia z innych projektów RP? Moje cziterstwo nie ma tutaj żadnego znaczenia. Jeżeli mnie nie lubisz, trudno - jakoś mnie to nie wzrusza. Wypowiedziałeś się, atakujesz swoim jakże "bogatym słownikiem" osoby przeciwne Twojemu zdaniu. Powiedziałeś co wiedziałeś, teraz możesz zając się mądrzeniem w dziale "Dyskusja". Mam dla Ciebie radę na przyszłość - pisz tylko i wyłącznie w swoim imieniu.
  • Do góry
    • 0

#15 Anthony_Petterson0 01/12/2009 - 18:10

Anthony_Petterson
  • Świeżak
Nie mam zamiaru z Tobą konwersować. Rc0n, nie odbiegaj od tematu, tu nie chodzi o dyskusję, lecz o Ciebie. Wiem, że chcesz zostać odbanowany za wszelką cenę, ale czasami trzeba ponieść klęskę. Nie pisz, do osób, których wcześniej znałeś. ''Plx, napisz coś w temacie, chce dostać unbana'' - proponuję poczekać na decyzję administracji, nic więcej tu nie możemy zrobić. Wiem jaki jesteś, wiem jakie masz zachowanie, znam Cię. Rozmowa z tobą na pewno nie należałaby do najprzyjemniejszych - przynajmniej moim zdaniem rozmowa z jaskiniowcem nie jest niczym zachwycającym. Przestań wyzywać ludzi, wystawiać o nich swoje mało znaczące opinie - bo zaczyna się to robić irytujące, ciągle mówisz to samo. Pozdrawia Castelano, twój największy homos, joł. Zresztą nie ja tu będę wydawać werdykt, zrobi to ktoś z wyższym uprawnieniem, niż ja. Stwierdzam tylko aspekty bieżącej sprawy i łącze je w całość.
  • Do góry
    • 0

#16 Arcon2526 01/12/2009 - 18:23

Arcon
  • Gracz
To przeszłość... Castelano? Osoba, która nie potrafi wykonać czegoś sam i musiałem go puścić, bo prosił Krzysztofa bym mu dał luzy na testach? Castelano to jesteś Ty?

@Down
Jak śmiesz mi wypominać przeszłość, skoro sam lepszej nie masz - choćby banicja i Twój projekt z regulaminem z *reklama*.net i podpisami dział forum? Uważaj, jest zasada.

Gnoisz kogoś, to zgnoją Ciebie.
  • Do góry
    • 0

#17 Anthony_Petterson0 01/12/2009 - 19:58

Anthony_Petterson
  • Świeżak
Nieważne, ja skończyłem, ty też powinieneś.
  • Do góry
    • 0

#18 Ice 0 02/12/2009 - 17:45

Ice
  • Zbanowani
Jestem za unbanem. Z Rc0nem sie fajnie gra. Umie odegrać akcje.
Na (reklama) czitował... ja też czitowałem. A tu nie czituje, on chyba tak samo.
H-rp rox XD
  • Do góry
    • 0

#19 Carlo335 02/12/2009 - 18:00

Carlo
  • Gracz
Sądzę że rc0n mógł by dostać unblocka tamtego konta i mieć zablokowane wszystkie inne. Takie jest moje zdanie.

Nieważne, ja skończyłem, ty też powinieneś.

Wybacz kolego, nic ale to w ogóle NIC nie wnosisz do tematu. Swoje uwagi na takie tematy zachowaj dla siebie...
  • Do góry
    • 0

#20 Arcon2526 02/12/2009 - 18:04

Arcon
  • Gracz
Proszę o odbanowanie konta:
'Rc0n
oraz zablokowanie:
|Rc0n - konto z którego piszę.
  • Do góry
    • 0

#21 Anthony_Petterson0 04/12/2009 - 03:31

Anthony_Petterson
  • Świeżak

Wybacz kolego, nic ale to w ogóle NIC nie wnosisz do tematu. Swoje uwagi na takie tematy zachowaj dla siebie...

Wybacz, chłopak. Nie mam zamiaru z Tobą konwersować, ponieważ egzystujesz w płytkim brodziku intelektualnym, a Twoje insynuacje są nieadekwatne co do aspektu bieżącej sprawy, rozumiesz.

@Topic: Rc0n, jeśli chcesz mi coś jeszcze powiedzieć? Pisz, dzwoń - Skype, PW.
  • Do góry
    • 0

#22 Gość (wuj3k) 04/12/2009 - 08:21

Gość (wuj3k)
  • Goście

Zamilcz koleś, bo nie wiesz, co gadasz. Nie znasz człowieka, a wpieprzasz swoje niepotrzebne tutaj 3 grosze. Lizać tyłki możesz gdzie indziej, stary i na pewno nie w ten sposób, strzelając na kogoś z ucha. Unban dla ARKONA, bo potrafi grać, naprawdę. Też mam nieciekawą opinię na LS'ce i co? Gram sobie tutaj bez przeszkód, a do tego nie odwalam mannany, chociaż na LS'ce mam perma i co? Dawaj, przyczep się teraz do mnie i wypytaj administrację *reklama*, co o mnie sądzą, a potem przyleć tutaj i ponownie spróbuj kogoś usadzić.
  • Do góry
    • 0

#23 Anthony_Petterson0 04/12/2009 - 14:37

Anthony_Petterson
  • Świeżak

Zamilcz koleś, bo nie wiesz, co gadasz. Nie znasz człowieka, a wpieprzasz swoje niepotrzebne tutaj 3 grosze. Lizać tyłki możesz gdzie indziej, stary i na pewno nie w ten sposób, strzelając na kogoś z ucha. Unban dla ARKONA, bo potrafi grać, naprawdę. Też mam nieciekawą opinię na LS'ce i co? Gram sobie tutaj bez przeszkód, a do tego nie odwalam mannany, chociaż na LS'ce mam perma i co? Dawaj, przyczep się teraz do mnie i wypytaj administrację *reklama*, co o mnie sądzą, a potem przyleć tutaj i ponownie spróbuj kogoś usadzić.

Skądże, wysnuwam tylko kolokwialne insynuacje, nie mające na celu dyskryminacji jakiejkolwiek grupy społecznej.
  • Do góry
    • 0

#24 Arcon2526 04/12/2009 - 15:46

Arcon
  • Gracz
Robisz to tylko ze względu na nasze stosunki - bo po co ktoś szukałby punktu zaczepienia z Kwietnia '09? Żeby było jednego mniej? Podnieca mnie Twoje bogate słownicto, ale naucz się je używać z sensem - nie dla popisu.
  • Do góry
    • 0

#25 Toni 0 04/12/2009 - 18:18

Toni
  • Zbanowani

Wybacz, chłopak. Nie mam zamiaru z Tobą konwersować, ponieważ egzystujesz w płytkim brodziku intelektualnym, a Twoje insynuacje są nieadekwatne co do aspektu bieżącej sprawy, rozumiesz.

Hah, teraz pokazałeś, jakim jesteś '' intelektualistą '' - chciałeś napisać mądrze, ale coś Tobie to nie wyszło. Nie znasz połowy słów, których użyłeś w tej wypowiedzi - sorry. Widzę, że chcesz '' udupić '' innych graczy, postaw się na miejscu zbanowanego - wkurwiałoby Cię to, że ktoś chce Ci spieprzyć temat o unbanie? Zapewne. Widzisz, tak pierdolisz, że gracze bronią Arcona, a sam lepszy nie jesteś? Bronisz Joe Stathama, cytat z Twojej wypowiedzi.

Potwierdzam, to doskonały gracz. Jeden z lepszy graczy tego servera. Mogę ręczyć racami, nogami, że zasługuje na zdjęcie banicji. Potrafi rozegrać kawał dobrej gry, serio.

Więc, przestań '' pieprzyć '' - i zwijaj swoje dupsko, ait?
  • Do góry
    • 0

#26 Anthony_Petterson0 05/12/2009 - 15:06

Anthony_Petterson
  • Świeżak
Poznasz głupiego po wypowiedzi jego. Chłopak, wyjdź na dwór i przewietrz się. Twój poziom rozumowania przekracza niemożliwe rzeczy - proponuję opuścić ten server.

@Topic: Rc0n, nie otrzymasz ubana, nie licz na to - nikt nie jest na tyle pusty, aby dać ci drugą szansę, nikt. Najpierw *reklama*, teraz H-RP - pożegnaj się z światową sceną role-play(ingu).
  • Do góry
    • 0

#27 ksiomal 0 05/12/2009 - 15:48

ksiomal
  • Zbanowani
Kim ty jesteś, żeby kogoś stąd wyganiać? Kogoś kto ma tu większy staż niż ty?
  • Do góry
    • 0

#28 Anthony_Petterson0 05/12/2009 - 15:53

Anthony_Petterson
  • Świeżak
Tu nie chodzi, o staż czy coś tym podobnego. Chłopcy, próbują wywrzeć na mnie wrażenie, odgrażają się, wyzywają - tyle. To nie koncert życzeń, tu nie zadajemy pytań, tylko oceniamy graczy.
  • Do góry
    • 0

#29 ksiomal 0 05/12/2009 - 15:59

ksiomal
  • Zbanowani
Póki co towarzyszu, to ty tutaj próbujesz na kimś wywrzeć wrażenie, swoim super doborem słów, oraz okazujesz wielką chęć udupienia kogoś na siłę. Nie dziw się, że się odgrażają i cię wyzywają - przychodzisz tu, uważając się za kogoś ważnego i próbujesz kogoś ustawiać. Nie uda ci się to, wybacz. Ale skończmy już te dyskusje, bo nie ma w tej sytuacji to większego znaczenia. Tutaj zostaje miejsce dla administracji.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych