Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [Unblock] Miquel_Marquez

• Please log in to reply
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Miquel_Marquez0 29/11/2009 - 18:05

Miquel_Marquez
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Miquel Marquez

Administrator/moduł nadający karę: Bart_Skyper
Powód kary: Niezdolny do gry RP

Wyjaśnienie wraz z dowodami:Więc tak szedłem sobie na przystanek nagle ktoś mnie uderzył i padłem " BW" pracuje w borze, jak chcecie sprawdzajcie, i była akcja, że on mi wziął kasę i mu dałem około 75 dolarów było i akcja z pałką, która w IC leży w szafce, ludzie ogarnijcie się bo nie wytrzymam, gram RP nie odpier* jednym słowem, proszę tutaj odpowiedz pana Dawid'a Lisu

SS:
Dołączona grafika
  • Do góry
    • 0

#2 Lisu17 29/11/2009 - 18:44

Lisu
  • Gracz
Jeśli potrzeba podam administracji hasło do działu gdzie znajdą tą właśnie zasadę mojego autorstwa na temat pałki. Sam także podczas wczorajszej akcji pisałem na /do Pałki są w Ratuszu w szafce. Wszystko jest w tych zasadach napisane szczegółowo . Z resztą oto ona :"""" # Broń po służbie ma zostać odkładana w szafkach , co zabezpieczy nas przed kradzieżą.
# Macie wpisywać ''/me odkłada pałkę do szafki'' a jak ktoś będzie chciał was okraść to ''/do Pałka jest w szafce w Ratuszu'' , wiąże się to z całkowitym zakazem używania poza służba gdyż IC jej nie macie. """.

Proszę o odblokowanie tego pana gdyż tylko wykonywał moje polecenia.
  • Do góry
    • 0

#3 Neon 2 29/11/2009 - 18:46

Neon
  • Zbanowani
Masz pałke skryptowo przy sobie - masz ją IC, elo.

Widzisz jaki wujek Neon jest mądry?:P
  • Do góry
    • 0

#4 Miquel_Marquez0 29/11/2009 - 19:10

Miquel_Marquez
  • Świeżak
Słuchaj Neon, elo to możesz mówić do kolegów, nie jestem graczem zaznaczę: " Noobiącym" w IC miałem, oraz odkładałem pałkę i zresztą ci pisałem, że w IC nie mam pałki, a ty skoro wiedziałeś to zrobiłeś " MG", myślę że od administracji dostane Unblocka, z poważaniem Miquel.
  • Do góry
    • 0

#5 skb5247 29/11/2009 - 21:10

skb
  • Gracz
Skrypt pozwala na odłożenie broni w szafce(Na ziemi), skoro pałkę miałeś w ekwipunku to miałeś ją przy sobie.
  • Do góry
    • 0

#6 Styper152 29/11/2009 - 22:19

Styper
  • Gracz

Masz pałke skryptowo przy sobie - masz ją IC

Mówiłem to tobie kilka razy, a ty nadal swoje. Zacząłeś mnie denerwować twoim uporem maniaka oraz brakiem kultury (twój screen, co zdanie to wulgaryzm) więc zablokowałem twoją postać. Jak już wspominał Frank, przedmioty można odkładać. Tyle z mojej strony.
  • Do góry
    • 0

#7 RdK 163 29/11/2009 - 22:24

RdK
  • Świeżak
Kolejny co odkłada wszystko. Tak jak mówiono - skrypt rządzi. masz skryptowo - masz IC. Leżysz skryptowo z BW - leżysz tam IC. A za kreowanie własnych okoliczności i faktów powinny być kary. Nie byłem świadkiem, jednak uważam, że kara jest słuszna.
  • Do góry
    • 0

#8 Lisu17 30/11/2009 - 08:11

Lisu
  • Gracz
No to mi zablokujcie konto gdyż to ja napisałem tą zasadę. Czemu on ma ponosić kare za moje służbowe polecenia ? W takim razie zmieniam regułę i każdy będzie musiał odkładać ją po służbie - co za tym idzie jak ktoś się włamie lub nieuczciwie zabierze wszystkie to ładnie zarobi. Tyle z mojej strony.

Wnoszę o odblokowanie jego konta a zablokowanie mojego. Jeśli uważacie że takie rozwiązanie sprawy pałek nie jest zgodne z regulaminem.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych