Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [UnAJ oraz odblokowanie czatu OOC ] John McKing


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

Janek.29 29/11/2009 - 18:10

Janek.
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: John McKing

Administrator/moduł nadający karę Frank LuccazzoPowód : Cywil okradający cywila

Witam, dziś dostałem AJ na 145 minut za okradanie cywila ,.Więc tak: Kiedy pojechałem po paczkę i czekając tam nagle podszedł do mnie Pan Ceasare Willis dał na /próbuj co widać na ss przewrócić mnie i pobić bez przyczyny.. zażądał rzeczy jakie mam przy sobie wiec ja nic, dałem //padnij potem się uwolniłem i się broniąc dałem mu BW ..po czym zapytałem admina czy mogę go przeszukać co widząc również na ss on odpowiedział że nie bardzo po czym Ceseare zaczął mnie wyzywać na kanale ooc znów napisałem do admina ale już innego który właśnie wszedł na serwer a on mi bez powiedzenia ni nic dał 145 minut AJ kiedy chciałem mu to jakoś wyjaśnić że jestem nowy na tym serwerze..ignorował mnie...po czym zablokował mi kanał /w OOC proszę o wypuszczenie mnie z AJ oraz odblokowanie czatu ooc oto ss: (( http://img263.images...?g=samp105z.png )) 
Prędzej mi AJ zejdzie...xd
  • Back to top
    • 0

skb5267 29/11/2009 - 19:26

skb
  • Gracz
Postać Ceasare Willis zostaje zbanowana. Ty mimo, że Administrator Bart Styper oznajmił jasno, że okradanie przez cywilów jest zabronione wciąż próbowałeś okraść Ceasare.

kiedy chciałem mu to jakoś wyjaśnić że jestem nowy na tym serwerze

Nieznajomość regulaminu nie zwalnia od przestrzegania go. Poza tym twoje 'wyjaśnianie' to spamowanie toną wiadomości, mimo, że odpowiedziałem Ci nieraz i udzieliłem pomocy co masz w tej chwili zrobić to nie zaprzestałeś spamowania, wtedy musiałem podjąć radykalne kroki zablokowania chatu ooc. Wniosek zostaje odrzucony, zgodnie z regulaminem czas aj zostaje zwiększony dwukrotnie.
  • Back to top
    • 0
0 user(s) are reading this topic